Par rētām. 3

Pēdējos laikraksta numuros lasu tēmu par piemiņas plāksnes skolotājam Kārlim Vītolam uzstādīšanu Bauskas 1.vidusskolā, ko ierosinājuši viņa bijušie audzēkņi. Bet citi audzēkņi ir pret, jo viņa laikos esot izvesti ļoti daudzi audzēkņi. Uzskatāms piemērs gan mūsu pretrunīgajai vēsturei, gan pretrunām sabiedrībā. Un ko darīt?Neviens cilvēks nav ideāls un cik bieži vēsturē vainīgais izrādījies upuris un otrādi. Vai tagad tas tā būs vienmēr un visur? Jāsargās pieminēt kāda labos darbos, tāpēc, ka kādam citam viņš darījis slikti(jo īpaši, ja sliktums nav oficiāli pierādīts?)?

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Tāpēc

Patieso Latvijas un tās tautas pēdējo 65 gadu vēsturi cenšas sagrozīt krievu vēsturnieki.Mūsdienās šo sagrozīto vēsturi propogandē un pat arī sagroza partija-Saskaņas Centrs..Tikko Jānis Urbanovič ar līdzautoriem izdeva jaunu grāmatu par "patieso" vēsturi,kur viņš atklāti noliedz Latvijas okupāciju.Tā ir tikai prokremliskā politika..Mēs latvieši jau vairāk kā 65 gadus ciešam no tā.Vācija atzina A.Hitlera nozieumus un tagad turpina maksāt kompensācijas,bet krievs turpina slavēt Staļinu par viņa noziegumiem.
Tāpēc ir grūti spriest par K.Vītolu, jo to laik daudz kas tika slēpts (arī mūsdienās) par tiem noziegumiem pret latviešu tautu un daudz kas arī iespējams tika safabricēts.

pirms 8 gadiem, 2011.07.28 19:03

!

kāpēc -tāpēc

pirms 8 gadiem, 2011.09.22 11:14

kāpēc

Pēdējos laikraksta numuros lasu tēmu par piemiņas plāksnes skolotājam Kārlim Vītolam uzstādīšanu Bauskas 1.vidusskolā, ko ierosinājuši viņa bijušie audzēkņi. Bet citi audzēkņi ir pret, jo viņa laikos esot izvesti ļoti daudzi audzēkņi. Uzskatāms piemērs gan mūsu pretrunīgajai vēsturei, gan pretrunām sabiedrībā.
Un ko darīt?Neviens cilvēks nav ideāls un cik bieži vēsturē vainīgais izrādījies upuris un otrādi. Vai tagad tas tā būs vienmēr un visur? Jāsargās pieminēt kāda labos darbos, tāpēc, ka kādam citam viņš darījis slikti(jo īpaši, ja sliktums nav oficiāli pierādīts?)?

pirms 8 gadiem, 2011.07.27 22:47

Skolu dzīve

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju