Kad beidzot būs kārtība Teivenu kapsētā? 5

Jau pāris mēnešus Vecsaules pagasta Teivenu kapsētā nav pieejams ūdens, jo ir salauzts ūdens pumpis. Vai tiešām pagasta vadība vairāku mēnešu laikā nespēj atrisināt šo situāciju? Varbūt vajag izsludināt iepirkuma konkursu, lai atrastu kādu firmu kas to izdarīs? Domāju pēc kāda gada būs zināmi rezultāti un vēl pēc gada ūdens beidzot parādīsies. Kur skatās Bauskas domes vadība? Turklāt vēl vēlēšanu laikā. Un vēl, kad tajos pašos Teivenos beidzot uzliks plāksnīti ar kapsētas nosaukumu? Jau vairākus gadus, šī plāksnīte ir "nosperta", ir tikai mietiņš palicis. Cilvēks atbrauc no tālienes, un pa visu Vesauli meklē, kur atrodas tāda kapsēta, jo norādes nav nekādas. Bauskas Dzīves vadība varētu šos jautājumus uzdot Domes vadībai, lai tie savukārt paprasa saviem padotajiem Vecsaules pagastā, kuri droši vien to vien dara kā dzer kafliju, un atbildi pēc tam ielikt avīzes otrdienas rubrikā Lasītājs jautā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Den,

tu neesi taisna ceļa gājējs, tev patīk visādi līkumi- BDz, novada pašvaldība u.t.t., bet vai tad ātrāk nebija zvanīt uz Vecsauli un saņemt atbildi tūlīt, nevis gaidīt, kad tas riņķis būs apiets un izlasīt avīzē?

pirms 3 gadiem, 2017.05.29 11:14

dens

Man patīk iet līkumus.
Ja kas, tad Vecsaules pagastmāja meistaru gaida jau trešo mēnesi. Droši vien no Ķīnas nāk ar kājām.

pirms 3 gadiem, 2017.05.29 13:37

Rūdis

Gatavi rudzi - ūdens neesot , ņem lāpstu un roc ! Kārtība būs tad , ka piederīgie sāks iet uz kapiņiem.

pirms 3 gadiem, 2017.06.14 13:47

Guntars

Kādu meistaru gaida , ja ūdens tur nav vēl šodien - 2018 gada 21 jūlijā. "Visu cieņu Vecsaules pagastam un Bauskas novada domei". Varbūt jāziņo Valsts prezidentam ?

pirms 2 gadiem, 2018.07.21 16:32

ūpis.

ūdens nav, bet jūs turieties.

pirms 2 gadiem, 2018.07.22 14:40

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju