FOTO: Atskats uz «Baznīcu nakti» 2

Baznīcu naktī 1. jūnijā mūspuses novados iesaistījās Bauskas Romas katoļu draudze, Vecumnieku evaņģēliski luteriskā draudze, Valles evaņģēliski luteriskā draudze un Bruknas Kalna svētību kopiena.
Bauskas katoļu draudzes aktīvie locekļi bija izveidojuši sirsnīgu programmu, uzaicinot vietējos muzicējošos jauniešus, Bauskas literātu apvienības dalībnieces, kuras ir arī draudzes locekles, un slavēšanas grupu no Jelgavas «Vladimirs un draugi». 

Dievnamā bija eksponētas Bauskas mūzikas un mākslas skolas pedagogu gleznas. Par kopīgo maltīti un ģimenisko noskaņu skaistajā baznīcas dārzā gādāja Anita Bužeriņa un Zeltīte Šmite. Katlā virs ugunskura viņas vārīja tradicionālo laša zupu. Zivi, kā ierasts, vakariņām sagādāja Bauskas katoļu draudzes prāvests monsinjors Jānis Zviedrāns, pārējos produktus rīkotāji atnesa paši. Sievietes no saviem dārziem atveda baltas peonijas, bagātīgi izrotājot altāri.

Dārzā pie Kristus statujas pulksten 21 visi dalībnieki sadevās rokās, noskaitīja tēvreizi un nodziedāja valsts himnu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Priekulis

Kādu lauku aborigēnu izdevās pievērst kristīgai ticībai, Nokristīt ?

pirms 2 gadiem, 2018.06.04 15:39

Bēdulis

Vienu gandrīz,bet,diemžēl,pietrūka svētītais vīns cienastā,šis aizgāja uz bodi "kristīties" par pie tās samangotu naudiņu.

pirms 2 gadiem, 2018.06.04 17:05

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju