FOTO: Atklātajā čempionātā boksā Bauskā cīnās vairāki jaunie sportisti

Kopā 17 boksa cīņas pārstāvji no Rīgas, Jelgavas, Pasvales un Bauskas startēja Bauskas novada atklātajā čempionātā boksā, ko rīkoja boksa kluba «Bauska» treneris Valērijs Hrustaļovs un sporta centrs «Mēmele».

Baušķeniekus šajās cīņās, kas notika 25. novembrī, pārstāvēja septiņi sportisti – Alekss Blaževics, Tomass Oboļevičs, Rolands Dirmants, Kristians Šukeļovičs, Lauris Timofejevs, Andris Skukausks un Aigars Zeņuks.

Turnīra mērķis bija dot iespēju izmēģināt cīnīties boksa iesācējiem, skaidroja V. Hrustaļovs. Tāpēc visaizraujošākās emocijas skatītājiem bija pēdējie mači, kad ringā devās pieredzējušākie sportisti.

Visgrūtākā cīņa bija baušķeniekam Andrim Skukauskam – viņa pretinieks no Lietuvas pilsētas Pasvales bija ļoti pieredzējis – 21 cīņā 17 uzvaras. Tas bija uzreiz manāms sākumā – tehniski pārākais lietuvietis spēkiem mērojās ļoti labi, un baušķeniekam klājās grūti. Tomēr trešā raunda sākumā A. Skukausks negaidīti pārsteidza Lietuvas pārstāvi un guva svarīgus punktus. Pateicoties tam, tiesneši beigās lēma, ka rezultāts ir neizšķirts.

Veiksmīgi cīņu aizvadīja Aigars Zeņuks. Savulaik labi sevi parādījis basketbola laukumos, tagad jaunietis trenējas boksā. Visu cīņas laiku sportists pārliecinoši bija labākais. Pietrūka vienīgi pieredzes un pārliecības par sevi, lai cīņu beigtu priekšlaicīgi. Tiesneši pēc punktiem piešķīra uzvaru A. Zeņukam. Sportists vēlāk saņēma balvu par turnīra skaistāko cīņu.

Boksa cienītāji 2. decembrī var doties uz Ķekavu, kur pirmo reizi būs boksa cīņu šovs «Lāčplēša kausa izcīņa». Organizatori sola, ka piedalīsies Latvijas labākie U-19 vecuma grupas bokseri. Būs arī iecavnieks Emīls Špīss – šī gada Latvijas Olimpiādes sudraba godalgas ieguvējs.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju