FOTO: 4. maija svinības Rīgā

Foto ieskats 4.maija svinībās Rīgā: gan „Senās klēts” organizētajā tautas tērpu skatē, gan gājienā, koncertos Vērmaņdārzā, pie Brīvības pieminekļa, pie VEF kultūras pils, kad uzstājās Intars Busulis ar savu komandu.

Visur bija jūtama svētku atmosfēra, lielisks noskaņojums un tika izbaudīti aizkustinājuma brīži, klausoties un dziedot līdzi mūsu skaistākajām dziesmām.

Varēja satikt novadniekus gan starp daudzo pasākumu dalībniekiem, gan skatītājiem. Uzreiz pat nevarēja pazīt Bauskas novada domes priekšsēdētāju Raiti Ābelnieku un viņa kundzi Ligitu – abi tik krāšņos tautas tērpos! Starp gājiena skatītājiem un atbalstītājiem – arī bijušais Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs, tagad Saeimas deputāts Rihards Melgailis. Bija prieks redzēt un dzirdēt uz skatuves mūsu atraktīvo skanīgās balss īpašnieci Elzu Rozentāli. Pat vairākās svētku norises vietās bija sastopams žurnālists Vilnis Auzāns un dzīvesbiedre Sandra. Pašā svētku noslēgumā Teikas pusē pie estrādes VEF tuvumā bija prieks satikt arī kādreizējo kolēģi, tagad jau populāro LTV1 seju Lindu Krūmiņu.


Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju