Evoler un citi murgi 68

Vienā dienā rāda pa Krievija TV par šito Evoler firmu ka viņi krāp cilvēkus,bet otrā dienā kāda Baušķiniece bezkaunīgi uzmācās.Iemaksā tik un tik,vajag dabūt vēl 2 cilvēkus lai viņi atkal iemaksā tik un tik, un tad tev nāks liela nauda un vari pat nestrādāt.Goda vārds jau noriebās. Arī par Amway vitamīniem un uztura bagātinātājiem.Vaitad bez med.farmaceft izglīdības var izplatīt tādas lietas?!

Ir zināmi cilvēki kuri zaudēja visu dēļ Evoler.Cilvēki palika uz ielas un bez darba:(

Pievieno komentāru

Komentāri 68

Bez vēja

Kraapshana taa ir,tas ir fakts.

pirms 12 gadiem, 2008.01.11 07:46

Reāliste

Tas,ka tā ir krāpšanās ir vairāk kā skaidrs,mūsdienās bez strādāšanas nauda tāpat vien neripo no gaisa...Tie,kas uz tām muļķībām uzķerās,lai liek aiz auss,ka tā ir tīrākā piramīdas formula,krievu raidījumos jau sen tas viss ir stāstīts ar pavisam reāliem piemēriem.

pirms 12 gadiem, 2008.01.11 08:36

:)

Interesanti, gribētos uzzināt, kā tie cilvēki, kuri palika uz ielas un bez darba, to daūja gatavu...cik man zināms, tad tur ir vajadzīgi tikai 110,- eiro, nevis mājvietas un darba vietas ķīla :))))
Pie tam, vai tos 110,- eiro var pieskaitīt pie zaudējumiem....ja esi iestājies un piesaistījis 2 cilvēkus(kas starp citu ir rakstīts noteikumos, kurus var izlasīt pirms iestāšanās, tādējādi cilvēks, kurš stājās, viņš pats apzinās vai to varēs izpildīt), tad jebkurā gadīju, agri vai vēlu matrica tiks izieta un 500,- eiro uz konta, bet, ja šos cilvēkus nepiesaista, tad vienkārši tur uzturās, kamēr to izdara.....kā var zaudēt mājvietu un darbu, tas gan man nav skaidrs:))))

pirms 12 gadiem, 2008.01.20 14:44

:)))

Izskataas,ka citiem tieshaam nav ko dariit,kaa lauziit galvu.Sviests tas ir peedeejas,dazhs labs beerns to zinaas.Shitaadi jaasauc pie kriminaalaas atbildiibas.Diivaini,bet fakts,ka rietumvalstiis ar shitaadaam afeeraam vairs neviens nepiesienas,bet pie mums ik pa laikam mulkji veel aatrodas

pirms 12 gadiem, 2008.01.20 15:36

Optimiste

Runa jau visadas muljkjibas par marketinga kompanijam.Bet tie ir cilveki,kas neko nezina par MLM.Palasiet milionara Roberta Kiosaki gramatu"Bagatais tevs,nabagais tevs"Laiks domat ar galvu,nevis stradat ka robotiem.Ljoti viegli nosodit visu apkart,pasham pat pirkstinju nepakustinot,lai tiktu pie labklajibas!!!!!!!Velu veiksmi.

pirms 12 gadiem, 2008.01.20 15:38

marsiya ;)

Labdien visiem!:)
Jo tas ir pilnigas bernu mulkibas...Gliemezis laikam atbilst savam vardam :)Dargo civek jus kura gadsimta dzivojat?
Jus noteikti nezinat kas ir tikla marketings...?,jo ta ir diemzel izeja daudziem no mums,un paldies Dievam ka tada vispar ir!
Pateiksu ka apkrapjat jus pasi sevi,un jusu humaana valdiba!
Mana un bernu grutaja bezizejas stavokli,kad mums neviens,pat socialie darbinieki ateica maniem berniem brivpusdienas jo man nav izradas deklaretas dzives vietas jo man ir otra grupas invadilitate no bernibas,un mes irejam dzivokli...tapec mums nepienakas nekas?....ta nav krapsana???
Bet izejas gaisminju ceribas uz nakotni,to jus saucat par krapsanu....si krapsana man un maniem berniem ir devusi palidzibu ,tur kur tadi ka jus tikaj gudri pat nemakat izteikties:)Un tadi ka jus groza likumu ka viniem ir izdevigi!
Jums var miloniem cilveku visa pasaule pieradit ka jums nav taisniba!!!Jus pat neticat nekam ...tapec baidaties no visa!!!
Bet tomer gribu novelet lai arij jums ir gais prats un labas domas!!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.20 20:49

A

JĀ, tĀ patieŠĀm ir krĀpŠana,ja par 110 EUR var palikt bez dzīvokļa. LŪdzu arī man piedĀvĀt , es labprĀT nopirktu tik lētu dzīvokli.
KĀ var zaudēt darbu???? To var tikai iegŪt, jo tĀ ir MLM kompĀnija.
Te patieŠĀm cilvēkam īpaŠa dzīves uztvere. Šis Gliemezītis baidĀs vairĀk no dzīves kĀ no nĀves.

pirms 12 gadiem, 2008.01.20 22:49

Bargais

Beidziet...kas jūs tiešām esiet akli???Vai nozombēti???

Man ir pazīstama sieviete kura ar šito sviestu nodarbojā,godīgi sakot jau noriebās ar savu biznesu.Tā arī ir,viņa pati piedāvā aiziet no darba jo nāks liela nauda un strādāt nav vērts.
Šī man saka lai paņemu bankā aizdevumu,iegūldu šajā EVOLER un jau ātri vien man atnāks dubultā atpakaļ plus vēl divus cilvēkus vajag zem sevis dabūt (TAS IR TOTĀLS MURGS) A KURĀ BRĪDĪ VIŅI MAKSĀ NODOKĻUS???

pirms 12 gadiem, 2008.01.21 13:38

Bargajam..

Nu luudzu, melns uz balta.
vai tieshaam atrodas veel taadi cilveeki,kas tic,ka var palikt bagaats neko nedarot.
Atliek vieniigi paviipsnaat par cilveku leeticiibu.Shii "superiigaa maarketinga sisteema",nav pat disskusijas veerta.Sektanti kaut kaadi,ar putaam mutee centiisies savu pieraadiit,a juus paraadiet tos miljonaarus,kas nevis tur augshgalaa ir kaut ko nopelniijushi,bet taadi kaa juus.Da njemieties juus uz nebeedu,bet tikliidz tas skartu mani,es juus pa tiesaam izvazaatu ar vissiem juusu "tiikla marketingiem"

pirms 12 gadiem, 2008.01.21 14:45

Davai

Cik zinu, tad ārzemēs ( Eiropa, USA utt. ) šādas finansu piramīdas ir aizliegtas ar likumu.

pirms 12 gadiem, 2008.01.21 15:49

Finansists

1) Nodokļus maksā katrs pilsonis pats, jo ir jāreģistrējas kā individuāla darba veicējam ikvienam godīgam pilsonim, kas gūst ienākumus.
2) Jums ir gadījies slikts informators, kurš pats nesaprot šī biznesa jēgu, diemžēl, bet pie tā nav vainojama kompānija.
3) Esmu iegādājusies šīs kompānijas produktu, par ko ir melns uz balta noslēgts līgums par to es maksāu 110, vai 180eur, atkarībā no apjoma, ko vēlos izmantot kompānijas serverī.
4) Tīkla mārketings ir pilīgi likumīgs bizness jau no 1970. gada
5) Svarīgi ir saprast, ka kompānija izmanto šo mārketinga veidu tādēl, ka tas ļauj visīsākā laikā attīstīties lielam klientu lokam, kas paver iespējas veidot sadarbību ar i-tirgotājiem, telekomunikāciju, tūrisma un citām firmām, kuras piedāvā mūsukompānijas klientiem papildu atlaides. katrs izvēlas ko grib un cik prot izmantot šo izdevību sevis un citu labā!
6) Varbūt no pamatdara pēc laika tiešām varēsiet arī aiziet, ja pastāvīgus ienākumus pelnīsiet šajā kompānijā, bet arī šeit tad ir jāstrādā, jo naua no gaisa nvienam nekrīt.
7) Tomēr pirms izdaret izvēli uzziniet visu sīki un smalki, vai tas jūs interesē, lai nav jāpārmet citiem, kas izmanto šo lieliso iespēju.
8) Evoler ir konkurētsējīgs uzņēmums savā nozarē un es esmu amierināts viņu produkta lietotājs, tāpēc man nav pienākums, bet bauda šo iespēju izstāstīt citiem :)Bet to var izskaidrot otram tikai tad, kad pats esi sapratis visu informāciju.
9) Cienu tīkla marketingu kā nozari, jo tas ļauj cilvēkiem pamosties no ikdienas rūpju murgiem, iemāca atkal sapņt, nospraust mērķus, plānot laiku, būt aipniem un tā visa mūsu sabiedrībai tik ļoti pietrūkst, ka es šo iespēju ztveru pat kā daudz nopietnāku un atbildīgāku ieguldījumu sabiedrībā un saņemu +morālo algu par katru gandarītu un no sirds smaidošu cilvēku. Kādam 500 eiro ir graši, kādam tas ir nozīmīgs kapitāls.
katram ir tiesības izvēlēties ikvienu tirgū piedāvāto preci un nodarbošanos pašam. Viss ir atkarīgs no tā, cik daudz mēs esam iedziļinājušies iformācijā un sapratuši to un, protams, no attieksmes!
Latvietis pat izcili noslītētā briljantā aradīs sūda traipu, kas viņam ir galvā! Bet es ceru, ka tas ar laiku tomēr mainīsies! Gribas būt lepnai par savu tautu!

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 14:12

Varaviiksne

Beidz gļukot

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 15:39

Finan"sistam"

Pastasti to savai vecaimatei

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 15:58

XXX

Ka tik tu pats/i ar šito figņu nēesi saslimis/usi
Labāk beidzēt mani kaitināt.Da man kaimiņiene ar šito zarazu apburta un nekādus nodokļus neviens nemaksā.Un nevajag pūst pīlītes.
KRĀPNIEKI.

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 16:45

Un visspaar...Finansists:)))

Kas tev atljaava te reklameeties?!

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 16:48

XXX

Kas tev atļāva pacelt balsi?Ko,a? Nepatīk taisnība, nelasi.

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 17:07

Ragana

Kur aitas, tur cirpēji

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 16:45

turks

laikam kamēr paši nebūsim ar to praktiski saskārušies-tā arī isti nezināsim neko par šīm lietām un tirgus marketingiem piedevām ar visiem tīkliem...Miers forumā un lai katrs ubago vai pelna kā vēlas..

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 00:50

2dalinsh

Kā tad ir ar spēļu zālēm? Varu saderēt ka katra cilvēka paziņu lokā ir vismaz 10 nelaimīgu cilvēciņu, kas pilnīgi visus savus ienākumus atstāj spēļu zālēs. To pat nevar salīdzināt ar 110 eirikiem ko jāiemaksā vienreiz. Toties aiz spēļu zālēm stāv ietekmīgi pilsoņi un tādēļ šis bizness ir legāls.

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 11:18

LA-LA

BAUSKA uz PIONIERU ielas atrodas tas saucamas piramidas ofiss,man ari zvanija kaut kads ANDRIS gribeja mani iesaistit saja afera,bet es vinam atteicu lai mekle citur mulkus.KUR TAD IENEMUMA DIENESTS SKATAS,KA AR NODOKLIEM.IESTADES KASAS KA NEGUDRI.

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 23:02

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju