FOTO: Bauskā izskanējis «Zobens un lemess» 1

Festivāla otrajā dienā mūzikas grupu vairums bija no Baltijas valstīm – četras grupas no Latvijas, neofolka grupa «Ēnu kaleidoskops», latgaliešu folkmetālieši no grupas «Green novice», «Catalepsia» un «Frailty», trīs no Lietuvas, folka grupa «Promočiu giesmes», tad sekoja «Pekla» un «Marga muzika» un viena grupa no Igaunijas – «Condescension».


Sestdienas vakarā spēlēja vikingu pagānmetāla grupa «Manegarm», kas 1995. gadā izveidota Zviedrijā. Grupa ir viena no pirmajām, kas smagajā mūzikā sākusi izmantot tradicionālos instrumentus, piemēram, vijoli un flautu, kā arī sievietes vokālu. Dāmu šoreiz grupas sastāvā nebija, bet vijoles spēle noteikti izcēlās starp smagajiem metāla ritmiem.


Festivālu noslēdza leģendārā grupa «Corvus Corax» no Vācijas, kura savu karjeru sāka veidot jau 1989. gadā. Viņu priekšnesumi piesaista uzmanību ar to, ka mūziķu savādais izskats atgādina sengrieķu mītus: puskaili, tērpušies neparastās drēbēs, primitīvās cilšu dekorācijās, bieži tetovēti. Priekšnesumos izmanto dūdas, bungas, radot spēcīgu ritmu, kas patīk skatītājiem. Grupas mūzika izmantota arī filmās un datorspēlē «Dragon Age».


Viesi no Vācijas noteikti kļuva par pasākuma «naglu» – īpaši aktīvi bija arī jaunieši pie skatuves, kas iesāka arī kopējas dejas un nepārtraukti pieprasīja grupai turpināt spēlēt. Savukārt senās mūzikas izpildītāji arī nepievīla – pie viņu ierastajiem instrumentiem pievienojās arī flauta.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 8 mēnešiem, 2020.01.24 11:40

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju