Humpalas 260

Bauskā ir daudz lēto apģērbu veikali.Piedāvā visu ko par dažādām cenām.Kur var iepirkties vislabāk un ar atlaidēm,to varētu šeit apspriest.

Pievieno komentāru

Komentāri 260

inta

Ja nebūtu humpalu, es vispār staigātu plika un ne vienmēr noteicēja ir nauda, cik atļauj tavs maks ? Eju tur iepirkties tādēļ, ka varu sameklēt tikai sev orģinālu un firmas kvalitatīvtu preci uz ilgu laiku! Tirgos un parastos veikalos ir tikai atdarījumi, kuri pēc otrās mazgāšanas pārvēšas lupatās un apavi, ja maz staigā, varbūt mēnesi vēl paveiksies..
Nevēlos nopelt zemāk pieminēto, bet mana pieredze nu ir tāda un ne citāda un, Esmu pateicīga, ka ir tādi Humpalu veikali ! !

pirms 12 gadiem, 2008.01.29 12:26

ciepa

Bauskas pastā 2.stāvā pa kreisi var nopirkt labas drēbes ieteiktu visiem tur iegriesties

pirms 12 gadiem, 2008.01.29 12:34

PP

Manupraat labs veikalinjsh ir aiz polikliinikas. Tur gan tie ir vairaaki, bet man vislabaak patiik tas, kursh pagrabinjaa pa labi ;)

pirms 12 gadiem, 2008.01.29 12:53

ha

Kādreiz humpalās varēja kaut ko interesantu nopirkt, bet pēdējā laikā nekā īpaša nav. Citreiz jāpabrīnās- kā kaut ko tādu kāds kaut kad vilcis mugurā. Lai dabūtu vienu normālu lupatu, jārokas vairākās humpalu veikalu kaudzēs. Nonācu pie secinājuma, ka labāk pielieku pāris latu un pērku nenesātas drēbes.

pirms 12 gadiem, 2008.01.29 13:47

gh

lai nepliistu un neizstaipiitos peec 2 mazgaashanas reizeem ,vajag pirkt orginaalos abgeerbus :) pats peerkos praktiski sportland un taados veikalos ( praktiski ikai vasaraa ,sportam) ...agraak taadas botes pirku tirguu, rim4ikos un citos paraastos veikalos, tad nu bija kaa bija..meenesi vareeja izvilkt ,bet ja izdomaa uzspeleet futbolu tad peec ma4a jaamet aara ;D a taagad botes no sprtland, veesi 2 gadus var valkaa ( protams apniik jau vienas un taas pashas) ,bet staigaaju ari citreiz ziemee pa sniegu, speleeju futbolu utt aR vinjaam un neviena plaisa ,pilniigi veselas, tikai jaakopj gan vinjas lai ilgaak kalpo :)

pirms 12 gadiem, 2008.01.29 14:55

Bitīte

Humpalas rullēeeee......

pirms 12 gadiem, 2008.01.29 15:20

LA-LA

JA pasta 2stava humpalas ir pa pirmo,ari pardeveja looti jauka.Ja ri jauns pievedums,tad tiesam states var nopirkt stiligas .PALDIES ARI VEIKALINA IPASNIECEI.

pirms 12 gadiem, 2008.01.29 21:00

maciņš par plānu

"Humpalās" dažreiz iegriežos - piemēram, treniņbikses manam pusudzim vajag lielā daudzumā! Iznāk lētāk, nekā pirkt veikalā. Vai arī - noplīsušas, pabalējušas džinsenes. Kāpēc par desmitiem latu pirkt veikalā, ja humpalās tās dabūjamas par 3-5 latiem? Izmazgāju, noārdu "birkas" ar cenu un pasniedzu, kā no lielpilsētas atvestas! Pagaidām man tas izdodas...
Jāuzmanās no citām precēm. Piemēram, dvieļi, gultas veļa, dažreiz sporta apavi nav īstas firmas ražojums un veikalā (tirgū)maksā lētāk, nekā humpalās! Apavus vispār vairs nepērku. Izkatās labi, bet laikam gadiem kaut kur glabājušies? - pēc pāris reizēm izjūk vai saplaisā.

pirms 12 gadiem, 2008.01.29 21:47

Samanta

Es dikti dikti gribētu nopirkt rozā bikiņas.Nezinu uz kuru veikalu aiziet.Lielums nu tāa uz 48.

pirms 12 gadiem, 2008.02.01 22:50

bārts

grauz manas rozā bikšeles!

pirms 12 gadiem, 2008.02.02 12:58

čips

Jap, vparis reizu esmu bijis muterei liidz kad ta iepaerkas bauzes tirgu āra paviljonaa.Nu tur ir drausmigi ! muterei pat nebija kur uzlaikot! Biju tikai zbrinits ka tur strada jauna humpalu pardeveja ja nemaldos sauc laura. laikam ģimenes bizness:D

pirms 12 gadiem, 2008.02.03 15:38

Hugo

Gandrīz visās bodītēs ir baigais bardaks,ka negribas ķerties klāt un rakties.Ir tikai dažas vietas,kur var ieiet kārtīgā,siltā vietā un kur arī iespējams palaikot kāroto lietu.Diemžēl visur tā nav.

pirms 12 gadiem, 2008.02.03 21:51

Es

A man riebjas..... ne jau tā pēc, ka man makā naudas cik uziet, bet to lupatu jūrā pārdevēja jūtas kā bosene. Viņai tač firmas prece! ha!

pirms 12 gadiem, 2008.02.04 06:43

lilija

Nesen atvēra mazlietotu apģērbu veikalu Salātu ielā.Cenas astronomiskas.

pirms 12 gadiem, 2008.02.05 12:15

Dana

A man patīk Vecajā tirgū iegriezties:)

pirms 12 gadiem, 2008.02.05 16:28

lina

Es laižu uz "DEGĀM" Rīgā. Pēc 4 stundu ilgas meklēšanas var atrast daudz smuku un lētu drēbju.Citreiz pat Rīgas lielveikalos tik smukas drēbes nevar nopirkt.Tādas lietas kā apavi, gultas veļa vai vēl labāk apkakšveļa šādos veikalos nemūžam nepirkšu - pretīgi.

pirms 12 gadiem, 2008.02.05 18:09

Pele

ES arī iepērkos DEGĀS.Vasarā bija tik lielas atlaides-jauni sporta krekliņi-30 sant!Jāgaida preču pievedums un pa normālu cenu daudz ko var dabūt.Viss sakārts pa krāsām uz pakaramajiem!Pa šo veikalu jāstaigā vismaz 2-4 stundas un neviens tev "nelūr"virsū kā Bauskā.

pirms 12 gadiem, 2008.02.05 19:04

korķis

ja zinu to humpalnieci lauru kkadu tur vārdi:D

pirms 12 gadiem, 2008.02.13 00:30

mika

Jā, Degas rullē, iepērkos tikai tur, super veikals, saprātīgas cenas un kvalitatīvas drēbes visām gaumēm!

pirms 12 gadiem, 2008.02.15 14:43

mika

Jā, Degas rullē, iepērkos tikai tur, super veikals, saprātīgas cenas un kvalitatīvas drēbes visām gaumēm!

pirms 12 gadiem, 2008.02.15 14:43

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju