Elejas Veronika 72

nu nezinu nezinu es vispar tadiem neticu bet esmu dzirdejis tikai labu par vinju !

Sargi pats sevi Un dievs sargas tevi !

Pievieno komentāru

Komentāri 72

seel

Nebrīnos kāpēc esi slima.. tev LASĪTĀJA kaut kas ar galviņu nav kārtībā.

tu vispār zini kas ir "***,krople" ???

diez vai kundze gados..

viņa man tiešām palīdzēja. tiko kā ienācu telpā viņa man pateica kas man kaiš!

tā kā izvēlies pareizos vardus! Lai DIEVS tev stāv klāt!

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 19:14

Ese

Nu kas tev liek pie viņas iet? Tevi kāds kājām spārdīja, lai tu pie viņas grieztos?
Ja nu reiz tev pašai nepieleca ka diezvai tādas lietas var izārstēt roku pavicināšanu, tad kas tev vainīgs

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 19:32

Lasītāja

Es jau netaisos pie viņas iet.Vienkārši brīnos ka viņu šitā apvārdo (un nez kapēc arī mani)
Es taču šito nerakstīju un nemaz tā nedomāju par viņu.

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 19:53

+)

sel un Ese: Ja jūs fišku nerubijat, tad nah. gānaties.
cilvēks pajautāja vai tā ir kā raksta, bet jūs... trūkst vārdu.

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 19:59

anonīms

esmu bijusi pie tās kundzes... neko labu pateikt arī nevaru, viņa uzmetās virsu man un manam vīram, it kā kāds no mums ir izjaucis otram ģimeni un tā otrā puse reāli mokās, bet tā nemaz nebija, tad viņa mūs reāli padzina, jo viņai likās ka esam lietojuši alkoholu. Cilvēks jau zin kad brauc pie viņas ka to darīt nevar, laikam nebija ko teikt un nevarēja atbldēt uz mūsu jautājumiem. Zinu 100% , ka tā bija vienīgā reize kad braucu pie viņas. Lai piedod tie kam šī kundze ir palīdzējusi...

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 20:21

Vīlusies

Ir brīži, kad gandrīz vai jebkurš cilvēks izjūt kārdinājumu uzticēties arī netradicionālajai medicīnai, jo tradicionālā neko īsti nevar pateikt un palīdzēt.. Nu, un šādā brīdī devos pie Veronikas.. nebūtu to labāk darījusi, jo viņa mani sagrāva morāli, "diagnosticēdama"onkoloģisku slimību( kuras, protams, nebija..) un vēl izgāzdama žulti par savu radu problēmām, kuras viņai , protams, interesēja vairāk kā es.. Atceļā visu ceļu raudāju.. Nu, nevar viens pašpasludināts "kaktu dakteris" iedomāties sevi otrajā vietā aiz Dieva! Mans ieteikums- viennozīmīgi tradicionālā medicīna.

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 10:04

Vadoza

Kāda vaina Veronikai? Patīkams cilvēks.

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 11:31

anonīms

ja kāds vel nezināja, ir Laura Priede - ļoti patīkams cilvēciņš , palīdz ļoti gan garīgi, gai iesaka kas jādara atbilstošā situācijā, ši civēciņu no visa sirds iesaku... kaut visiem arī viņa var nepatikt, bet man ļoti...visu cieņu...

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 11:58

vadoza

Kas tad nu , kādam fantāzijas trūkums ka savu niku nevar izdomāt!!! Neko par veroniku nezinu un pagaidām arī nav vajadzības zināt!!! Bez komentāriem...

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 12:06

???

kaapeec tad jaadzeesh zoņojums aaraa???????

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 12:21

Burvīgā

Ja Jums auna pieres nav par ko diskutēt ,tad nopeŗciet vibratoru un paspēlējaties.Nu tik zemiskas pajalas varbūt tikai Bauskā.LAi Dievs stāv klāt Jums!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 23:48

džeks

nu diezvai Dievs un vibrators ir savienojamas lietas?

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 00:54

krāpniece

Belokoms vajadzīgs.

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 11:55

manaman

kas tā tāda Liepa un kur viņa atrodas?/

pirms 12 gadiem, 2008.02.11 11:36

mana

kur dzīvo Laura Priede kā viņu atrast un ko viņa palīdz?

pirms 12 gadiem, 2008.02.11 11:39

mamma13

Es arī esmu bijusi pie šīs kundzes,kura sevi uzskata par visuaugsto un man arī viņa neatstāja labu iespaidu tieši savas attieksmes dēļ pret cilvēkiem...

pirms 12 gadiem, 2008.02.11 16:19

xxx

pirmo reiz ,kad aizbraucu uz eleju...nezeligi ilgi nogaidiijos un tad pateica ka esmu lietojusi alkoholu..(nelietoju)..Turklat biju stavokli. Smiekligi. Braucu velreiz un sapratu ,ka ta tante nu galiigi neko nejedz.Bij stipras problemas ar sejas aadu..sakumaa vina teica,ka tas ir no jogurtiem :) Es tak vispaar needu jogurtus.Man tie negarso!! Kad to pateicu.Tad vina saka.ka tas esot no sokolades.Nu vai nav smiekliigi..... Vareja atdzit to ,ka nezin ,kas man kaiš un nevar mani izarsteet.. Nevis kaut kadus murgus dzīt!!! Padomajiet labi!!!! tad vel dzirdeeju ka vina attiecas pret cilvekiem,blauj.. nolamaja kadu pāri ,tapec,ka tie nebij precejusies :)tas bija pazemojosi un pretiigi..Un parejiem ar bij ko redzet un dzirdet..
tu atnaac pec palidzibas a tevi sita te ... Manieres vinai drūmi nelabās!!!! Lai kaunaas ! Ticīgā atradusies :)) nezin ka pret cilvekiem jaizturaas.Nez ko no sevis ir iedomajusies.Mantrausiigaa.

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 15:16

ola

Nu tev ar galvu arī nav draudzīgas attiecības braukt oie pesteļvecenēm būdamai grūtniecei, nu trūkst vārdu.

pirms 12 gadiem, 2008.03.17 12:49

nigis

Man ļoti labi pazīstams cilvēks bija smagi sasirdzis un meklēja palīdzību pie šīs pseidodziednieces. Toreiz viņa meklēja savus lētticīgos upurus Vidzemes jūrmalā. Šī solīja drīzu izveseļošanos, bet pēc kāda laika manam paziņam bija jāaiziet pa skuju taku, ar diagnozi VĒZIS. :-(

pirms 12 gadiem, 2008.03.17 22:05

ff

Nesapratu kadel tik rupji jaarunaa, ja negribi nav ko iet pie burves..

No otras puses, cik atceros Bauskaa bija divas sievietes, kuras veezi arsteeja pie shiis bruves un peec tam tieshi deelj taa, ka pie arstiem gaaja jau peedeejaa veezha stadijaa, jo burve taa arii neko nepaliidzeeja, naacaas vinaam aiziet pa skuju taku. Zheel.

pirms 12 gadiem, 2008.03.17 22:51

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju