ASTOŅKĀJIS 48

Gribēju šo to iegādāties Astoņkāji veikālā,bet tā gaišmatainā pārdevēja ir tik nelaipna ka man pilnīgi gribējās apraudāties.Izgāju no veikala ar kunkuli rīklē. Agrāk strādāja feinas meitenes kas visu parāda,paskaidro iesaka utt..., bet tā sieviete pilnīgākā flegma.Nezinu kamdēļ viņa ir tur pieņemta darbā :(

Pievieno komentāru

Komentāri 48

anonīms

nekreņķējies, mēs kad gaidam bebi esam jūtīgas, man tagad arī visi kašķīgi un visiem jāgrozās ap mani, bet pēc tam es ar skaidro prātu padomāju - nu nav tak tā... lai veicās...

pirms 12 gadiem, 2008.03.06 20:31

guna

Aizej uz Šūpolēm, tur super jaukas pārdevējas!

pirms 12 gadiem, 2008.03.06 21:04

ha

Nu laiki pienaakushi,nabaga cilveeks.Lai nopirktu tos vinju polju s---s,veel komentaari no paardeveejaa, jaanoklausaas.Tad labaak tieshaam Shuupoles,vai ja maks pa plaanu,lietotas dreebes.Kur skataas iipashnieki,kaadi monstri tur straadaa,atbaidee tachu pirceejus!

pirms 12 gadiem, 2008.03.06 21:10

tipi - ripi

Man arī vienreiz neizdevās pārdevējai iestāstīt, ko es vēlos iegādāties. Bija tāda sajūta, ka es runāju par "meitu, bet viņa par kleitu."

pirms 12 gadiem, 2008.03.06 22:17

Es

Es arī nesen tur iepirkos! Jāpiekrīt, pārdevēja bija nelaipna. Nelabas atmiņas man par to veikalu.

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 11:45

depresija

Bet Šūpolēs māmiņas ar ratiem neiebrauks:( bērnu kā suni ratos aiz durvīm jāatstāj?:@ Bērnu veikals, bet bērnus lūk nevest, neeju.
Piekrītu, Astoņkājī pārdevēja nelaina, bēdīgi...būtu laipnāka, vairāk iepirktos.

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 12:21

guna

Pirmkārt bērns nav suns un otrkārt, neviens pa galvu nesit ja arī tos ratus iestum iekšā, es tā daru un man neviens nav aizrādījis!

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 12:33

manam

Tiešām piekrītu pārdevējas tur ļoti nekompitentas un nelaipnas.Viena tur vispār nemāk atšķirt šūpoles no krēsliņa .Es viņai prasu vai nav vēl kāds krēsliņš ,bet viņa man rāda uz šūpolem.Kaut kāds sviests.Žēl ,jo preču sortiments tomēr tur ir bagātāks kā Šūpoles.Bet iegriezties tur
bieži gan negribas tieši apkalposanas dēļ.īpašnieki lūdzu dariet ko lietas labā.Jo tāds veikaliņš tomēr ir vajadzīgs.

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 12:37

.

Tā tur ir.

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 13:26

nāriņa

Tā ir ar tām pārdevējām Astoņkāji... es viņai pajautāju par lellīti kādas finkcijas viņai ir,vai čurā, raud??? Man bīja meitiņa līdzi.Viņa manai meitiņai saka.Tev nevajag tādu lelli kas čurā jo viņai vēders ātri sapūs.
Tas ir normāli?????

Es paķēru bērnu un izgāju ārā.Tagad es tur savu kāju nesperšu.

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 13:27

Grūtniece

A man Šūpolēs pusstundu neviena nemaz i nedomāja pienākt klāt, bet tikai turpināja klačoties pa telefonu. Nu nepatīk man šis veikals un sortiments tur nekāds. Tad labāk uz tirgu.

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 14:24

kliente

Nezinu,ko jūs visas tur piesienaties!Man nekad nav bijušas domstarpības ar pārdevējām!pārdevējas laipnas un gādīgas!ļoti patīk Evija!!! lai Jums meitenes veicas!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 16:56

labaa

Bet vai Tu pajautāji, ka vēlies lai to un to parāda? Vnk pārdevējas, kas pašas iet klāt un vēlas palīdzēt tiek uzskatītas par uzbāzigām, tāpēc vajag pajautāt pašai.

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 17:10

depresija

Bet man norādīja uz zīmi, ka iekšā ar ratiem nebraukt un manus ratus iekšā nelaida.

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 17:11

salms

astonnkaajii straadaa iistas voblas nevis paardeveejas.........

pirms 12 gadiem, 2008.03.07 22:27

dūdiņa

jā ASTOŅKĀJIM neveicas ar pardevejam,kadas aiziet tadas ari atnāk.jā Evija pardeveja normala bet ne vienmer vina tur ir.gribeju staigulīti nopirk par 35 ls,pardeveja tālāk slauka putekļus uz kresla uzkāpusi,jautaju par citu krasu-turpina iesakto,jautaju vai kastē iepakots-turpina!gribeju vel jautat viņa saka es jus nedzirdu!!kad gaju prom pa trepēm lejā bija beidzot nokapusi un skreja man pakaļ.es protams neatgriezos!!tagad tumša dāma pārdevēja jauna,kases aparāts negāja-viņa sāka to dauzīt!un tad viņš sāka iet!traki ka tā ir!interesanti bija noskatīties.

pirms 12 gadiem, 2008.03.08 00:51

siewiete

Es ari šaja veikala neieperkos, šīs pašas attieksmes dēļ. Gribēju nopirkt muzikālu mantu, gaidīju rindā lai pārbauda vai viss darbojas un ja viss okei, tad arī pirktu. Bet pārdevēja man tā "uzbrauca" ka vienkārši dusmās izgāju no veikala. Tā bija viena no tām vecajām pārdevējām ar tiem īsajiem matiem. Nezinu vai tagad vēl tur strādā vai nē jo ļoti sen neesmu tur bijusi.
Labāk aizbraucu uz Rīgu vai pasūtu no interneta , nekā bojāju sev dienu ejot šajā veikalā.

pirms 12 gadiem, 2008.03.12 09:50

suse

Ko jūs ņematies pa to Astonkāji! Sen jau skaidrs, ka tas nav prestižais veikals Bauskā! Jau kuro reizi eju cerībā ko jaunu nopirkt savam bērnam, bet vienmēr sanāk vilties!!! Apģērbos nekas nenotiek!!! Jau kuro gadu viens un tas pats! Un ko tad Jūs gribiet "izspiest" no pārdevējām! Tagad kādu labu laiciņu neesmu tur bijusi un vispār brīnos, kā tas vēl nav bankrotējis!!!?

pirms 12 gadiem, 2008.03.12 16:41

zeBEne

Pilnīgi piekrītu! Vakar gribēju nopirkt meitiņai topiņus uz 104 izmēru TRIIS topiņi!!!!! Vai tad tā ir izvēle????????

pirms 12 gadiem, 2008.03.12 16:44

Kliente

Par BEZizvēli piekrītu!Par apkalpošanu gan nesūdzos! Jauniņā, tumšmatainā pārdevēja aicināja, lai stumju ratus veikalā, kad redzēja, ka atstāju tos ārpusē (ko nevarētu teikt par šūpolēm.) Tāpat PALDIES pārējām pārdevējām par laipnību! Veiksmi vēlot!

pirms 12 gadiem, 2008.03.12 16:56

Nekvalitatīvs pakalpojums, prece

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju