FOTO: Atklāj Iecavas stadiona kompleksu

Iecavā 19. maijā svinīgi nodots pilnībā izbūvēts stadions. Līdztekus tā atklāšanai norisinājās pirmais posms «A7 tūrē» 3x3 basketbolā. Sacensībās apvienojās Bauskas, Iecavas un Ķekavas sportisti.
Stadionu atklāja ar dziesmu «Ej un cīnies» Iecavas kultūras nama vokālās studijas «Aprīļa pilieni» solistu Patrīcijas Spales un Signijas Taraņenko izpildījumā. Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks savā uzrunā akcentēja sadarbības nozīmi šī objekta tapšanā. Šis nebūt neesot pēdējais projekts. Tuvāko gadu laikā pie skolas plānots izveidot jaunu aktu zāli, atklāja A. Mačeks.
«Vēl pirms pieciem gadiem šeit nebija nekas, bija tikai ļoti švaka sporta zāle. Žēl bija skatīties uz skolēniem, kas te neko prātīgu nevarēja darīt. Tad mums dzima sapnis par jauna stadiona būvniecību, kas nu ir realizējies. Tapa tehniskais projekts, un līdz ar to stadiona projekts kļuva par vienu no domes prioritātēm,» stāstīja Iecavas novada domes bijušais priekšsēdētājs Jānis Pelsis. Viņš pauda cerību, ka stadionā valdīs dzīvība un jautrība.
Klāt bija arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Kaspars Gorkšs, kurš sacīja: «Lai šis sporta komplekss vienmēr būtu kā magnēts, kas «pievelk» sportistus! Vēlētos, lai stadions rada kopības izjūtu, tā teikt – lietojiet uz veselību!»

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju