cilvēcīgums 7

līdz šodienai saistīja darbs ar cilvēkiem,un kā tirgotājam darbs ar klientiem(gan esošajiem,gan potenciālajiem),bet pēc šodienas domāju,ka jāmaina nodarbosanās:(ne pirmo gadu strādāju tirdzniecībā un ir bijis visādi-no fiziskās izrēķināšanās draudiem un līdz pat komiskām situācijām,bet ir izdevies vienmēr rast risinājumu šādai vai tādai problēmai,bet šodien saskāros ar tādu šiziku,kura augstprātīgā un izaicinošā darbība parsniedza maximālo manas pacietības robežu!Saprotu,ir jau loģiski,ka cilvēku vajā kāda neveiksme vai konfliktsituācija gimenē,ir viegli ienākt veikalā un izgrūzt savu žulti uz nepazīstamiem cilvēkiem,bet tirgotājs nav cilvēks bez pašcieņas un kārtējo reizi pārliecinos,ka klientam ,kurš neadekvāti kontaktējas ar pārdevēju,nav un nevar būt taisniba!!!neesmu ļaunatminīgs,un šo situāciju aizmirsīšu,bet paturēšu prātā gan.Loģisks jautājums-vai ir grūti būt cilvēcīgam,jebšu tas skaitās jau vecmodīgi?

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Himera

Lai ir grūt, vajag spēt pasmaidīt un izturēt.

Cilvēcība ir liels deficīts. Var jau pa kaktiem to dažreiz sameklēt.

pirms 12 gadiem, 2008.01.31 00:47

pārdomām

Piekrītu iepriekš teiktajam, ka cilvēcība mūsdienās ir deficīts.Dzenoties pēc materiāliem labumiem,pēc savu vajadzību apmierināšanas ,aizmirstam par līdzcilvēkiem, par godu,sirdsapziņu, līdzjūtību.Vai nu esam paši ilgi dzīvojuši tādā vidē , kur valda tikai naids un ļaunums un izejot nošīs savas dzīves telpas,dāsni dāvājam to arī citiem.Diemžēl viss tas sliktais kaut kad atgriezīsies atpakaļ kā bumerangs,tad varbūt dažs labs to sapratīs, bet dažam varbūt visa dzīve būs par īsu lai par to aizdomātos...

pirms 12 gadiem, 2008.03.03 15:30

Dainijaa

arī es esmu strādājusi par paardeveeju un pilniibaa saprotu, bet es kkaa nenjemu galvaa taadus uzpuutiigus ljautinjus, tieshi otraadi - pasmaidiiju un biju veeel 00x laipnaaka, vienkarshi nedariiju to, ko no manis gaida - agresivitaati :) un taa tam cilveekam veel vairaak sabojaajaas garastaavoklis :)

pirms 12 gadiem, 2008.03.03 16:00

Sokrāts

Džek,jūs izskatāties ļoti gudrs un saprātīgs cilvēks,kuram patīk un padodas darbs ar cilvēkiem.Mans padoms-uztveriet šos "šizikus"kā bezmaksas paraugstundu psiholoģijā.Ticiet man,ja jūs pieiesiet šai lietai kā labs novērotājs,jums pat kļūs interesanta cilvēku uzvedība.Jā,un pasmaidiet par to,ka tieši jums tikusi šī izdevība sastapt šo konkrēto cilvēku.Iemācieties pasmaidīt par tādiem ļaudīm(starp citu,tas viņus kaitina visvairāk)!

pirms 12 gadiem, 2008.03.04 20:28

bu

taada nav vairs

pirms 11 gadiem, 2008.08.05 10:46

nu jaaa

kas tas taads

pirms 11 gadiem, 2008.08.06 22:59

džeks

līdz šodienai saistīja darbs ar cilvēkiem,un kā tirgotājam darbs ar klientiem(gan esošajiem,gan potenciālajiem),bet pēc šodienas domāju,ka jāmaina nodarbosanās:(ne pirmo gadu strādāju tirdzniecībā un ir bijis visādi-no fiziskās izrēķināšanās draudiem un līdz pat komiskām situācijām,bet ir izdevies vienmēr rast risinājumu šādai vai tādai problēmai,bet šodien saskāros ar tādu šiziku,kura augstprātīgā un izaicinošā darbība parsniedza maximālo manas pacietības robežu!Saprotu,ir jau loģiski,ka cilvēku vajā kāda neveiksme vai konfliktsituācija gimenē,ir viegli ienākt veikalā un izgrūzt savu žulti uz nepazīstamiem cilvēkiem,bet tirgotājs nav cilvēks bez pašcieņas un kārtējo reizi pārliecinos,ka klientam ,kurš neadekvāti kontaktējas ar pārdevēju,nav un nevar būt taisniba!!!neesmu ļaunatminīgs,un šo situāciju aizmirsīšu,bet paturēšu prātā gan.Loģisks jautājums-vai ir grūti būt cilvēcīgam,jebšu tas skaitās jau vecmodīgi?

pirms 12 gadiem, 2008.01.30 22:46

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju