profesionalitāte 7

hm...ir daudzas lietas,kas man Bauskā nepatīk,bet es domāju,ka ir jau viens otrs sava darba profesionālis savā jomā arī Bauskā.Jūsu domas? piemēram man te nesen bija problēmas ar datoru,kur tik to neizvadāju pa Rigu-ta pie viena meistara,ta pie otra-apnika.man ieteica aiznest uz baltikdatu Bauskas RIMI.tur viens džeks viens divi un dators šancē:)tad ari iedomājos,varbūt,ka nav nemaz tik slikti ar dažāda veida pakalpojumiem?Vismaz man prieks,ka viens otrs kautko zin.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

es

apslepta reklama par rimi baltikdata sucxxxx

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 00:01

jautātājs

pirms 5 gadiem, 2015.03.04 22:57

turks

nezinu par konkrēto veikalu,bet es savas štelles kārtoju Rigā!labiem spečukiem reklāmu nevajag!un tomēr laikam grūti mums pieņemt,ka kāds tomēr ir zinošs?skaudība?

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 00:20

es

es pats visu maku man nekur nevaig iet un ko darit esmu Magaivers !

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 00:25

Ese

Es sev pats Baltikdata

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 21:46

ALPC

Ir, ir mūsu pusē daudz profesionāļu un ļoti daudzās jomās, kur daudzas Rīgas darbnīcas līdzi netur, vai Rīgas darbnīcas un servisi dēļ klientu daudzuma vienkārši izlaidušies un dara kā pagadās

pirms 12 gadiem, 2008.01.27 09:48

jautātājs

hm...ir daudzas lietas,kas man Bauskā nepatīk,bet es domāju,ka ir jau viens otrs sava darba profesionālis savā jomā arī Bauskā.Jūsu domas? piemēram man te nesen bija problēmas ar datoru,kur tik to neizvadāju pa Rigu-ta pie viena meistara,ta pie otra-apnika.man ieteica aiznest uz baltikdatu Bauskas RIMI.tur viens džeks viens divi un dators šancē:)tad ari iedomājos,varbūt,ka nav nemaz tik slikti ar dažāda veida pakalpojumiem?Vismaz man prieks,ka viens otrs kautko zin.

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 23:43

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju