FOTO: 4. maija svētki «Tauta. Gods. Tērpi» 4

Sestdien, 4. maijā, Rīgā notika ikgadējais pasākums «Tauta. Gods. Tērpi», kura laikā Rātslaukumā izskanēja vairāki koncerti, kā arī notika jau tradicionālais tautastērpu gājiens no Rātslaukuma līdz Brīvības piemineklim. Gan starp gājiena, gan koncerta dalībniekiem, gan skatītājiem bija arī mūsu novadnieki no Bauskas, Rundāles, Iecavas un Vecumnieku puses. Dziedāja gan Iecavas folkloras kopa «Tarkšķi», gan jauktais koris «Mežotne».

Pat spēcīgais vējš un lietusgāze ar pērkonu, kas pēkšņi uznāca tieši pirms gājiena, neizjauca svētkus, tikai mūs pārbaudīja un saliedēja. Skanēja domas, ka lietus simboliski nomazgā mūsu grēkus un nu tīri un svaigi dodamies gājienā. Daļa dalībnieku, arī Bauskas novada domes deputāts Raitis Ābelnieks kopā ar dzīvesbiedri Ligitu, pat neslēpās no lietus un stoiciski palika pie koncerta estrādes, uz kuras jestri turpināja uzstāties folkloras kopas, daudz neuztraucoties par lietus šaltīm un īso ķibeli ar elektrību. Saules piesaukšanas dziesmas palīdzēja – tieši piecas  minūtes pirms noteiktā gājiena sākuma lietus mitējās.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

fotolīmis

Bauskas Pietuka&krustiņa fotosesija Rigā...no priekšas un pakaļas

pirms gada, 2019.05.06 20:34

ulla

Man baigi dzīvē laimējies, neesmu pazinusi personīgi nevienu no šiem "patriotiem" un, cerams, arī turpmāk Dievs atpestīs no viņu smakas klātienē.

pirms gada, 2019.05.08 00:34

martina

Palīdzība un finansiāla palīdzība visām personām. Pensionāri, tirgotāji vai studenti. Jums ir nepieciešams ārkārtas finansējums, lūdzu, sazinieties ar mums šādā adresē: protexkredit@gmail.com

pirms gada, 2019.06.29 06:57

Fiželāns

Ir spēka struktūras, kas var atrast šo kretīnu, viņam izbaulēt purnu un izvārtīt kūtsmēslu krātuves zampā, Skuķus, kuru fotogrāfijas ir, izvārtīt mēslos, kretīna večus un skuķu večus sakropļot. To parādīt TV un šī problēma būs noņemta.

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.03 13:05

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju