MEITENES UZMANIETIES NO PERVERSA TIPIŅA 64

Vakar pēc darba devos ar autobusu uz mājām, Rīga-Bauska, ar galamērķi Bauska. Draudzenes jau vairāk kā mēnesi atpakaļ bija brīdinājušas, lai uzmanos no zolīda , ūsaina vīrieša,180 cm, ap gadiem 45-50, uz pirksta laulības gredzens, kad viņam patīkot apsēsties blakus jaunām meitenēm. Tā nu šajā dienā man apsēdās blakus šis vīrietis, no sākuma aizdomas manī nekas neradīja, taču pamanīju, kad viņš savu ādas jaku novelk un pārliek savām rokām pāri un mudīgi iesnaužās, te pēc 15 minūtēm sajūtu, kad kāds sāk čamdīt manas kājas, pastos, blakussēdētājs guļ, viņš pārstāja, pēc 5 min. viņš atkal sāk līst gar manām kājām, tad es parāvu to viņā jaku malā un redzu, ka viņš ar savu roku man te grābstās, pagrūdu viņu malā, saniknota uzbļāvu tā, lai autobusa pasažieri pievērstu uzmanību, vīrietis piecēlās un aizgāja apsēsties citur nesakot nevienu vārdu! Vēlējos pabrīdināt jaunas meitenes, lai uzmanās no šādiem grābstekļiem, konkrēti no šī vīrieša, mēs sievietes nēsam pasargātas pat sabiedriskajā transportā!

Iesakiet, kā rīkoties šādā situācijā - zvanīt policijai? saukt šoferīti? bliezt uzreiz tipiņam??

Pievieno komentāru

Komentāri 64

LITA

Nu tadam preteklim sadot pa deguni ,jo sie zolidie veci ir izkukojusi vienkarsi savu pratinu.TADA gadijuma jaludz autobusa soferits lai tadu pretekli vienkarsi izmet no autina

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 11:41

sirdele

Nākamreiz to kretīnu nobildē (kaut ar mobilo) un ieliec bildi...:)) Varbūt arī sieva atpazīs savu dārgumu!

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 11:47

es

paplest kaajas ZOSs AHAH

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 12:12

Andris

Būtu bijis autobusā, būtu ielicis pa redeli tā ,ka visas ūsas būtu sarkanas! Vajag bildi!

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 12:17

!

!

pirms 5 gadiem, 2014.12.30 23:50

Andris

Būtu bijis autobusā, būtu ielicis pa redeli tā ,ka visas ūsas būtu sarkanas! Vajag bildi!

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 12:18

sievieshupavedinatajs

Andris baigais liceejs !atraak pankuuku biksees ieliksi nekaa shim pa redeli !

Kika jums sievietem ir tak ierochi krauj ar savu 5kg sominju domaju pusfabrikatu zobi toch izbirs orginali ganju paliks bet nu ... vismaz kads labums savaksi zobus ieversi diegaa un veel krelles sanaaks ;)

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 12:22

Pavedinātājam

Eu tu, dračila, beidz staigāt apkārt un savu ,mētelīti virināt!

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 17:21

Ilze

Tas vīrietis ar gaišiem vai tumšiem matiem, varbūt ir cepure? Kā tad vēl viņu lai atpazīst? Nu, ko, jaunieši, onkas blakus neņemsim sēdēt...

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 19:11

xxx

Vispār jau tas velk uz seksuālu uzmākšanos. Nu, pants tā īsti nesanāks, bet meitenēm pretīgi gan jājūtās.... Zvanīt policijai? Var pamēģināt, bet ķēpa vien sanāks, šoferis diez vai palīdzēs, tad nu jācer uz kādu atsaucīgu līdzbraucēju, kas varētu onku izsēdināt, ja ne atsēdināt.
Bet vislabākais padoms - notoķēt un parādīt draugiem, ja kas, arī es labprāt recētu tādu pretekli, no kura jāuzmanās autobusos. Liekam tik B.Dz. mājas lapā!

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 19:14

Rebeka

Man ar tas perversais vasaras beigās apsēdās blakus, un man grūtniecei šis sāka grābstīties gar kājām, sacēlu traci pa visu autobusu, taču neatsaucās šoferis, pasažieri ar tikai pameta acis.Nevisai atsaucīga tauta. Man tas sabojāja garastāvokli visai dienai, kā arī radīja satraukumu... :(

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 22:01

kikimara

Esmu bijusi līdzīgā situācijā, tikai tas bija 3.trolejbusā, kad kāds jaunēklis bija izvilcis savu "draugu" un aši, aši sevi mīļoja skatoties uz mani. Sajūtas bija vairāk kā pretīgas. :(

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 07:55

Maija

Arī manai meitai studentei,braucot no Rīgas blakus apsedās vīrietis ap 40.tumsiem matiem,ūsains,pirkstā laulības gredzens,labi ģērbts.Un noticis,ka jau iepriekš meitene aprakstīja.Izkāpis Bauskas autoostā.

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 10:28

es

slimnieks!

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 10:49

sika

tādu perversu veču papilnam, viņiem ļoti iztekta fantāzija,meiteņu pievilināšanā, it sevišķi precētajiem. Tie kuriem ir nauda, piedāvā visādus labumus, bet kuriem nav,sēž autobusā un glauda kājas

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 13:03

ELFA

Man arii naacaas saskarties ar sho tipinju,mati bija tumshi-scenaartijs tas pats.Piebildiishu,ka man kaa gruutniecei tas bija shoks.Saceelu traci pa visu autobusu,bet pretii sanjeemu vien liidzjuutiibu pilnus,izmisiigus skatienus.Tagad biezi braukaaju no Riigas uz Bausku un esmu redzeejusi vinju braukaajot.
Bet kopsh taas reizes vinsh man blakus neseezas.

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 13:38

sirdele

...ka es jums saku-vajag bildi!

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 13:53

Sieviete

vieniigais veids vinju izkert, jo pizskataas, ka paaraak nesleepjas, un tad tieshaam bildi uz visiem stabiem, lai vinjam vairs negribeetos vispaar cilveekos paraadiities un tad pa zobiem!

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 15:01

FOTO

Vajag tā onkulja foto, lai taks sieva ierauga, kaads vinjas viirs patiesiibaa...
esmu par to, lai bildi ieliek aviizee, lai visi buutu informeeti par sso slimo viirieti!!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 23:29

Evita

Te nu vajadzētu tuvāk noskaidrot ap kādu laiku viņš brauc ,un jaunajām Bauskas Dzīves žurnālistēm ar foķi rokassomiņā apsēsties ar šo tipu .Un noķert labu kadru,un bez žēlastības pirmajā lapā,lai tad zinam slimnieku visas un laicīgi pasargajam sevi no nepatīkamiem brīžiem.

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 10:00

5

5

pirms 5 gadiem, 2015.02.27 20:40

dinija

Ai, ai, tā taču nedrīkst! Šis vēl pēc tam tiesā sūdzēs, ka aizskartas viņa cilvēktiesības.

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 20:52

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju