Vai verts parcelties uz LV 18

nav buts LV 18 gadi, vai uz shodienu butu verts parcelties?

Pievieno komentāru

Komentāri 18

gribēji gan

Lai mēs te palicēji visu tev sakārtotu 18 gadu garumā un tu uz gatavo ierastos. Vajadzēja palikt un celt Latviju. Vēl prasa vai vērts, paliec kur esi. Mums nodevējus atpakaļ nevajag.

pirms mēneša, 2021.12.03 15:35

amd

Es sen jau dzivoju arpus Latvijas, bet regulari pavadu tur vasaras un atstaju ekonomikaa citur nopelnitos lidzeklus. Bez tam sutu radiem naudu. Nesen piarekinaju, ka pedejo 10 gadu laika esmu aizsutijis un izterejis dzimtene ap 80tk eiro.
Domaju, ka ne katrs "patriots" nodoklos ir kaut pusi no ta samaksajis.
Turklat es gribu kadu dienu atgriezties, kas nozime to, ka atvedishu lidzi savu kapitalu un pieredzi.
BET ari apzinos, ka kadam skaudigam divanpirdejam es tapat busu NODEVEJS. :D

pirms mēneša, 2021.12.06 11:19

piekritu-gribeji gan!

tiesi ta! mes te paliceji iznesam visu smagumu, nodoklu nastu. sitie laimes mekletaji , tikai šaudas pa pasauli, un meklee debessmannas kalnus. kaa toreiz taa babuļa , no Anglijas ka televizijaa medijaas, pigu radidama Latvijas ieredniem, . pie visa gatava jau draugu pa ilnam , a ka krusta lieti liist, ta tev draugi nepazīst,.,

pirms mēneša, 2021.12.06 12:39

amd

Kautkada babula nav nekads raadiitaajs! Bez tam arzemes dzivojosie iesuta Lavija katru gadu gandriz miljardu.
Kas nozime to, ka "viss gatavs" tiek gatavots ari no musu- pagaidam aizbraukuso, naudas!

pirms mēneša, 2021.12.06 14:32

Mazpilsetas Sindroms

Bez tam, manuprat, daudzkur Latvija cilveki tiesam neredz talak par savu degunu, pavelkas uz populistu klaigasanu un slinko pasi paanalizet elementaras lietas.
Informacija ir pieejama- sameklejiet autentiskus avotus un parbaudiet faktus, neslinkojiet!!!

pirms mēneša, 2021.12.06 14:45

Njā

-> amd
Paga un ko tu vēlējies pateikt? 80k 10 gados ir 8k gadā.. Tas ir mazāk nekā jebkurš mans ģimenes loceklis gadā samaksā nodokļos.
Tu gribi teikt, ka 660 EUR mēnesī "atstāšana ekonomikā" ir kaut kāds baigais tavs pienesums?

Man prieks, ka vari atļauties tos EUR te radiem atsūtīt, bet nevajag jau te tagad par kaut kādu ekonomikas sildītāju iztaisīties. Ja tev ir uzskats, ka ne katrs "patriots" kaut pusi no tā nav nodokļos samaksājis, tad man ir aptuveni skaidrs ar kādiem cilvēkiem Latvijā esi salaidies un cik pats esi spējīgs darīt. Kas man liek smīkņāt par "kapitāla un pieredzes" atvešanu.

Un nevajag smīdināt par gatavošanu no aizbraukušo naudas vai gandrīz miljardiem iesūtītiem. Pēdējo reizi, kad sekoju līdzi tad figurēja 600 miljoni, TURKLĀT no šīs summas nodokļus neiekasē. Jā, protams, no tālākā naudas izlietojuma atlec nodokļi, bet beidziet.. Ja jūs domājat, ka tas ir kaut kas būtisks uz kopējā fona... Palīdz, protams, bet nav.

pirms mēneša, 2021.12.07 08:22

amd

Man prieks, ka, spriezot pec nodoklu nomakas, Jusu visi gimenes locekli sanem vairak ka 2tk, kas ir neticami laba alga. Lai gan patiesiba domaju, ka melojiet.
Videji 10 gadu laika 660 eur menesi atstasana Latvijas ekonomika ir diezgan labi- tas ir lidzigi ka stradat ar 2k algu Latvija. Bez tam mes neizmantojam LV socialos pakalpojumus- skolu, bernudarzus, arstus, kas tiek subsidets un maksa daudz vairak, neka dazi iedomajas.
2008.g. privati iesutiti LV bija nepilni 2milj usd, bet pedejos gados virs 1milj. Ja- si nauda neapliekas ar nodoklie bet tiek tiesi iepludinata ekonomika- preces, pakalpojumi u.t.t.
Es “neiztaisos par kautkadu silditaju”, bet pienesumu nevar noliegt. Un tas nav ideali liels, bet varu drosi apgalvot, ka tas IR lielaks, neka daudzu komentetaju devums. Tadel ir nepatikami, ka kads negativi izsakas par aizbraukusajiem.
Cilveki vienmer ir migrejusi un migres. Tomer, ja kads no tiem atgriezas, uzskatu, ka tas ir tikai par labu sabiedribai, skatoties no dazadiem aspektiem.
Ir jau ari negativi piemeri, bet “nemetiet visus par vienu karti”!

pirms mēneša, 2021.12.07 11:19

Njā

"vairak ka 2tk, kas ir neticami laba alga" - Redziet un šādi komentāri arī izcili parāda aizbraucēju spējas un uzskatus. 2k ir pilnīgi normāla un diez gan elementāri nopelnāma alga, ar piebildi, ka Rīgā, protams. Vecāku un viņu draugu lokā 2k būtu maz.
Sorry, bet viss šitas "660 eur atstāšana ir diez gan labi" ir vienklārši smieklīgi, tāpat kā milj. USD.. USD ir tomēr kurss un cik no tā visa reāli tiek LV ekonomikā? Cik no tā ir nodokļu efekts? Kā jau teicu - palīdz, bet nekas vitāli svarīgs tas nav.
Ja gribās atbalstīt LV ekonomiku, tad, lūdzu, dzīvo un strādā šeit un maksā nodokļus pilnā apmērā.
Es atvainojos, ja izklausās skarbi vai ar necieņu, tāds nebija nolūks.

pirms mēneša, 2021.12.08 09:49

amd

Tad ka uskatiet- mums atgriezties vai ne? :D

pirms mēneša, 2021.12.08 11:53

Kāda ir tava ādas krāsa ?

pirms mēneša, 2021.12.03 21:14

vikings

zila

pirms mēneša, 2021.12.05 05:29

Eko

Pagaidām nē. Ja nu vienīgi Tevī ir cīņas spars.

pirms mēneša, 2021.12.05 15:08

Žoriks Vartanovs

Tas ir jādomā pašam

pirms mēneša, 2021.12.05 17:50

?

kur tagad dzivo?

pirms mēneša, 2021.12.05 22:27

vikings

Kanada

pirms mēneša, 2021.12.09 04:40

Njā

Atkarīgs no tā ar ko tu vēlies šeit nodarboties.

pirms mēneša, 2021.12.06 08:19

Decembrī

Uztaisi puh puh un lettoni labi dzīvot.

pirms mēneša, 2021.12.07 17:59

vikings

Pateicos par Jusu komentariem.

pirms mēneša, 2021.12.09 04:44

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju