Kooperatīvs "Bauska" 13

interesanti tie kooperatīva "Bauska" rēķini – lapiņas 8x6 cm – par apkuri, ūdeni un apsaimniekošanu... varbūt tomēr kaut kādā veidā iedzīvotājus varētu informēt par to, cik tad daudz un par ko maksājam, ņemot vērā decembra astronomiskos, ailītē apkure ierakstītos, ciparus!!!... No "Bauskas siltuma" klienti saņem sīkus un smalkus aprēķinus un zina, par ko maksā, bet mūsu gadījumā... atliek vien zīlēt... :(

Pievieno komentāru

Komentāri 13

...

jā, decembra rēķins bija pamatīgs - pat mati sacēlās!

pirms 12 gadiem, 2008.01.09 09:04

katastrofa

nu vāks visam! ja par novembri maksāju par siltumu ~ 0,6 ls/m2 tad par decembri ~1,2 man ļoti interesē kāds pamatojums cik zinu tad enerģijas cenas kāpa ar 1 janvāri un arī mēnesis pēc aukstuma bija līdzīgs novembrim!Kad tik tas kantoris neprasās pēc audita!

pirms 12 gadiem, 2008.01.09 23:22

es ar

apkures reekjins nav no decembra, bet no 22 novembra liidz decembra beigaam, jo mainiijaas cenas. arii janvaarii taas atkal mainiisies.
mees taapat ar matiem staavus gaisaa gaidam reekjinu.....

pirms 12 gadiem, 2008.01.09 23:40

.......

Maksa par karsto ūdeni decembra mēnesī vienam cilvēkam gandrīz 19 lati.Tas taču nav normāli!

pirms 12 gadiem, 2008.01.09 23:47

katastrofa

??? kam tad tā cena tā mainījās -ja var detalizēti??? novembra rēķinā nebija norādīts,kad tas ir pa 22 dienām,bet gan pa novembra mēnesi,algas arī jūs sev izrēķinājāt par 22 dienām,vai 30? cik zinu tad mēnesis sākas ar 1 datumu un beidzas ar pēdējo,vai jums ir kāds cits kalendārs?cik dzirdēts tad ir sabiedrībā parādnieki,varbūt uz maksātāju rēķina grib dzēst!šeit var apskatīties arī gaisa temp. starpību http://www.meteo.lv/public/27835.html

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 07:10

gribu zināt...

tieši tāpēc, ņemot vērā visu iepriekš minēto, arī gribu uz rēķiniem redzēt detalizētu informāciju. Vai tad tas ir tik daudz prasīts?

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 08:19

salstošie

Mēs ar no šī kooperatīva mājas salstam, apkures stāvvads knapi remdens, KAD PĀRRĒĶINĀS APKURI, JA TĀ NAV PIETIEKOŠA? Par mazajām aprēķinu lapiņām arī ir iebildumi. Vajag tiešām precīzu, detalizētu aprēķinu, lai var redzēt izcenojumu kvadratūru, patērētos kubikmetrus, izvesto atkritumu daudzumus,utt.

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 10:02

izmisums

Decembrī bija liela maksa par apkuri,to skaidroja ar to,ka pieskaitīta arī nedēļa par novembri,teica,ka janvārī maksa būšot mazāka,bet ,kad saņēmām atkal šo mazo lapeli,izrādās,ka apkure vēl dārgāka kā decembrī...

pirms 12 gadiem, 2008.02.11 07:18

gribu zināt...

jā... un tagad atkal tikai līdz 20. janvārim maksa rēķināta? kāds tad rēķins būs februārī? kooperatīva "Bauska" vadība! izskaidrojiet, lūdzu, mūsu apkures aprēķinus!!! gribu redzēt normālu rēķinu!!!

pirms 12 gadiem, 2008.02.11 08:18

es arī....

Es arī esmu no šī kooperatīva man arī nepatīk šīs lapiņas.Dzīvoklī tiešām ir auksti un nezini par ko tu maksā tādu naudu.Remonts mājai sen nav bibij, trubas visas vecas kur tērējas mūsu nauda neviens nezin.

pirms 12 gadiem, 2008.02.11 10:03

sashutusii

Par janvaari ari ir astranomiska summa!!!!
Kad auksti tad nekurina majas auksti, bet siltajaas dienaas uzkurina ka maajaas nav ko elpot, kas ta par cuuciibu!!!
ar katru meenesi arvien vairaak jaamaksaa, un kas buutu ja ziema buutu auksta, shobriid tad nemaz nav tik auksti!!!
Detalizeetu rekinu luudzu!!!

pirms 12 gadiem, 2008.02.11 11:33

gribu zināt...

interesanti tie kooperatīva "Bauska" rēķini – lapiņas 8x6 cm – par apkuri, ūdeni un apsaimniekošanu... varbūt tomēr kaut kādā veidā iedzīvotājus varētu informēt par to, cik tad daudz un par ko maksājam, ņemot vērā decembra astronomiskos, ailītē apkure ierakstītos, ciparus!!!...
No "Bauskas siltuma" klienti saņem sīkus un smalkus aprēķinus un zina, par ko maksā, bet mūsu gadījumā... atliek vien zīlēt... :(

pirms 12 gadiem, 2008.01.09 09:00

Man patīk

Lapiņas ?

pirms 5 gadiem, 2014.08.20 18:27

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju