Pīpētāji kāpņu telpā 29

Tas ir neciešami. Kamēr uzvelkos uz savu dzīvokli, es visa smirdu pēc cigarešu dūmiem. Ciest nevaru šitos cilvēkus, kas nevar iziet uz balkona uzpīpēt. Ko darīt šādā situācija, jo es nevēlos elpot cigarešu dūmus.

Pievieno komentāru

Komentāri 29

eddo

Iegadajies resperatoru vai pati sac smeket...

pirms 12 gadiem, 2008.01.16 17:12

SIA

Dumi tas nav problema. kad pipe kapņu telpa,tad visa grida pirma stava noklata ar končikiem, ja pipe uz balkona tad tie končiki metajas zem mana balkona.kaut kas jadara, bet kur tu iesi sudzet kaimiņu?

pirms 12 gadiem, 2008.01.17 08:15

anonīms

es izdarīju sekojoši - piegāju klāt, nobildēju, parādīju administrātīva likuma pantu kurš ietver sevī administrātīvo atbildību par šādu rīcību, un pīpētāji pazuda... kas būs tālāk nezinu, bet kad pīpē kapņutelpās arī majās ienāk tā pretīgā smaka, un nav ko baidīties, anonīmi var ziņot policijai, paziņijot kārtībniekiem... šie tak redz ka jus baidāties, a kā parāda oficiālo dokumentu par sodas izmēriem - pazūd...

pirms 12 gadiem, 2008.01.17 11:54

rrr

Jā, tie pīpētāji ir vienkārši neciešami. Stāv 1. stāva koridorā un pīpē, tā kā būtu grūti iziet ārā. Tie dūmi ir jūtami pat 5 stāva dzīvokļos! Un tas nav normāli! Kāpēc man būtu jāosta tie dūmi, tas ir ļoti kaitīgi veselībai!!!
Tiešām būs jāsāk tie neģēļi fotografēt!!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.17 12:06

Dūmiņš

Pirms staigājat pa kāpņutelpu, nomazgājaties, savādāk neciešami pēc sviedriem ož!

pirms 12 gadiem, 2008.01.17 16:55

krs

Manuprāt pīpēšana trepēs ir tā mazākā problēma, bet ja nepārtraukti smird pēc kaķu urīna un visas trepes piemētātas un piespļaudītas tas ir trakāk par dūmiem.

pirms 12 gadiem, 2008.01.18 09:28

sarmīte

ja,pīpetaji pīpē koridorā un dūmi neciešami smird!tikai nepaprotu to kapēc tos izsmēķus nomet tur pat kur pīpē uz zemes un citiem ir jāvāc.

pirms 12 gadiem, 2008.01.18 12:04

iedzivotaja

nu mana kapnu telpa ari ta pati problema. vel pie tam man ir mazins bernins kam tas viss jaelpo, kamer mes tiekam sava dzivokli. pats trakakais ka tie ir musu tuvejie kaimini, blkaus dzivokli, un mes dzivojam 1stava un reizem ir tā, ka visi sez trepes un smeke pie musu durvim un dumi nak dzivokli un godigi sakot man ari tas ir apnicis. man rup mana un berna veseliba. varbut ir kads kas parzina likumus un var ieteikt ko šāda situacija darit? pateikt kuru likumu palasit?

pirms 12 gadiem, 2008.01.18 18:42

iedzivotaja

varbut kads var ieteikt ka pareizi jaraksta sudziba ka neesam apmierinati ka musu kapnu telpa smeke?

pirms 12 gadiem, 2008.01.18 18:46

Bella

Ir MK noteikumu,ka nedrīkst smēķēt telpās un kāpņu telpas pieder pie šā panta.Par to paredzēts sods. Protams rakstiski jāziņo par noteiktu personu,lai varētu sodīt. To var izdarīt mājas sapulcē un mājas vecākais nogādā ,kur vajag. Manā mājā arī kādreiz smēķēja un smirdēja visas malas. Novērsām,kā jau teicu.

pirms 12 gadiem, 2008.01.18 23:26

nepīpētāja

Ko brūciet vīrsū cilvēkiem ,ka tie ir kaitīgi dumi u.t.t Bet ka jūs elpojat mašīnu atgāze.Tas jums nekaitē.Tas arī ir kaitīgs gan mazajiem gan visiem pārējiem.Visi cilvēki mēs esam vienādi ar saviem trūkumiem.Tik pat lab mani trucē tas ka jūs izmetat svus atkritumus un veidojas indīgas vielas kas bojā zemeslodi tapēc man arī jūs ir jā ienīst.Padomājie pirms nosodat.

pirms 12 gadiem, 2008.01.19 02:05

miers

salatu 18 1 stava ari pipe idzivotajs baigi smird !

pirms 11 gadiem, 2009.01.13 13:16

cavadarellla .. =]]]

*** tas ir psc juus suudzieties ka juusu podjukos kumaarii cigaretes a ko teikt manas maajas kaiminjiem ka es katrudienu vismaz 2x piipeeju marihuaanu savaa korpusaa :D:D:D:D

pirms 11 gadiem, 2009.01.13 14:10

cavadarellla .. =]]]

*** tas ir psc juus suudzieties ka juusu podjukos kumaarii cigaretes a ko teikt manas maajas kaiminjiem ka es katrudienu vismaz 2x piipeeju marihuaanu savaa korpusaa :D:D:D:D

pirms 11 gadiem, 2009.01.13 14:10

ehe

Cilveeki miiljie,
Trakaak ir kad kakju saimnieki no riitiem un vakaros, tik paver dziivoklja durvis un izlaiz kakjiiti nokaartoties kaapnju telpaa.Lejaa slinkums vilkties.Es no riitiem un vakariem kaa shveicars tiem nabadzinjiem.Arii tiem vajag uzlikt sodu un uzkopshanas darbus.Starp citu tas notiek Salaatu 18.Par piipeetaajiem gan nezinu-nav traapijies pa celjam.

pirms 11 gadiem, 2009.01.13 16:15

*** Anonīmam un Bellai

Padalieties lūdzu, kādi konkrēti normatīvo aktu panti regulē šo jautājumu!
Paldies!

pirms 11 gadiem, 2009.01.13 17:42

kaaja

Es ar savaa kaapnnu telpaa satiku vienu kakki, uzspeeleeju, jeb uzspeeleejaam futbolu kadas 3 reizes augssaa un lejaa, tad shamais staaveeja pie durviim un shnnaaca kaaa zalktis, tad bij finaal speeriens pa pautiem un shamais aizlidoja kaadus 3 metrus aaraa no pogika....

pirms 11 gadiem, 2009.01.13 18:34

111

Piekrītu, ka nav patīkami iziet cauri jauniešu baram, kuri, sasēduši uz kāpnēm, jūtas kā dienas varoņi, kūpina un pat cigarešu cenas viņus nebaida. Ne apkārt apiet, ne pāri pārkāpt ( tas arī attiecas uz Salātu 18 ).Bet tā māja jau pati par sevi pievelk sabiedrības atbiras, tā kā neko nepadarīsi. Vairāk tracina tas, ka pat ļoti civilizētās mājās, kur katram iedzīvotājam ir vairākas automašīnas un sazin kas vēl, cilvēki ir tik slinki, ka vairāku gadu laikā nevar kāpnes ne reizi noslaucīt. Domā, ka atnāks kāds labdaris un to izdarīs. Tad rodas jautājums:"Vai nauda nav sakāpusi galvā? Jeb galvenais ir sakārt sev virsū maksimāli daudz zelta, lai zem tā netīrība nemanās?"

pirms 11 gadiem, 2009.01.14 01:10

to 111

Interesanti, ja tādas domas, kas tad jāmeklē tādā mājā, var taču neiet...

pirms 11 gadiem, 2009.01.14 08:38

to 111

Nu ja, māja pievelk sabiedrības pabiras :-)

pirms 11 gadiem, 2009.01.14 08:39

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju