AIPA autobusi 108

Vakar braucu no Rīgas uz Bausku 15.30. Tas bija murgs, jo autobusā sēdekļi salikti tik tuvu viens otram, ka nav kur kājas likt. Un tad vēl autobuss ir pārpildīts, cilvēki stāv kājās līdz Iecavai. Vai tiešām nevar parūpēties par klientiem, tiem, kuri brauc līdz Bauskai? Kāpēc mums jāstāv kājās? Vai AIPS nevar pēc 15.30. vēl kādu reisu izveidot? Kāpēc no 17.10. līdz 17.50. nav kāds reiss? Vēlams - ar pieturu tikai Bauskā? Tie, kas Rīgā strādā, nevar normāli mājās nokļūt, vai nu jāstāv kājās pārblīvētā autobusā, ja nu sanāk apsēsties, tad nav kur likt kājas? Ja jau vairākums brauc līdz Iecavai, vai nevar arī izveidot reisu tikai līdz Iecavai? Nu, cienīsim viens otru! Es atkal nonāku pie secinājuma, ka citādi atkal jābrauc ar dušmaņiem, jo tiem ir normāli auto un laikus var tikt mājās.

Pievieno komentāru

Komentāri 108

anonīms

tas vel nav nekas, vot vakarā tas ir tiešām murgs- esi nostrādājies, no 20.50 līdz 21.50 ir tikai viens parastais!!! 21.10 kurš kratās nenormāli...

pirms 12 gadiem, 2008.02.14 12:56

rika

Tas vel ari ne kas, braucu majas no Rigas 19.30, vaditajs ta skreja, ka bremzejot Code,kas sedeja aizmugure pec bremzesanas atradas pie vaditaja. Super!

pirms 12 gadiem, 2008.02.14 13:58

.....

Visiem tāpat neizpatiksi! Vienmēr ir kāds čīkstētājs, kas ar kaut ko ir neapmierināts! Neviens jau ar varu nespiež braukt ar autobusu, tā ir katra brīva izvēle - nepatīk - nebrauc. Iegādājies savu auto un brauc kaut kājas pa logu izcēlis.

pirms 12 gadiem, 2008.02.14 20:50

Es

Nu, forša, īsta latvieša, atvainojiet, baušķinieka atbilde!
Tā vietā, lai rastu risinājumu, man iesaka braukt ar savu auto, lai tā vēl vairāk būtu sastrēgumu! Super! Būtu jādod iespēja braukt ar autobusu tiem, kas to vēlās, tādejādi atrisinot arī sastrēguma problēmu, kā arī to, ka naudiņa par autobusa biļetēm nonāktu valsts kasē, ne dušmaņu kabatās. Super ieteikums! Ceru, ka to neiesaka cienījamais Koluža kungs.
P.S. Bet pēc attieksmes pret autobusa pasažieriem, tā tas varētu arī būt.

pirms 12 gadiem, 2008.02.14 22:08

pasažiere

Brauciet ar vadītāu Laiškoni Jāni , Barenu valdi, Ojāru Līgotni - tie ir Aips balsts un pamats, viņi jūt atbildību par pasažieriem un arī par tehniku.Citiem ,šādi bremzējot, ir vienalga, kas notiks ar autobusu un cik Kolužam vajadzēs naudas , lai pēc šādām pāris bremzēšanām auto saremontētu.Ja nebūtu šo "pensionāru", tad Kolužs izputētu kadru trūkuma dēļ.

pirms 12 gadiem, 2008.02.15 08:58

ciprese

pāris pensionāriem jāiet atvaļinājumā un jādod jaunajiem strādāt, vecajiem vairs nav tādas reakcijas uz ceļa......

pirms 12 gadiem, 2008.02.15 09:26

braucejs

Es uz Rigu braukaju 6 gadus katru dienu ar dusmani, esmu apmierinats, vienmer laika, vienmer bez problemam un vienmer sedot ka normals cilveks,ko nevar pateikt par AIPS autobusiem.

pirms 12 gadiem, 2008.02.15 09:42

tipa

Es braukāju uz Rīgu jau 4 gadus un vairāk vai mazāk tie autobusi ir palikuši labāki, tikai tos zaļos gan vajadzētu izņemt no ierindas, ļoti neērti sēdēt.

pirms 12 gadiem, 2008.02.15 10:03

:-)

Un cik jauki būtu ja šoferīši vēl visiem iedotu biļetītes. Tad varbūt nebūtu jāsūdzās par neērtiem autobusiem, Aipam atlektu naudiņas arī kādam jaunākam un ērtākam busiņam.
Braucu 14.02. ar ne ekspresi, pēc pl.14., neatceros precīzi cikos, un tad nu šoferītim pieturas vispār neeksistēja, stājās katrā "ceļa galā", bet "pateicīgie" pasažieri brauca bez biļetītēm. Ko gribiet to arī saņemiet, nav biļete, nav naudas Aipam, nav naudas Aipam, nav "pateicīgajiem" pasažieriem ērtāku autobusu.

pirms 12 gadiem, 2008.02.16 02:19

Hmm

Jā AIPS nopietni nedomās par aattīstību un klientu servisa līmeni, konkurence viņus apēdīs .. Iespējams jau šī gada laikā

pirms 12 gadiem, 2008.02.16 09:32

...

Būtu labi,bet vai Bauskā ir kas konkurē šajā pakalpojuma sfērā?!!!

pirms 12 gadiem, 2008.02.16 14:45

Ilga

Domāju, ka pašvaldībai arī būtu jāiesaistās šā jautājuma risināšanā, lai Bauskā dzīvojošie un Rīgā strādājošie normāli varētu aizbraukt uz darbu un normāli, ērti un ātri atgriezties Bauskā. Ja nav autobusu no 17.10 līdz 17.50, tad cilvēkiem ir laiks arī Rīgas veikalus izstaigāt, arī tādā veidā Bauskā naudiņa neienāk, neienāk, jo nebrauc ar AIPS, bez tam, arī naudiņa neienāks, jo tie, kuri vairs neizturēs šo AIPS un trako braukšanu uz mājām, izvēlēsies citu dzīves vietu. Diemžēl.

pirms 12 gadiem, 2008.02.16 18:13

xxx

Pēc pastāvošās likumdošanas mūsu valstī ir sekojoša kārtībā: es strādāju un maksāju valstij nodokļus .Valsts no šiem nodokļiem maksā dotācijas sabiedriskajiem autopārvadātājiem. Ja sabiedriskais autopārvadātājs nespēj nodrosināt normālu pakalpojumu sniegšanu viņam diezvai vajadzētu saņemt šīs dotācijas. Tad minētais nepatīk - nebrauc pareizāk būtu, nespēj nodrošināt pakalpojumu - nesaņem dotācijas.

pirms 12 gadiem, 2008.02.16 19:40

.....

Pēc kā tad noteiksim - nespēj nodrošināt normālu pakalpojumu sniegšanu - jo nav kur kājas izstiept? Cik man ir nācies braukt visos autobusos var normāli nolikt kājas, un ne jau Aips izvieto krēslus autobusā, bet gan tā ražotājs. Nav jau mums tie sliktākie autobusi. Kādus var atļauties, tādus arī iegādājas un ar tādiem arī jābrauc.
Es neko sliktu par Aips nevaru pateikt!
Ps. starp citu neesmu no Bauskas, un kāpēc tad tikai jums baušķeniekiem būtu tiesības autobusā sēdēt?

pirms 12 gadiem, 2008.02.17 19:49

.....

Ko tur daudz ņemties! Es tādam sīkumam kā neērts autobuss nepievēršu nekādu uzmanību, jo ir daudz nozīmīgāku notikumu ikdienas dzīvē, par ko vairāk būtu vērts padomāt.
Un diez vai te tāda parunāšana atrisinās kādas problēmas. Tad griežaties pie Aips administrācijas un izsakiet visu, kas jūs neapmierina, ko varētu mainīt. Tas būs daudz produktīvāk, nekā te tāda anonīma patērzēšana.

pirms 12 gadiem, 2008.02.17 20:08

Braucējs

Tas ir monopols, jo visiem labi zināms, ka dušmaņi maksā K... kungam, lai brīvi varētu pārvadāt cilvēkus, līdz ar to maz cerību ka autoostā varētu sākt domāt arī par pasažieriem... ''nepatīk, brauc ar savu autiņu'' šāda attieksme... paliek riebīgi, it sevišķi, ja paskatos autoostās kādi autobusi uz citām pilsētām kursē...

pirms 12 gadiem, 2008.02.17 22:04

nebraucējs

kādi tad? ar baseinu, mājas kinozāli utt?

pirms 12 gadiem, 2008.02.18 02:18

ņurkotājs

Nē nu tas gan ir jocīgs, ja jau dušmaņi kolužam maksātu tad kapēc viņi pie statoila stāv nevis autenē!!

pirms 12 gadiem, 2008.02.18 08:11

cirvis

gribu lai butu gulta kur gulet,es maksaju par bileti,valsts maksaa par mani.un vel es gribu pipet un dzert autobusa.baigi gribaas.voot par ko tiesam vajadzetu padomat.parejam gan nav nozimes.

pirms 12 gadiem, 2008.02.20 20:22

Santa

Tiešām AIPS tā kā Bauskā ir monopola uzņēmums, tā var strādāt. Dažam vadītājam ir zems kultūras līmenis, bet ko tur var gribēt, stādāt par tādu algu un būt laipnam. Lai saņēmtu normālu algu jāstrādā ar drausmīgām virsstundām un tāpēc laikam tā pieklājība izpaliek.

pirms 12 gadiem, 2008.02.22 09:44

Nekvalitatīvs pakalpojums, prece

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju