Labdien! Vēlos uzdot jautājumu. Šodien no rīta pie bauzes tirgus baltas mašīnas vadītājs man parādīja vidējo pirkstu un es nesapratu, kur viņš taisās braukt? Jauni ceļu satiksmes noteikumi? 4

Labdien! Vēlos uzdot jautājumu. Šodien no rīta pie bauzes tirgus baltas mašīnas vadītājs man parādīja vidējo pirkstu un es nesapratu, kur viņš taisās braukt? Jauni ceļu satiksmes noteikumi?

Pievieno komentāru

Komentāri 4

pliino

- tas nozimeej , ka vinam vis kakim zem astes, taa teikt- man piekaast juus un parejo pasauli, tas ir loti zemisks zests no viriesa puses , un veel pret pensionaares k- dzi, fu tu!,

pirms gada, 2019.10.05 23:59

neticu

Kā teica Staņislavskis-neticu! Pensionāre Mirdza uzrakstīja noslēguma epizodi, bet noklusēja pašu sākumu. Lai cienītā atzīstas, ko darīja vai teica, kas izraisīja šādu šofera reakciju. Svētā dievgosniņa jau nu nebija ! .Kāpēc man neviens šoferis pie Bauzes tirgus neko nerāda? Nu nav jau cilvēki tādi, ka brauc pa Bauskas ielām un bez iemesla visiem rāda to pirkstu, tas pirksts ir jānopelna, cienītā.Tātad, ko jūs darījāt , vai līdāt par varītēm zem riteņiem,vai ko citu, vai lamājāties, u.t.t., bet tagad tikai godīga esiet, sarunāts. Citādāk iznāk- es jau neko, bet viņš gan, tā taču bija tikai atbildes reakcija, vai ne?

pirms gada, 2019.10.06 14:27

STAŅISLAVSKIJS

Man ir dots tas gods pasūtīt tevi NA....X

pirms gada, 2019.10.06 14:42

....

Jūs uzkatāt kā tas ir vīrieša cienīgs žests- rādīt kundzei vidējo pirkstu ? Pat ja tā būtu jūsu mamma? Vienalga kāda bija situācija, vīrietim jābut vīrietim. Dažs labs mājās sēž kluss ka pele un baidās pat ragus lieku reizi pakasīt. Bet uz ielas- varonis- nolamās, pagrūdīs un tt. Kā saka francūži - ja sievietei nav taisnība -palūdziet viņai piedošanu.

pirms gada, 2019.10.06 19:18

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju