FOTO: Bauskas bērnu un jauniešu centra dalībnieki rāda daudzpusīgo veikumu 1

Bauskas bērnu un jauniešu centra kolektīvi šī mācību gada veikumu rādīja maija vidū – vairākas dienas notika sacensības un dažādi pasākumi. Lielākais no sarīkojumiem bija 15. maijā pie Dzeltenās mājas Rīgas ielā, kur uzstājās vairāki Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) kolektīvi, kā arī notika riteņbraukšanas sacensības.

Pie Dzeltenās mājas uzstājās karsējmeiteņu grupa, dejoja puiši, darbojās gleznošanas pulciņš, savus priekšnesumus rādīja tautas deju kopa «Mēmelīte». Prasmes demonstrēja arī ģitārspēles pulciņa pārstāvji. Notika improvizācijas teātra uzstāšanās, kur Bauskas BJC jaunajiem dalībniekiem pievienojās komandas no Iecavas.

Notika arī velosacensības – uzvarēja Rihards Sunteiks, otrajā vietā Kārlis Tijons, bet trešais, par divām sekundes desmitdaļām apsteidzot Juri Fjodorovu, bija Džulians Sirvins. Uz pasākumu bija ieradies liels skatītāju skaits – gan vecāki, gan citi interesenti. Ne viens vien no sarīkojuma dalībniekiem demonstrēja savu sniegumu, uzstājoties vairāku pulciņu priekšnesumos.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.24 12:03

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju