FOTO: Bauskas novada pašvaldība paraksta sadarbības līgumus ar Biržu un Pasvales rajonu Lietuvā 1

Sestdiena, 21. septembris, Lietuvas pierobežā bija īpaša – Biržos svinēja Baltu vienības dienu, notika Pasvales pilsētas jubilejas svētki, kā arī Biržu un Pasvales pašvaldības parakstīja sadraudzības līgumus ar Bauskas novada pašvaldību.


Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks un Pasvales rajona mērs Gintauts Gegužinsks sadraudzības līgumu parakstīja Pasvales novadpētniecības muzejā. Uz kopēju pasākumu muzejā bija pulcējies kupls apmeklētāju skaits, ieskaitot Pasvales goda pilsoņus. Pasvales rajons mūspusē sadarbojas arī ar Iecavas un Vecumnieku novadu. Uz Pasvales 522 gadu jubilejas svinībām bija ieradies arī Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks.


Tūlīt pēc sadraudzības līguma noslēgšanas ar Pasvali A. Jātnieka ceļš veda uz Biržiem, kur notika arī Baltu vienības dienu centrālais pasākums. Pirms oficiālās daļas abu pašvaldību vadības pārstāvji pulcējās Biržu pilī, kur parakstīja sadraudzības līgumu.


Tūlīt pēc sadarbības līguma noslēgšanas sākās oficiālais Baltu vienības dienas pasākums. Apmeklētāju vidū bija arī Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Guntis Kalniņš un priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals. Pie Biržu pils jau no desmitiem rītā bija izpletusies neliela seno laiku pilsētiņa. Papildus iespējai izmēģināt senos amatus varēja baudīt arī uz iesma ceptu cūku un jēru.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 3 mēnešiem, 2020.01.24 11:07

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju