Piedāvāju darbu 15

Esi darba meklētājs, bet, līdz šim, darba meklējumi nav nesuši panākumus? Vai, varbūt, Tev ir apnicis apmeklēt vairākus sludinājumu portālus, kuros visi darba piedāvājumi pārklājas un nav nekā jauna - tieši Tev atbilstoša? Nesolam, ka caur mūsu portālu Tu atradīsi darbu, bet varam apsolīt, ka Tev radīsies izvēles iespēja. -----> http://firmalv.tk

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Oksana

Tiešām labi darba piedāvājumi!

pirms 3 gadiem, 2017.02.09 18:12

Piekrītu.

Paldies, atradu dažus piedāvājumus, kuri mani ieinteresēja.

pirms 3 gadiem, 2017.02.09 20:41

nepiekrītu

nelej čugunu,tajā linkā to nav. Incanti kur tu redzēji tur darba piedāvājumus, ??

pirms 3 gadiem, 2017.02.09 21:38

Piekrītu.

Tur ir links uz sludinājumiem. Ja esi akls/-a, nevajag uzreiz mīnusiņus likt kā mazam bērnam.

pirms 3 gadiem, 2017.02.10 00:30

kurā vietā atradi linku ??

trešdiena, 2017. gada 8. februāris
Pēdējā laikā Latvijā un ārvalstīs ir sarosījušās fiktīvas darbā iekārtošanas firmas, kas, izmantojot darba meklētāju spiedīgos materiālos apstākļus vai neinformētību, sola labi apmaksātu darbu ārzemēs. Tomēr, nokļūstot ārzemēs, noskaidrojas, ka darba devējs šādu darbinieku nemaz negaida. Ir iespējamas situācijas, kad darba devēja piedāvātajā darbavietā parādās arvien jauni nosacījumi – transporta izmaksas, darba apģērba izmaksas, dzīvošanas izmaksas, par kurām cilvēks nebija iepriekš informēts, un tiek paziņots, ka viņš darba devējam "ir parādā" un nauda tiks ieturēta no algas. Rezultātā darba meklētājiem no Latvijas ir izkrāpta nauda un viņi paliek bez ienākumiem, reālas darba un dzīves vietas ārzemēs. Diemžēl dažkārt arī nokļūstot finansiālā atkarībā no potenciālā darba devēja.


NVA atgādina, ka bezmaksas konsultācijas par darba un dzīves apstākļiem Eiropas Savienības (ES), Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstīs un Šveicē sniedz Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) konsultanti NVA filiālēs Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē un Cēsīs. Jāuzsver, ka EURES nenodarbojas ar iekārtošanu darbā ārzemēs, bet gan nodrošina informāciju par nodarbinātības iespējām attiecīgajās valstīs, t.sk. arī Latvijā, un palīdz orientēties Eiropas darba mobilitātes portālā.


Savukārt uz privātajiem komersantiem, kas sniedz darbiekārtošanas pakalpojumus ir attiecināmi Ministru kabineta 2007.gada 3.jūlijā noteikumi Nr.458 "Komersantu - darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzēju - licencēšanas un uzraudzības kārtība" noteikts: komersants ir tiesīgs sniegt darbiekārtošanas pakalpojumus, ja ir saņēmis NVA izsniegtu licenci. Licencē norāda valsti vai valstis un darbiekārtošanas pakalpojumu veidu vai veidus, kuros komersants ir tiesīgs sniegt darbiekārtošanas pakalpojumuss. Šajos noteikumos ir noteikti arī licences saņēmēja pienākumi.
Autors: martins plkst. 08:53 Nav komentāru:
Sūtīt pa e-pastu
Rakstīt emuāru
Kopīgot sociālajā tīklā Twitter
Kopīgot sociālajā tīklā Facebook
Kopīgot vietnē Pinterest

Sākumlapa
Abonēt: Ziņas (Atom)


Veidne Vienkāršs. Nodrošina Blogger.

pirms 3 gadiem, 2017.02.10 09:35

Piekrītu.

Paņem acis pierā, zābak.

pirms 3 gadiem, 2017.02.10 10:16

Kur ir tas links, ēzel ?

Padalies

pirms 3 gadiem, 2017.02.10 10:31

Antiņš

Izņemot Admiral Markets reklāmu un MK noteikumus saistībā ar darbā iekārtošanās firmām neko citu tavā vietnē neatradu. Kārtējais lohatrons Kur ir tavi labie darba piedāvājumi ????

pirms 3 gadiem, 2017.02.09 18:38

***ans

Ar nūju jāpārstaigā pa mugurām tiem uzmetējiem!

pirms 3 gadiem, 2017.02.11 21:26

Piekrītu

Jā gan

pirms 3 gadiem, 2017.02.15 13:31

Arhīvs X

abalģeķ

pirms 3 gadiem, 2017.02.17 11:03

ārds

Davai, piedāvā!!! Es esmu būvinženieris, atrodos VFR pierobeža ar Franciju, bet man nav pieņemama kukuļošana. Zemāk par 38 Eur/stundā nepiedāvāt!

pirms 3 gadiem, 2017.02.18 13:29

marija

Darbs viesmīļiem, bārmeņiem, virtuves darbiniekiem, apkalpojušajam personālam. Viesnīcās , restorānos, bāros Luksemburgā. Alga, sākot no minimālās stundas likmes (atbilstoši Luksemburgas noteikumiem par minimālās mēneša darba algas apmēru)+bonusi par papildus darba laiku.

Palīdzam atrast dzīvesvietu blakus darbam (lētas izmaksas),vai tiek nodrošinata dzīves vieta pirmos 3 mēnešus pie darba devēja, (nav nepieciešama priekšapmaksa). Darba un dzives vietas registrācija notiek oficiāli attiecīgās institūcijās.

Prasības no kandidātiem:

franču, vācu angļu valodas zināšanas sarunas līmenī, vismaz kādā no šīm valodām. Vēlama darba pieredze, bet katra kandidatūra tiek izvērtēta atsevišķi.

CV un motivācijas vestules - epasts: Darbs viesmīļiem, bārmeņiem, virtuves darbiniekiem, apkalpojušajam personālam. Viesnīcās , restorānos, bāros Luksemburgā. Alga, sākot no minimālās stundas likmes (atbilstoši Luksemburgas noteikumiem par minimālās mēneša darba algas apmēru)+bonusi par papildus darba laiku.

Palīdzam atrast dzīvesvietu blakus darbam (lētas izmaksas),vai tiek nodrošinata dzīves vieta pirmos 3 mēnešus pie darba devēja, (nav nepieciešama priekšapmaksa). Darba un dzives vietas registrācija notiek oficiāli attiecīgās institūcijās.

Prasības no kandidātiem:

franču, vācu angļu valodas zināšanas sarunas līmenī, vismaz kādā no šīm valodām. Vēlama darba pieredze, bet katra kandidatūra tiek izvērtēta atsevišķi.

CV un motivācijas vestules - epasts:
(arī uzziņām un jautājumiemà: marijakovala@gmail.com

pirms 2 gadiem, 2017.11.26 17:04

Lukass

firma PRO DEV un tāds tips Mārtiņš Korņējevs ir krāpnieki augstākajā pakāpē. Neviens neejiet strādāt pie viņiem. Algu maksā sākumā, par beigu mēnešiem nemaksā. Ja līgums uz laiku, tad neslēdz līgumu.

pirms 2 gadiem, 2017.11.27 17:03

Vilis

Es arī iekritu ar tiem viltus darba piedāvātājiem. Uzmanieties!

pirms 2 gadiem, 2018.02.02 14:36

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju