skeitparks 12

Labu naksniņu, deputātiņi. Pulkstenis rāda 00.10 31 jūlijā. Pie mums viss notiek vēl tagad- skeitošana, kārtīgs troksnis, bļaustīšanās. Varbūt vēlaties pievienoties. Jeb Jūs dodiet priekšroku miegam - nu kā nekā jau rīt atkal jāstārādā un vēlams- radoši, ražīgi. Valsts policijas pārstāvji gan iesaka griezties pie Jums, ja mēs šajā glaunajā skaitparka teritorijā vēlamies naktsmieru, Jo pa dienu jau nu mums vispār nav tiesību runāt par šo tēmu.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Toms

Nu jā.Noteikumi noplēsti, vēl vakaros dzer un pīpē. Ko kad bauskas kārtības nodaļa neko nedara.

pirms 3 gadiem, 2017.07.31 11:49

Zivens

Drausmas te pa nakti ir,pilnigi gribas mainiit dzivesvietu!Iesniegumiem jau jegas nav īsti!

pirms 3 gadiem, 2017.07.31 16:26

Es

Pie mūsu mājas regulāri tusē pīpē un dzer nepilngadīgi jaunieši kas nāk tieši no skeitparka-jāsauc policija lai ļauj vismaz pa nakti atpūsties no trokšņa! Un nedod dievs vel rolleru saietu uztaisa skeitprkā-visi bērni gultā ir stāvus kad ar tām grabažām nobrauc gar māju!Guļamrajons ir pārvērsies par vienu no trokšnainākajām Bauskas vietām!Paldies par skeiparku!!!!

pirms 3 gadiem, 2017.07.31 16:30

Džungļu Bobs

Nu tak pazvana uz policiju, saka, ka nepilngadīgie dzer un trokšņo.
Patrenkās pāris reizes, arī viņiem apniks tur sēdēt.

Gadus 8-9 atpakaļ, kad pats vēl pa reizei izmantoju skeitparku tam, kam tas paredzēts, tas bija normāli, ka ap 23:00 atbrauca policija, apskatījās, nepilngadīgos iztrenkāja pa mājām, pārējiem teica, lai uzvedas klusāk. Protams, vienmēr jau atrodas kāds, kas nemāk klusi, bet tādos gadījumos bieži vien varēja vērot, ka policija brauc vēlreiz.

Principā, citās pilsētās ir redzēts šāds risinājums - apkārt augsta metāla sēta, ir 1 ieejas durvis, kuras no rīta atslēdz un vakarā aizslēdz kāds par teritoriju atbildīgais. Bet nezinu cik tas aktuāli konkrētajā gadījumā.

pirms 3 gadiem, 2017.07.31 16:38

xsa

Paldies, tas gan būtu ideāli
bet vai mūsu novada vadība līdz tam aizdomāsies, vai būs tik vēlīga pret mums, kaut kā neticās
Pollocija iesaka griezties pie Ābelnieka. Ābelnieks iesaka griezties policijā. Forši, vai ne tā

pirms 3 gadiem, 2017.07.31 17:50

>xsa

Laikam jau neesi īsti gudra, ja nezini, ka ar sabiedriskās kārtības traucētājiem ir jācīnās policijai, nevis Ābelniekam.

pirms 3 gadiem, 2017.07.31 18:03

>xsa

Kapec apspriezot kadu temu foruma ir noteikti kads vai kada kas aizskar citu cilveku pascienu vai apsauba citu cilveku prata spejas? Tas nav labi, vajag cienit otra cilveka viedokli.

pirms 3 gadiem, 2017.07.31 19:48

xsa

Kurš ir apvainots, varbūt deputāti - viņi balsoja, viņi atbalstīja skietparka atrašanos guļamrajona vidū, tātad viņiem arī viss adresēts Ja apvainoti jūtās - nu smagi, bet arī šeit dzīvojošie citādi domājošie, kas vēlas naktī plkst 23.00-6.00 mierīgi gulēt, arī jūtās ne vien apvainoti (tas laikam ir mazākais, ko var ar mums izdarīt) bet vienkārši izmocīti no trokšņa. Vienkārši mēs esam beztiesīgi un esam spiesti baudīt skeitparka apmeklētāju radīto troksni. Un deputātiņi nu nemaz negrib naktī baudīt tos priekus, ko mēs baudām. Jā, Jā.
Mums redz jāciena Jūsu viedoklis un nav tiesību par trokšņiem pat diskutēt, bet tie, kas trokšņo un tie, kas vispār šo būvi radīja, var necienīt vienkāršo mirstīgo viedokli.
Paldies Jums par publicēto izvilkumu no LR Likumiem
Visu cieņu Valsts policijas darbiniekiem, tikai skaitparkā viņi laikam visu laiku nevar atrasties, turpretī apmeklētāji gan var aļauties, jo nav noslogoti ar darbu un nekaunības arī viņiem pietiek.

pirms 3 gadiem, 2017.08.01 17:38

....

no valsts policijas mājaslapas
Funkcijas Drukāt
Atšķirības zīmes

Policija ir apbruņota militarizēta valsts vai pašvaldības institūcija, kuras pienākums ir aizsargāt personu dzīvību, veselību, tiesības un brīvības, īpašumu, sabiedrības un valsts intereses no noziedzīgiem un citiem prettiesiskiem apdraudējumiem. (Likums "Par policiju")

Valsts policijas galvenie uzdevumi

- Garantēt personu un sabiedrības drošību.

- Novērst noziedzīgus nodarījumus un citus likumpārkāpumus.

- Atklāt noziedzīgus nodarījumus, meklēt personas, kas izdarījušas noziedzīgus nodarījumus.

- Likumā paredzētajā kārtībā sniegt palīdzību personām, iestādēm, uzņēmumiem un organizācijām to tiesību aizsardzībā un ar likumu noteikto pienākumu realizācijā.

- Savas kompetences ietvaros izpildīt administratīvos sodus un kriminālsodus. (Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 15.06.2000. likumu, kas stājas spēkā no 19.07.2000.)

Likuma "Par policiju" 9. pants: "Jebkura policijas darbinieka pienākums ir visā Latvijas Republikas teritorijā neatkarīgi no viņa ieņemamā amata, atrašanās vietas un laika gadījumā, ja pie viņa griežas personas ar pieteikumu vai ziņojumu par notikumu, kurš apdraud personu un sabiedrības drošību, kā arī pašam konstatējot tādu notikumu, veikt iespējamos pasākumus, lai novērstu likumpārkāpumu, glābtu cilvēkus un sniegtu viņiem palīdzību likumpārkāpumu izdarījušo personu konstatēšanā un aizturēšanā, noskaidrot aculieciniekus, apsargāt notikuma vietu, kā arī paziņot par notikušo tuvākajai policijas iestādei."
Kā ir realitātē???

pirms 3 gadiem, 2017.07.31 20:48

sssssss

Ja, es arii dziivoju blakus skeitparkam...tas ir murgs te... man ir mazs berns kurs biezi vien tiek piecelts no miega jo kads idiots izdomaajis pagaseet gar muusu maaju un veel bez izpuuteeja.. viirs vienreiz izlamaaja tas kurs braukaaja bez izputeeja, kadu laicinju miers bija, bet neilgi...malaletkas seez pie 24.majas un patstaawiigi dzer un piipee un paswaldiibas policiju seit esmu redzeejusi tikai 1 x ....vai tas nav murgs?? un es nedomaaju, ka vinji nav informeeti par to kas seit notiek!!

pirms 3 gadiem, 2017.08.02 17:02

kfkcrbeljk

sad tad naakaas arii paklausiities dazaadas dziesmas "Hei melnaa panteera baigi lunkanaa, sii nakts ar tewi nav pirmaa peedeejaa" PLKST 22.15 kad daudzi berni un citi gul. Malaci, kad pasiem bus berni, paskatiisimies vai tad jums patiks ssaads tracis tik veelu..

pirms 3 gadiem, 2017.08.02 17:05

xsa

Bauskā gan ir ļoti nelaimīgi jaunieši un viņu vecāki. Maz, pavisam maz iklaides un pavisam maz pakalpīgie deputātiņi pasnieguši viņiem privilēģijas. Tāpēc jau pagājušajā naktī atkal plkst 3 skeitparkā notika aktīva skeitošana, ko pavadīja sajūsmas kliedzieni. Ši nodarbe noteikti bija jādara zināma ši rajona iedīvotājiem. Žel, ka deputātiņi, jauniešu darba organizatori tik cieši savās gultiņas dusēja, ka nu neko nadzirdēja. Jā, smagi gan.
Tagad, šajā brīdī, jaunieši,- lai nu taču kāds dzirdētu viņu kliedzienu pēc izklaides, - cītīgi uzgriezuši pēc iespējas skaļu mūziku skeitparka teritorijā atpūšas no smagajiem darbiem. Apkārtējo māju logi rīb, šeit dzīvo arī citi cilvēki- nu kā pa nelaimi-nu galīgi neizdevīgi deputātiņiem un viņu aizbilstamajiem- bet viņu kliedziens pēc izkalides ir vissvarīgākais, visbūtiskākais, vistiesiskākais uz šīs planētas.

pirms 3 gadiem, 2017.08.09 15:51

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju