Bauskas ielas 1 Adventē 6

Man šorīt bija "prieks" iet uz Bauzes tirgus iegādāties Adventes vainadziņu-ejot jau pa Saules ielas trepītēm-trepju augšgalā paveras "skaists" skats ar izgāztu smilšu kasti, saplēstiem lapu savāktiem maisiem, atkritumu konteiners apgāzts.Tā vēl nebija vienīgā vieta-tuvojoties Bauzes tirgum, pat Gada tirgus laikā Korfa dārzā visi atkrituma konteineri izbērti un apgāzti. Kur skatās Bauskas Pašvaldības policija un tas nav sētnieku darbs to visu savākt?Par ko maksā viņiem algu?Pašvaldības policija tikai māk fotografēt un lapiņas automašīnās salikt par neieliktu pulksteni mašīnā! PRIEKS PAR PIRMO ADVENTI BAUSKĀ!

Pievieno komentāru

Komentāri 6

?????

kāds būs palaidis gāzes

pirms 3 gadiem, 2016.11.27 15:51

vai ne

Nu un kas tad to visu gāza un postija, tak ne jau sētnieki un pašvaldības policija? Mīļie, dārgie baušķinieki jau būs tie vainīgie,jo pie katras smilšu kastes un lapu maisa policistu nenoliks, lai skatās, to visu veicina jau iedzīvotāju pašu nihilisms, te vienai daļai , ja palasa komentārus, taču nekas nav labi, lamā visus - gan Domi, gan deputātus , gan policistus, un bērni to lasa un mācās- ahā, jāsāk postīt,jo, redz kā ,vecāki pa kompi plosās, iesim arī mēs ko graut.Nebrīnieties- pašu bērniņi un radiņi jau nakti ir pacentušies. Un tev jau pašam ar to disciplīnu arī ir pagrūti- grūti to laiku pie veikala vai stāvvietā uzlikt, jo uz tevi taču likumi neattiecās, un no tevis mācās tavi lolojumi....

pirms 3 gadiem, 2016.11.27 18:46

uhh

,., ko tur gāzēt- vel jau nava zirņu ēšanas laiks, Ziemsvētki))))

pirms 3 gadiem, 2016.11.27 19:03

taisniba

Es ari sodien nobrinijos, it kaa viesulis butu pa ielaam trakojis, lielaas dzelt smilsu kastes apgastas, lejaa pie makslas skolas visi priezu zari no spoes izrauti, apkart atkal musori apgaazti,., tiesaam loti nepatikams skats 1. Advente Bauskaa, un tas pateicoties daziem labiem musu lolojumiem, diemzeel,. nezina kur rokas likti, un savu muļķibu kā paradit.

pirms 3 gadiem, 2016.11.27 18:59

hmm

varbut vaina ir jusu pashu bernu audzinashana?

pirms 3 gadiem, 2016.11.28 19:49

Thanks, Obama.

Nākamgad netirgos divlitrīgos.

pirms 3 gadiem, 2016.11.29 12:48

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju