pazemojums Rimi ''Drogās'' 121

..3.janvārī gadījās sastādīt kompāniju māsicai,kura devās uz "Drogām" iegādāties matu krāsu... Ejot caur skeneri,tas sāka pīkstēt,tad palūdza izkrāmēt visas mantas no somas,tā arī nekas netika atrasts,kas būtu varējis būt par iemeslu,taču pārdevējas attieksme lika justies tik pazemotai.Biju dzirdējusi,rimi veikalā šādas situācijas gadoties,taču šo sajūtu nenovēlu nevienam,kad liek justies kā zaglim.... Šādas situācijas esmu redzējusi arī,kad Rīgas veikalos ir problēmas ar šiem skeneriem,taču tās tiek atrisinātas civilizēti,nepazemojot viens otru.Diemžēl, šīs pārdevējas vietā atvainojās maiņas vadītāja,kaut tik cilvēciski būtu bijis pasmaidīt un pateikt:sorry!!!Taču šai tumšmatainajai,pilnīgajai pārdevējai to izdarīt bija tik grūti,bet tad nebūtu bijis tā rūgtuma...

Pievieno komentāru

Komentāri 121

zachene

arii man rimi "Drogaas" reiz gadijas kads nepatikams gadijums, ejot cauri skenerim tas saka pikstet biju sokaa, labi kad patrapijas tada jauka pardeveja un pajautaaja vai ieprieks neesmu iegadajusies kaut ko drogaas , un taa arii bija nelaimiigais tonaaalais krems, tas nebija kartiigi nofikseets.Atvainosanos taa arii nesagaidiiju...

pirms 12 gadiem, 2008.01.04 13:09

hmmmm

Es pīkstēju visos veikalos, kur tie skaneri ir. Man jau bij iestājusies panika, es uz veikaliem negāju (vismaz nauda ietaupījās :D) Bet tad Rīgā patrāpījās tāds jauks apsargs un izgājām cauri visu somiņu. Pat visas kartes pārbaudījām. Izrādījās, ka tas bija maks, kas pīkst, kautkas viņam bij samagnitizējies. Nu atmagnitizēja un es vairs nepīkstu!!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.04 15:02

...

Latvijas likumdošana paredz, ka jebkurš klients/pircējs, ja nav acīmredzamu pirādījumu, ka notikusi zādzība, patur tiesības nevienam nerādīt, kas atrodas viņa somā vai kabatās - ne pārdevējai, ne vadītājai, ne apsargam; ja persona nevēlas rādīt somas vai kabatu saturu, tad piespiest to darīt var tikai policijas klātbūtnē, jo tam ir domāta videonovērošana un videoieraksti. Savādāk, tas ir cilvēktiesību pārkāpums.

pirms 12 gadiem, 2008.01.04 21:48

es

Drogas, tas ir vienkāršas šausmas, pārdevējas nekompetentas un vienmēr neapmierinātas ar dzīvi

pirms 12 gadiem, 2008.01.07 12:50

es 1

Pilnīgi piekrītu visam augstak teiktajam, un vēl var pajautāt, kas tās par akcijām, kur vajadzīgi nez kādi kuponi??

pirms 12 gadiem, 2008.01.07 15:57

!!!

Kā jums patik kā pārdevējas runa....kā ieprogramētas....pilnīgi negribas tur iet iepirkties!

pirms 12 gadiem, 2008.01.07 16:57

kuku

nevajag zagt,tad nepiixtees :D

pirms 12 gadiem, 2008.01.08 02:30

X

Tu nu gan izcelies ar gudrību Kukū!!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.08 09:13

es 1

Tā runāšana pārdevējām ir obligāta, diemžēl...Bet Kukuu gan pāršāva

pirms 12 gadiem, 2008.01.08 12:48

pīkstiens:)

Man arī reiz gadījies nosarkt veikalos, tikai Rīgas veikalos un nevis drogās, bet būtību tas nemaina.
Nū lūk, biju iegādājusies veikalā Spānijas Zara somu ,atbraucot uz šeijieni nevarēju ar mierīgu sajūtu ieiet veikalos, jo pīkstēja:9 nevarēju saprast kāpēc:( Vajadzēja sarkt un atskaitīties ka man nekā nav. beigu beigās izrādījās, ka somā ir paslēpts magnētiņš..tad es viņu palocīju un tas atmagnitizējas, tagad ar mierīgu sirdi varu doties uz veiakliem:)

pirms 12 gadiem, 2008.01.08 15:36

bk

ar tadam sejav sez kase ka negribas pat iet klaT.bauskas :drogas: nerulle

pirms 12 gadiem, 2008.01.08 17:47

liksmaa

Man arī gadījās līdzīgi, bet nebija nekāda pazemojuma vai ciniskas attieksmes. Pati izcilāju somiņas saturu un kopā ar pārdevējām Drogās spriedām, kurš varētu būt nodevīgais priekšmets. Viņas bija ļoti korektas un patīkamas. Es pati ierosināju vairākas reizes iziet caur skeneri, bet vienalga, tas signalizēja. Beigās atklājām , ka vainīga ir gandrīz izlietota skropstu tuša. Patiesībā mums izvērtās noderīga domu apmaiņa. Starp citu, nemaz tik reti negadās, ka, iepērkoties preču kodi netiek izdzēsti, un tā ir, visticamāk, tehnoloģiju vaina.

pirms 12 gadiem, 2008.01.08 22:00

juran

es piemeram ne butu krameiis ne kadu somu bet palugtu izsaukt policiju pec tam ietu pie advokata un uzrakstitu iesniegumu par morala kaitejuma nodarisanu,un tad redzetu,to ari iesaku darit jums nakos reiz,likuma ir noteikts ka parbaudit somas saturu drikst tikai policija,bet to laiku kuru jus zaudejat var but nokavejat svarigu tiksanos veikals jums atgriezis,ja ir vajadziba pec laba advokata tiesi saja jautajuma uzrakstiet es atbildesu.jo latvijas apkalposanas sfera jau sen kas jamaina

pirms 12 gadiem, 2008.01.09 21:19

suku-kuku

Tu nu gan kuku esi īsts idiots! kauns.

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 11:06

inga

paldies juran un ....par informāciju,ko darīt ja pīkstam,jo tiešām šajā valstī tevi neviens neaizstāvēs,ja pats nebūsi izglītots likumdošanā

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 11:32

Skaneris

Ar skaneriem var nonākt galīgā bezpriģelā. Rīgā Elkor veikalā nopirku digitālo kameru. Atbraucu uz Bausku,ar aparātu somā iegāju Rimi un ... nonācu apsarga nagos, jo piepeši sāka aurot viņu signalizācija. Izkratīja mani un neko neatrada. Uzrādīju pirms dažām stundām nopirkto aparātu un izrādījās, ka Elkor tam nebija pilnībā nolasīts svītrkods. Kā pircējs to var zināt?

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 18:24

koks

es srādāju arī tirdzniecības sfērā ,un zinu cik daudz , un cik nekaunīgi zog, ja tu zini , kad tu neko neesi ņēmis , tad kādas tur var būt bailes , vai neerti parādīt somiņu, tad ko darītu lidostās tur pat zābaki jānovelk -lai pārbauda...

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 23:18

***vruku

tas liimenis ir veel zemaaks

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 23:26

***vruku

suku-kuku
tb ....TAVS liimenis ir veel zemaaks :D

pirms 12 gadiem, 2008.01.10 23:27

Kokam

Atvaino,bet lidoostaas tas ir droshiibas jautaajums.
Un jaa,man nebuutu problemas paradiit somas saturu.Jautaajums tikai,kaa un kaadaa tonii tev to paluudz vai liek izdariit.

pirms 12 gadiem, 2008.01.11 02:15

Nekvalitatīvs pakalpojums, prece

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju