FOTO: Bauskas novada atklātais čempionāts boksā 1

Jau desmitais Bauskas novada atklātais čempionāts boksā aizvadīts sporta namā «Mēmele». Uz turnīru Bauskā ieradās viesi no Jelgavas un Rīgas, kā arī kaimiņi no Lietuvas – kopā vairāk nekā 50 dalībnieku.

Sacensības rīkoja Bauskas boksa klubs, kuru jau daudzus gadus vada Valērijs Hrustaļovs. Pirmajā sacensību dienā noskaidroja finālistus, kuri svētdien sacentās par medaļām un diplomiem.

No baušķeniekiem svētdienas, 12. maija, cīņām kvalificējās četri jaunie bokseri. Visi četri – Alekss Blažēvics, Kārlis Jansons, Tomass Obolēvičs un Raivo Širvis – triumfēja savos dueļos, izcīnot zelta medaļas.

Nākamie starti bokseriem paredzēti Jūrmalas pilsētas čempionātā, vasarā jaunie sportisti turpinās liet sviedrus treniņnometnē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.24 12:06

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju