Kur siltums??? 21

Varbūt vajadzētu jau kārtīgi sākt kurināt??? Mūsu māja uz Salātu ielas jau pamazām sāk nepajokam pelēt. Man tad jautājums,par ko mēs makasājam???Par aukstiem radiātoriem???

Pievieno komentāru

Komentāri 21

i.k.

man arī aukstums mājās un pelē sienas,dzīvoju 4 stāvā.apkures rēkini gan ir nepajokam!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.04 18:38

Izabella

Man karsti un istabā +24- +26 grādi. Arī Salātu ielā. Pēc mājas vecākā teiktā,jāpalīdz uzturēt siltums tiem ,kas dzīvo māja galos un vēl citiem,kuriem logi nenosiltināti/mana piebilde/. Maksājam vienādi. Sociālisma sadales princips.

pirms 12 gadiem, 2008.01.07 15:08

sisis

Sākotnēji mājsaimniecībām plānotais dabasgāzes tarifu pieaugums bija 31%, reālais pieaugums ir tikai 13%, savukārt lielākajiem patērētājiem tarifiem vajadzēja pieaugt par 4%-5%, taču tarifi samazinājās par 10%-13%.

Viņš arī norādīja, ka 2007. gada rudenī LG iepirka lielas dabasgāzes rezerves apkures sezonai, līdz ar to bija iespējams dabasgāzi iepirkt par zemāku cenu, nekā tā ir ziemas laikā, kad pieprasījums ir ļoti liels. Tas ļāva samazināt plānoto dabasgāzes tarifu pieaugumu.

Janvārī Liepājā par 12% samazinājies siltumenerģijas tarifs.
------------------
Un kad Bauskā samazināsies apkures tarifs? Citur samazinās, bet Bauska atkal melnais caurums, kur izkūp nepamatoti uzpūstās cenas un pilsētas Dome atkal neko ne redz, ne dzird. Bet Bauskas Siltums (kurš ir bezpeļņas organizācija) varēs lepoties ar tūkstošiem lielu peļņu. Varbūt kāds var paskaidrot?

pirms 12 gadiem, 2008.01.08 22:08

Vilis

Kamēr Rusiņš vizināsies ar dienesta autiņu no un uz Rīgu - nekas nemainīsies.
Mūsu kūtrums un vienaldzība arī dara savu.

pirms 12 gadiem, 2008.01.15 10:37

SIA

vajag normalus radiatorus, nosiltinat sienas un ielikt normalus logus. savadak raudiet ka auksti,bet mes, kam viss izdarits,turam vaļa logus un maksajam pa jums, pa tiem kuri prot tikai ņaudet.

pirms 12 gadiem, 2008.01.15 14:43

ASI SIA

pareizi teikts

pirms 12 gadiem, 2008.01.15 15:47

...

Vai Tu izsniegsi kredītus?

pirms 12 gadiem, 2008.01.15 18:12

babaac

Kāds tolks no normāliem radiātoriem?Vajag attecīgi kurināt, mēs taču par apkuri maksājam.
Tikai jēgas nav nekādas :(

pirms 12 gadiem, 2008.01.15 18:26

Skudra

FAKTS IR TADS,KA TRUBAS NEKAD NAV BIJUSAS PAT MAZLIETIN KARSTAS, RETUMS-KAD TIRI SILTAS.

pirms 12 gadiem, 2008.01.15 20:10

Korfa muiža

Man ir pietiekami silts, pie tam cik nodedzinu, tik arī maksāju, jo pats varu regulēt siltumu dzīvoklī. Iesaku padomāt par mājas renovācijām.... Kaut gan tas laikam Ļoti sarežģīts processsss... Vēlu visiem pacietību!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.01.15 20:24

jelgavnieks

Ne tikaiBauska ir melnais caurums ar aukstiem dzīvokļiem Jelgavā situācija līdzīga: dzīvokļos +16; +17 grādi, un siltuma tarifi tikai kāpj.

pirms 12 gadiem, 2008.01.18 09:41

pazina

Nekur ta neiet ka Bauska

pirms 12 gadiem, 2008.01.18 16:02

Mate

Godātie un cienījamās,
ierosinu - rakstiet šeit konkrētus ciparus - rēķinu par apkuri decembrī. Pievienojiet mājas adresi, miniet platību, stāvu.
Sāksim salīdzināt, kas īsti te notiek Bauskā. Māju siltumskaitītāji rādot, ka esot patērētas baigās siltuma vienības. Bet dzīvokļos drēgni. Jāskatās vai nav kāds čakars. Vai katlu māja vispār tik daudz siltuma vienību ir saražojusi, cik uzrādās notērēts.
Lūk piemērs, paziņai Rīgas centrā ir dzīvoklis, kurina Rīgas TEC, apkure maksā 55 sant.kvm. Un tas ir Rīgā. Gāzes/mazuta cenas taču kļuva dārgākas nevis Bauskā, bet visā Latvijā. Vai mūs Bauskā nekrāpj?

pirms 12 gadiem, 2008.01.19 11:08

Laba atbilde

Labam jautājumam ir Āfrikā.

pirms 12 gadiem, 2008.01.22 22:08

Siltums

Nu te es esmu mani mīļie, nāciet pasildīties. It īpaši aicinu jaunas un simpātiskas meitenes.

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 13:02

siltums

rakstiet pie ielaam nummurus, lai zinu kam es esmu vajadziigs. bet, kad es atnaakshu, tad arii labi maksaasiet.

pirms 12 gadiem, 2008.01.23 14:15

aka

Kamēr nebiju ielikusi jaunus logus un nomainījusi radiatorus arī manā dzīvoklī valdīja neciešams aukstums. Lai arī ziemā nopakoju visus logus, aizkari tā plīvoja un aukstums bija tik liels, ka likās, ka logi stāv atvērti. Nu, pēc remonta, man jau otro gadu dzīvoklis ir silts un kā nebūs, ja pa logu šķirbām vējš netiek cauri, bet mazo ribiņu - radiatoru vietā, kuri nekad nesasila, tagad ir normāli radiatori.

pirms 12 gadiem, 2008.02.02 16:00

York

Ko Jūs domājat!! Vai tad katlu direkcijas izmaksās neietilpst arī Rūsiņa Braukāšana no Rīgas uz Bausku un vakarā atpakaļ uz Rīgu !!!! Es viņa vietā šo darbu Bauskā nekad nemainītu pret kādu citu viņa dzīvesvietā Rīgā ( citi brauc uz Rīgu pelnīt, bet Rūsiņš uz Bauskau )..... Tarifa pieaugumu nosaka ne tikaigāzes sadārdzinājums, bet arī administratīvās izmaksas. Tas nenozīmē, ka gāzes tarifam palielinoties par 10% - par 10% būtu jāaug siltuma tarifam. Ja pārējās izmaksas nepalielinās, tarifa pieaugums noteikti būs zem 10%. Ja grib labāk dzīvot ( uzņēmums strādā ar peļņu neskatoties uz to, ka parāda saistības aug ) pārējās izmaksas arī palielina. Plus vēl visam neskaidrības ar piegādātajiem apjomiem un mistiskiem uzrēķiniem

pirms 12 gadiem, 2008.02.05 11:49

i.k.

nezinu, vai ta ir taisniba ka auksti esot dēļ tiem kuri PVC logus salikuši.viņiem karsti istabā un tur tik logus vaļa un māju dzesē!?????

pirms 12 gadiem, 2008.02.13 22:37

yyy

karsti

pirms 12 gadiem, 2008.03.16 15:52

Nekvalitatīvs pakalpojums, prece

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju