Mobilais telefons-lai stāvētu plauktā... 52

Pirms 3mēnešiem veikalā"Techmarket"(Pionieru ielā,Maximas telpās)nopirku mob.telefonu,kurš bija ar defektu jau no pirmās dienas,arī baterija lādējas ārā katru dienu.Nopirku arī atmiņas karti,kura arī nedarbojas nevienā telefonā.Man pat nepateica,ka tai esot garantija 1 mēnesis.Esmu cīnījusies mēnešiem,lai lauztu līgumu,nekā.Man izrādās nav tiesību uz labu preci.Esmu"izsviedusi"vairāk kā 100Ls par preci,kuru nevaru lietot.Tikai pēc pirkuma dzirdēju daudz negatīvu atsauksmju par šo veikalu.Ļoti nepatīkama pieredze.

Pievieno komentāru

Komentāri 52

vadoza

Nekad neesmu redzējis ka tur kāds iepirktos!!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 06:56

acīgā

man arī liekas,ka tajā veikalā var ieiet kā muzejā.... man tur nepatīk!:(

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 09:01

Es

Nu par 100Ls var jau,pacensties un rakstiit suudziibu pateereetaajiem.Un paldies par info,pie taadiem,kas shitaa izdaraas ar pirceejiem,kaaju es nespershu

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 10:04

Lāčuks

Vispār es arī dzirdēju nepārāk labas atsauksmes :(

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 13:43

anonīms

šājā gadījumā vajadzēja grizties patērētāju tiesības aizsardzības birojā, un likumiskā kārtā būtu dabūjusi vismaz jaunu telefonu, vai naudu atpakaļ... pieredze rāda ka no šiem vārdiem vien Bauskas tirgotājiem šermuļi skrien...

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 15:06

Pele

Zvanīju patērētājiem,uz firmas ofisu Rīgā,3 reizes pretenzijas rakstīju...Servisā Rīgā deva slēdzienu,ka telefons irlabs,baterija-kārtībā.Tik daudz laika,nervu aizgāja.Rīgas ofisā jurists pateica,ka neesot pamata neticēt servisa slēdzienam.Kamēr telefons 2 mēnešus bija servisā,atmiņas karti nevarēju lietot,bet pēc tam redzējām,ka karte neiet.Veikalā pateica,ka garantija beigusies un viss!Pērkot karti man neteica,ka tai ir garantija.Būtībā es nopirku jau "beigtu"karti,samaksājot 12 Ls.Un šī veikala ofisa attieksme bija tik nepatīkama!Manas tiesības ir tikai tik tālu cik palaimējas ar labu preci!

pirms 12 gadiem, 2008.01.24 15:58

vadoza

Nu tad nekas cits neatliek kā naktī izbombit tam pritonam stiklu ar to pašu telefonu!!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 08:16

eeeee

Vadoza- labs :)
Bet vispar man skiet, ka elektroprecem garantijai jabut vismaz gads defaultaa, taa ka nevaretu but, ka garantija ir viens menesis. Iznemums, vienigi varetu but, ka Jus bridinaja, ka telefons ir ar defektu!

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 09:22

Vadoza

Vadoza nu nevajag tik daudz dzert.

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 13:08

vadoza

vajag no čavām mobilas pirkt, tie pat lielāku garantiju iedos nekā tas veikals! Vadoza nedzeru es pīpēju!!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 14:10

Ese

Kādu telefona modeli nopirki? Ja tu esi nopirkusi kādu no samsung superplānajiem tad nav ko brīnīties tādi viņi ir. ļoti daudzi telefoni nemaz neatbalsta 1gb kartes, tīri tehniski nespēj tās pavilkt max512Mb, pirms pērc karti vajag noskaidrot vai telefons maz atbalsta kartes virs 512. Teiksim Motorolas vislabāk draudzējas ar SanDisc kartēm. Pašam bija tā iz pieredzes, Kingston microSD 1Gb neiet ar L7, bet SanDIsc 1Gb iet. Un abas kartes absolūti veselas

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 21:02

es

spichku klat tai buudai ja nav tad nav !

pirms 12 gadiem, 2008.01.25 22:50

Pele

Jā,es paņēmu plāno Samsung un to atmiņas karti man ieteica pati pārdevēja.Es taču paļaujos uz pārdevēja profesionalitāti,ja reiz viņš pārdod telefonus.Un to karti pārbaudījām dažādos modeļos.

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 14:58

ir un ir

Īstenībā nav starpības vai tas ir Sandisk vai Kingston, abas ir līdzvērtīgas firmas un katrai no viņām gadās arī pa brāķītim, ja tu būtu paņēmis citu Kingston karti ar tādu pat ietilpību, tā arī būtu strādājusi.

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 17:47

Ese

A par Samsung Ultra modelīšiem kā arī X820, visos forumos kas ir specializēti uz mobilo telefonu "Tjūningu" un pat4ošanu ir raxtīts kad šiem telefoniem dēļ superplānuma nācās upurēt telefona batarijas tilpumu, teiksim X820 tas ir tikai 640mah kuras tiēšam reāli pietiek 1 vai 2dienām, bet tas pats Samsung e-740 baterijas tilpums 880mah un korejā saliktajiem pat 900mah tilpums un tad šie tur jau 5/7 dienas ja protams visu laiku neklausās.Pagaidām no plānajiem rullē Motorolla kura gan ir nedaudz biezāka par Samsung Ultra bet stradā kā pienākās

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 18:54

Ese

Kļūdu labojums: tur ir domāts neklausās radio vai MP3 jo vairāk caur Bluetooth austiņām

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 19:03

feja

nu nezinu,vai tā varētu būt,par šo veikalu esmu dzirdējusi tikai to labāko.pārdevējas ir laipnas un ļoti atsaucīgas ,pirms pārdošanas katrs telefons tiek ieslēgts un parādīts klientam .šajā veikalā esmu patstāvīga kliente,tāpēc droši varu apgalvot,ka brāķis nevienam netiek iesmērēts.Tas ,ka pati ,pele,esi tik atpalikusi un neko no jaunojām tehnoloģijām nesaproti ir tikai un vienīgi tavas pašas vaina.

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 19:32

pumpurs

klau pele,ko lieki streso,kurā skapī karti glabāji???Lietas ,kas netiek izmantotas ,tur kur tām jābūt, ātri vien neapzinoties var nobeidzināt!!!
Šaubos,vai tādā mazpilsētā,kā Bauskā būtu izdevīgi tirgot nobeidzinātu preci,par to taču algu maksā....

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 19:42

pūķītis

laikam biji sapīpējusies,ir taču melns uz balta rakstīts,pārlasi vēlreiz servisa centra slēdzienu...kam tu gribi piesieties...
vot nav skaidrs....kam šodien viegli...

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 19:48

čiepa

cik man zināms,neviens mūsdienās ar varu iepirkties netiek spiests.
pērkot karti taču pārbaudījāt???un ,kas šodien ir 12,- Ls???nomierinies nav taču automašīna.

pirms 12 gadiem, 2008.01.26 19:53

Nekvalitatīvs pakalpojums, prece

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju