Jau rakstīju veselības ministrei un gaidu atbildi. 3

Labdien,kā rīkoties ,ja nesteidzās braukt neatliekamā palīdzība uz Bausku?6.jūlijā pl.11.10 Bauskas slimnīcas uzņemšanā izsauca ķirurgs neatliekamās palīdzības mašīnu,jo divu gadu meitenei bija gūta galvas trauma. Gaidām un sauc atkal pl.12.11 un pārsteidz tas,ka Bauskas ārstam jātaisnojās? man vel ir zināmi gadījumi,ka ar lielām sāpēm pat vairākas stundas maziņš bērns gaidīja Bauskas uzņemšanā, un viņai bija lauzts pirkst!Ir jāgaida kamēr nomirs,tad varbūt atsūtīs ātrāk palīdzību? Ar cieņu cietušā bērniņa radiniece.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Agnija

Ja pacients atrodas uzņemšanas nodaļā, tad pirmā palīdzība ir iespējama uz vietas un, lai samazinātu sāpes, nav jāgaida NMP dienests !!!! Ja Jūs to nezinat, tad Bauskas rajonu apkalpo 4 NMP brigādes un varbūt Jums varētu ienākt prātā, ka šai laikā dienests var būt aizņemts palīdzības sniegšanā nopietnātku veselības problēmu ( nevis lauzts pirksts ) gadījumā cilvēkiem, kas jau neatrodas mediķu uzraudzībā !!!! Domāju , ka bērnam ir arī vecāki, kas varētu b ērnu nogādāt slimnīcā Rīgā ?

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 19:57

.........

Agnija,ja Jums ir bērni,tad vajadzēja saprast,ka tādos gadījumos neviens nereaģē ar prātu ,bet ar emocijām! Ienākt prātā nevar par NMP ,jo tajā brīdī nevis gaida ,kad samazinās sāpes,bet vispār veiks neatliekamo palīdzību,bet Bauskā bieži sastapt var iereibušus ārstus,kuri sūta uzreiz uz Rīgu.un ne visiem vecākiem ir transports,lai nogādātu līdz Rīgai!

pirms 7 gadiem, 2013.08.24 21:57

oooo

NAV CILVĒKA-NAV PROBLĒMAS!

pirms 7 gadiem, 2013.08.12 12:53

Medicīna

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju