Kā atklājam pieminekli? 13

Šodien biju pasākumā, kur atklāja pieminekli Bauskas aizstāvjiem. Tiešām dīvaina bija dažu klātesošo uzvedība. Vai Jaunsardzē nevienam nemāca, ka valsts himnas laikā jānoņem cepure? Visai dīvaini bija arī tas, ka mazie varoņi nevar nostāvēt mierīgi - tad jāaiziet pasēdēt, tad jāaiziet pagulēt - pat kara veterāni varēja nostāvēt miera stājā to laiku. Kauns! Par dažiem Ģimnāzijas bērniem vispār nerunāsim, cits spaida telefonu, dažs pat nagus lako. Kronis visam bija mirklis, kurā vecs vīrs dziedāja kādu no sava pulka dziesmām un aizmugurē atskanēja ņirgāšanās par šo cilvēku. Ja nevar savus audzēkņus savākt, varbūt nevajag nākt uz tādiem pasākumiem un sabojāt citiem dienu, kurā atceras un godina sev tuvos. Es saprotu, ka gandrīz neviens no tiem bērniem nav aizdomājies, ka varbūt viņi nemaz nebūtu nākuši šajā pasaulē, ja nebūtu to veco vīru, par kuriem tagad ņirgājas un kurn, ka viņam auksti/miedziņš nāk/uz tualeti gribas u.t.t. Iesaku skolai padomāt, vai nākošreiz vest bērnus uz tādu pasākumu. Kuri vēlēsies un pratīs uzvesties - paši atnāks.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

twilight

Nevajag bērnus spaidu kārtā nekur stiept. Skaidrs taču, ka vajadzēja "ķeksītim" - "patriotiskā audzināšana".

pirms 7 gadiem, 2012.09.14 18:32

Izsitejsss

Ja citi sikie bija vnk neizsturami un nirgajas,zel,bet pameigini pats nostavet vairak par stundu miera staja,tas nav nemaz tik viegli,ka tas liekas!pareizi darija.ka gaja apsesties,ja nevar izsturet tad,lai labak iet mala un ievelk elpu nevis krit tur uz vietas!

pirms 7 gadiem, 2012.09.14 18:49

beiža

Tā ir tikai skolotāju vaina, ka pirms pasākuma nerunāja ar bērniem. Pati PSRS laikos biju uz obligātajiem pasākumiem, kur pirms katra tāda pasākums klasas audzinātājs pieteica lai tikai nekādā gadījumā neiedomājas sarunāties vai citādāk pievērst sev uzmanību, ierakstīs raksturojumā, ka ir "politiski neizturēts" un būs sabojāta visa dzīve. Un mēs varējām nostāvēt miera stājā, ne kā šodienas "memmīši".

pirms 7 gadiem, 2012.09.17 08:13

zirga galva

http://www.apollo.lv/zinas/krievijas-vestnieciba-sasutusi-par-bauskas-aizstavjiem-veltita-pieminekla-izveidi/531219

pirms 7 gadiem, 2012.09.17 17:35

Lotta

Tagad skolēniem ir vienalga, ko tajā raksturojumā uzrakstīs....
Un nekādā gadījumā tā nav skolotāja vaina, bet gan vecāku un sabiedrības vaina. Skola jau neaudzina, bet skolo un sniedz iespēju iegūt izglītību, bet audzināšana vēl joprojām ir palikusi vecāku ziņā, bet žēl, ka daži prot tikai ražot bērnus, bet pārējos pienākumus nogrūž citiem...

pirms 7 gadiem, 2012.09.17 20:46

калейс

http://www.youtube.com/watch?v=HB-3ZTBttjA
Latvijas opozīcija aisa politiku uz līdzenas vietas.

pirms 7 gadiem, 2012.09.18 17:42

ha ha

hei beiža, to raksturojumu Īru darba devējam rādīt ?

pirms 7 gadiem, 2012.09.23 22:20

Annat

Bet ja gribas pakasīt

pirms 7 gadiem, 2012.09.27 18:23

Jāmainās

Jaunieši ne visi ir vienādi tas ir viennozīmīgi ,bet vērojot mūsu jaunsargu stāju un tieši stāju pagalmu svētkos bija kauns.Mēs pionieri savlaik pratām soļot, stalti nostāties mums bija lepnums par to ko mēs daram.Tādi lamzaciņi vien izskatās mūsu jaunsargi un ko no tādiem var prasīt !!!Jaunsargu izvēlē jābūt atlasei .Šie fiziski ļoti vāji attīstītie jaunieši labi ja spēj pasoļot uz priekšu ,ko viņiem prasīt vairāk.Kamēr nebūs svētas kristīgās vērtības un godā celtas stingras prasības nav ko gaidīt brīnumus.

pirms 7 gadiem, 2012.09.30 08:59

Minna

Pabeigs skolu un prom uz Īriju, nebūs jāskatās

pirms 7 gadiem, 2012.09.30 14:18

nulle

Atklāšana bija normāla

pirms 7 gadiem, 2013.01.13 22:54

Kārlis

Vai Bauskā ir iespējams īrēt dzīvokli uz neilgu laiku

pirms 7 gadiem, 2013.03.09 15:12

žēl

Šodien biju pasākumā, kur atklāja pieminekli Bauskas aizstāvjiem. Tiešām dīvaina bija dažu klātesošo uzvedība. Vai Jaunsardzē nevienam nemāca, ka valsts himnas laikā jānoņem cepure? Visai dīvaini bija arī tas, ka mazie varoņi nevar nostāvēt mierīgi - tad jāaiziet pasēdēt, tad jāaiziet pagulēt - pat kara veterāni varēja nostāvēt miera stājā to laiku. Kauns!
Par dažiem Ģimnāzijas bērniem vispār nerunāsim, cits spaida telefonu, dažs pat nagus lako. Kronis visam bija mirklis, kurā vecs vīrs dziedāja kādu no sava pulka dziesmām un aizmugurē atskanēja ņirgāšanās par šo cilvēku. Ja nevar savus audzēkņus savākt, varbūt nevajag nākt uz tādiem pasākumiem un sabojāt citiem dienu, kurā atceras un godina sev tuvos. Es saprotu, ka gandrīz neviens no tiem bērniem nav aizdomājies, ka varbūt viņi nemaz nebūtu nākuši šajā pasaulē, ja nebūtu to veco vīru, par kuriem tagad ņirgājas un kurn, ka viņam auksti/miedziņš nāk/uz tualeti gribas u.t.t. Iesaku skolai padomāt, vai nākošreiz vest bērnus uz tādu pasākumu. Kuri vēlēsies un pratīs uzvesties - paši atnāks.

pirms 7 gadiem, 2012.09.14 17:44

Skolu dzīve

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju