FOTO: Bauskas kultūras centrā atklāta jaunā amatiermākslas sezona 1

Sestdien, 2. novembrī, Bauskas kultūras centrā notika amatiermākslas sezonas atklāšanas sarīkojums «Kopu kopā». Ikgadējais amatierkopu radošās sezonas atklāšanas pasākums, kas pērn ieguvis nosaukumu «Kopu kopā», ir dziesmu, deju un prieka vēstnesis. Pasākuma nosaukums simbolizē kopības izjūtu un spēku, kas jūtams katrā kolektīvā un visiem sanākot vienuviet.

Bija skatāmi krāšņi un daudzveidīgi priekšnesumi, katrs izcēla atšķirīgo un īpašo, radot skaistu priekšnesumu mozaīku. Pirms pasākuma Bauskas kultūras centra sociālā tīkla «Facebook» lapā visu nedēļu tiks publicētas iepriekšējā gada vizītkartes, kurās jūtama katra kolektīva īpašā gaisotne un dalībnieki dalās savās sajūtās par kolektīva nozīmi viņu dzīvē.

Šosezon Bauskas kultūras centrā darbojas 17 kolektīvi. Tāpat kā iepriekšējā sezonā, vokālās prasmes aicina iegūt un pilnveidot vokālajos ansambļos «Adoramus» un «Eliksīrs», jauktajos koros «Mežotne» un «Dzīle», kā arī senioru korī «Sarma». Savukārt latviešu tautas dejas tradīciju turpina uzturēt piecas deju kopas – tautas deju ansamblis «Jandāls», tautas deju ansambļa «Jandāls» studija, vidējās paaudzes deju kolektīvi «Biguļi» un «Mēmele» un senioru deju kopa «SenBiguļi». Netradicionālākas dejas var apgūt līnijdeju grupā «Hot Boots» un Eiropas deju kopā «Vēlreiz». Ar savu dažādību kolektīvu sarakstu kuplina arī folkloras kopa «Trejupe», pūtēju orķestris «Bauska», gleznošanas studija «Meistars Gothards», Bauskas Tautas teātris un Tautas fotostudija «Bauska». Kultūras centrā darbojas arī maksas deju studija «Lēra».

Bauskas kultūras centrs un tā amatierkopas ir atvērti ikvienam, kas jūt aicinājumu radoši sevi izpaust. Aicinām iedzīvotājus dažādot brīvo laiku, piesakoties kādā no Bauskas kultūras centra amatierkopām un padarot savu un apkārtējo dzīvi krāsaināku.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms gada, 2020.01.24 11:02

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju