Par latvijā ražotiem produktiem!!! 10

Kārtējo reizi pārliecinājos, ka jāizvēlās Latvijas ražojumus. Pirms Lieldienām RIMI veikalā iegādājos vistu olas. Labprāt būtu iegādājusies Balticovo olas, bet piedāvājums no Lietuvas piegādātājiem.Pirms svētku vakarā sīpolu mizās vāru šīs iegādātās olas un katra otrā ola mākslinieciski ieplaisā. Skaidrs, ka knaulējoties zaude ir garantēta! Saprotu, ka burts A uz kastītes nozīmē, olas izlietot olu kultenī un kategoriski aizliegts tās vārīt!!!

Pievieno komentāru

Komentāri 10

soma

nopirku tieši tādas pašas oliņas un Rimi,bet zini viss ok!!!izvārīju,nokrāsoju,pat olu kaujās piedalījos!!!varbūt ne tā vārīji>šis tas jau ar ir jāzin:(

pirms 12 gadiem, 2008.03.23 14:55

fredis

SIA "Kronis" ražo "latvijas" preci ar vācijā konservetiem gurķiem, tad rodas jautājums kāpēc *** cilvēkiem prātu

pirms 12 gadiem, 2008.03.24 08:36

Zigis

Es barojos no omletes!Nepatiik knipseeties ar olaam!

pirms 12 gadiem, 2008.03.24 12:21

...

Protams, pietiek jau, ka savas olas paknipsē!

pirms 12 gadiem, 2008.03.24 16:25

Rita

Nu ,"Kroņa" produkcija ir tiešām visam kronis....ar tiem saviem ievestajiem gurķīšiem.Pamērce ,pilda tik burkās,kā Latvijas produkciju.

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 15:39

Es

es arī esmu par Latvijā augušu un ražotu produkciju, bet zini, es principā nepērku Lielzeltiņu vistas un olas, jo man tā smaka nepatīk, tik tādēl izvēlos Ķekavas produkciju, jo smaka līdz Bauskai neatnāk, arī olas izvēlos no Iecavas.
Vēl kāds gudrais teica, ka cilvēkam ir jāēd tas, kas viņa dzīves vietā izaudzis un attiecīgajā sezonā ir pieejams. Tas mūs pasargāšot no globālās sasilšanas un būs arī veselīgāk.

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 21:35

BEZ JOKIEM

ķEKAVA un Lielzeltiņi ir viens un tas pats uzņēmums jau vairākus gadus,bet olas ražo tikai Iecavā.Arī Spilva tāpat kā Kronis "Latvijas preci"ražo no ievestām izejvielām.Tas nozīmē,ka gurķi jākonservē pašiem un tomātu mērce arī jātaisa.Nav problēmu - tirgū sezonā gurķu diezgan,ja labs blenderis,arī tomātu mērci pagatavot nav grūti.

pirms 12 gadiem, 2008.04.06 12:45

Biete

Audzējet pašas un viss būs o.k.Nebūs ko kurnēt pēc tam!

pirms 12 gadiem, 2008.04.06 14:41

s

Ists latvias produkts aug mana podaa !!!!

pirms 12 gadiem, 2008.04.06 14:58

Pircēja

Kārtējo reizi pārliecinājos, ka jāizvēlās Latvijas ražojumus. Pirms Lieldienām RIMI veikalā iegādājos vistu olas. Labprāt būtu iegādājusies Balticovo olas, bet piedāvājums no Lietuvas piegādātājiem.Pirms svētku vakarā sīpolu mizās vāru šīs iegādātās olas un katra otrā ola mākslinieciski ieplaisā. Skaidrs, ka knaulējoties zaude ir garantēta! Saprotu, ka burts A uz kastītes nozīmē, olas izlietot olu kultenī un kategoriski aizliegts tās vārīt!!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.22 21:52

Nekvalitatīvs pakalpojums, prece

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju