boulings-biljards 18

Jauki, ka mums Bauskā ir vieta, kur var relaksēties peec ikdienas darbiem, bet nu vai mēs esam pelniijuši nekvalitatīvu pakalpojumu? Vai tiešām tas viss atkal tikai ķeksīša pēc? Boulingā bieži ķegļi iesprūst, laiks iet uz priekšu un par to ir jāmaksā, kaut arī spēle nevar turpināties. Biljardā ir tāaaaaaada atejas smaka, ka elpu sit ciet. Biju ļoti vīlusies apmeklējot šo iestādi.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

lija

Piekrītu iepriekš teiktajam!!!
Ja tur īpašnieks neko nemainīs, tad jāver tā iestāde ciet. Aizgājām ar jauniešiem paspēlēt Boulingu.....vienkārši trūkst vārdu par tādu pakalpojumu sniegšanu.Par kaut kādām uzkodām vispār nav ko runāt. Mums piedāvāja kaut kādu čipšu paku un teica, ka tas ir viss, kas ir piedāvājumā. Ko var gribēt, ja vadītāja bieži redzama citā līdzīgā iestādē spēlējot... . Nu tas jau ir vāks!!!

pirms 12 gadiem, 2007.12.07 12:40

aiba

Visvieglāk ir kritizēt un noriet citu paveikto. Nu, uz priekšu pilsones, - uzrīkojiet kaut ko labāku! Nav grūtāks darbs - kā darbs ar cilvēkiem. Pie tam, cilvēki ir tagad ir izlutināti ar visādām ekstrām. Un tas, ka Bauskā ir īpaša publika, kurai grūti ir izpatikt, arī nav noslēpums.
Un vispār - ja nepatīk, nu neejat uz turieni (Rīga ir tikai 60 km attālumā!!!). Man piemēram- bija labi,- nu un, ka daži kegļi iesprūda. Es eju atpūsties, nevis pierādīt boulinga prasmes.

pirms 12 gadiem, 2007.12.07 14:09

hmmmm

Nu bet ja taisa kautko, tad ar praatu un liidz galam kaartiigi., Ja Tev tieshaam patiikama shkjiet uriina smaka, tad laikam esi kljuvusi par taadu pashu, kaa dazhi labi Baushkjinieki, kam viss vienalga. Nav jau runa par norieshanu, bet kapeec nevar liidz galam kaartiigi visu izdomaat un izdariit?

pirms 12 gadiem, 2007.12.07 16:35

lija

Nav jau tā, ka ir viss baigi slikti, bet vienkārši ir skaidri redzams, ka vadītāja netiek galā ar saviem uzdevumiem. Pati strādāju ar kolektīva vadīšanu un zinu cik daudz darba un pūļu jāpieliek, lai viss būtu kārtībā!

pirms 12 gadiem, 2007.12.10 12:09

kālis

Atpūtas vieta ir normāla brīvā laika pavadīšanai, bet norēķinoties, ieskatieties čekā, vai nav pierēķināts klāt kaut kas lieks, ko neesat pasūtījuši. Man ir nācies secināt, ka divu kafiju vietā ir 3 kafijas, saldējuma kokteilim klāt ir pierēķināta vēl sula - 0,60 Ls, (a es domāju, ja pasūtu kokteili, tad sula jau ietilpst kokteilī, bet nē, sula pierēķināta atsevišķi)

pirms 12 gadiem, 2007.12.12 21:17

Vietejais

Tautieši jūs nu gan esat baigi labie, nezin kapēc Bumerangs visiem patīk jo vienīgais kas tur iestrēgst ir kulaks kaimiņa purnā, bet viss pārējais rulle. Vai kāds no Jums ir kaut ko piedāvājis kur man patusēt? Es labprāt atnākšu. Mums nav un nebūs arī baseina jo tajā var noslīkt. Kur ir alternatīva? Ja mēs tā noriesim tos kas Bauskā kaut ko grib darīt, tad vienīgā tuisiņa vieta būs soliņš parkā.

pirms 12 gadiem, 2007.12.13 16:43

lija

Saproti, nav jau runa par noriešanu, bet gan neizdarību. Jā, Bumerangā arī nav nekas spīdošs vakaros, bet tur vismaz ir iespēja atpūsties pa dienu. Un cik lieliska ir karstā šokolāde...:) Bet kas lielisks ir Boulingā? Ļoti žēl, bet neko lielisku nevaru nosaukt, jo komentāros viss jau ir pateikts. Biju Boulingā, kad tas tiko atvērās - bija normāli kokteiļi, bija frī kartupeļi, bija salātiņi, nekas nekur nesmirdēja. Viss bija kārtībā! Kur tas viss ir pazudis Ku-kū!!! Un te ļoti daudz ko vadībai ir jāpārdomā!

pirms 12 gadiem, 2007.12.13 19:35

vilis

man patika viss, tehniskas problemas ir jutami uzlabojusas un vispar cooliga vieta Bauska kur aiziet ar draugiem!Visu cieņu cilvēkiem, kas šo pasākumu ir uztaisījuši !

pirms 12 gadiem, 2007.12.14 16:30

Es

Es arī tur biju. Solīju meitenēm uzrakstīt...
Bija o.k., varbūt kaut kas kaut kur arī iesprūda, bet ar bolingu bija viss kārtībā, atpūtāmies, ka maz neliekas, kokteiļi kā jau kokteiļi, nu nebija to vajadzīgo sastāvdaļu, tad dzērām citu, nebija uzkodas, ēdām čipsus. A, kas mēs ēst un dzert atnācām? Tak jau spēlēt. Atpūtāmies uz pilnu klapi.
Liekas, ka forumā tik bērnudārzs sanācis... viņiem, re, saldējuma kokteilīti... vai šokolādes dzērienu...
Protams, nebūtu slikti, ja tas viss būtu, bet iztikām. Var jau arī teikt, ka bēniem tur nav ko darīt, nav ne rotaļu laukuma, ne spēles, bet kā ir, tā ir.
Par Bumerangu gan neko pateikt nevarēšu, neesmu vēl tur bijis, bet būs, laikam jāaiziet, nu, vismaz šokolādes dzērienu iedzert, pa dienu, jo bail vakarā dabūt pa purnu... ( tā, ka kulaks iesprūst....)
Bija bolingā labi, ja nu vienīgi varētu cenas būt demokrātiskākas, jo citos iestādījumos ar labāku servisu un kvalitāti ir tāda pati cena kā pie mums.
Tad, nu - vai nu samaziniet cenas, vai uzlabojiet servisu un kvalitāti, bet vispār bija jau labi..., tā teikt- priekš Bauskas, ciešami.

pirms 12 gadiem, 2007.12.28 15:42

reeeee////

ko jus te aprunajiet,tipa pasi neejiet uz boulingu.nu tad ludzu brauciet uz jelgavu,laimigu celu.Ja ir problemas ar tahniku,bet tas jau ir krietni mazakas,un ko jus te pa servisu,meitenes tur cenšas,bet jums tik aprunat.Jums ko nau ar ko nodarboties???ka tikai aprunat????vienkarsi nozelojami.....
veiksmi bauskas boulings.......
meitenes tur super....
serviss OK.....
turaties.....!!!!

pirms 12 gadiem, 2007.12.30 10:56

Baušķenieks

Bet mīļā, kur Bauskaā nav atejas smaka?

pirms 12 gadiem, 2008.01.22 22:12

oo

labais

pirms 12 gadiem, 2008.03.16 15:56

Ping-pong

iesaku biljardu tikai večiem..

pirms 12 gadiem, 2008.03.16 16:00

hansA

man arii aptīk boulingā-ir normāli, iedzeram ar meienēm un tad gribās izdejoties-kur iet? ejam protams uz boulingu!paziistamas bārmenes nav žēl atstās tējas naudiņas!

pirms 11 gadiem, 2009.02.03 02:04

112

un ka Boulinga ir ar 5dienas,6dienas vakaru izklaidetajiem (Djiem)?
man patik. :)

pirms 11 gadiem, 2009.02.03 18:46

Bauskai

nu cik tad var kurnēt??

pirms 11 gadiem, 2009.02.03 21:11

21

Atvērts

pirms 11 gadiem, 2009.03.21 14:46

hmmm

Jauki, ka mums Bauskā ir vieta, kur var relaksēties peec ikdienas darbiem, bet nu vai mēs esam pelniijuši nekvalitatīvu pakalpojumu? Vai tiešām tas viss atkal tikai ķeksīša pēc? Boulingā bieži ķegļi iesprūst, laiks iet uz priekšu un par to ir jāmaksā, kaut arī spēle nevar turpināties. Biljardā ir tāaaaaaada atejas smaka, ka elpu sit ciet. Biju ļoti vīlusies apmeklējot šo iestādi.

pirms 12 gadiem, 2007.12.03 09:31

Nekvalitatīvs pakalpojums, prece

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju