Dziedniecības iespējas 5

Pirms izmantot dziednieka palīdzību lūdzu vērsiet uzmanību: Īsts dziednieks labi atšķir cilvēku slimību cēloņus un redz, kam var palīdzēt, bet kam nedrīkst. Īsts dziednieks no pacienta paņem negatīvo enerģiju un viņa auru piepilda ar tīru Dievišķo Enerģiju. Tas var notikt ar domas palīdzību vai tieši uzliekot rokas slimniekam. Izdziedināšana būtībā ir enerģiju APMAIŅA starp dziednieku un dziedināmo. Notiek negatīvās enerģijas pārplūšana pie dziednieka un Dievišķās Enerģijas pārplūšana pie dziedināmā. Vai ņemt vērā doto informāciju ir jūsu brīvas gribas ziņā, bet aizdomāties par to nāks tikai par labu. Jebkurā gadījumā ir jābūt ļoti uzmanīgiem, vēršoties pie dažāda tipa dziedniekiem un ekstrasensiem. Tāpēc, ka daudziem no viņiem nav tādu garīgo sasniegumu, kas ļautu viņiem dziedināt Dieva vārdā un ar Dievišķās Enerģijas palīdzību. Paldies!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Jurkanoīds

"Īsts dziednieks" pastāv tikai pasakās. Tālākais teksts līdz ar to ir nesvarīgs.
Gan teksta autoram, gan tiem, kam šis padoms šķiet noderīgs, iesaku griezties pie psihiatra pēc palīdzības, nav jums pilns pulkstenis mīļie.

pirms 4 mēnešiem, 2020.07.28 16:18

rika- maizes brika

es gribu pie dziednieka, kas mani apcamda, esmu sieviete tak.

pirms 4 mēnešiem, 2020.07.29 00:13

Daiļurbējs

Es tevi arī varētu dziedināt

pirms 3 mēnešiem, 2020.09.03 20:54

jaaa

Dievišķā Patiesība ir vienkārša. Dievišķā Mīlestība ir pieejama visiem. Viss ir virspusē, un, lai saņemtu Dievišķo Gudrību, nevajag maksāt naudu par to. Dievs visiem visu dod par velti. Jums tikai vajag atrast šauro taciņu, kas ved jūs uz Dievišķo virsotni, starp tūkstošiem ceļu un maģistrāļu, kas noved strupceļā. Jums vajag saprast, ka īstajai Ticībai nav nekā kopēja ar rituāliem un ceremonijām. Īstā Ticība ir jūsu sirdīs. Dievs mīt jūsu sirdīs. Tiem cilvēkiem, kas ir iepazinuši īsto Dievu, kas mīt sirdī, nav nekādas atšķirības, kurā svētnīcā ieiet, lai lūgtos.
Mehāniska rituālu un lūgšanu atkārtošana, bez patiesīguma un iekšējas Ticības jums labumu nenesīs. Jūs varat lūgties tūkstoš gadus, bet, ja vienlaikus jūs vēlēsiet tuvākajam ļaunu, tad jūsu lūgšanai un jūsu pūlēm ir graša vērtība.

pirms 4 mēnešiem, 2020.08.09 16:24

oooo

Nesteidzieties nosodīt jebkuru citu cilvēku. Sākumā ieskatieties sevī, un ar laiku jūs spēsiet izdarīt atšķiršanu. Jūs sapratīsiet, kas viss tas, kas jūs kaitina apkārtējos cilvēkos, ir jūsos pašos. Jo ilūzija, kas ir jūsu apkārtnē, ir tā ilūzija, kas piemīt jūsu apziņai. Kad jūs maināt savu apziņu, tad sāk mainīties ārējie apstākļi.

pirms 4 mēnešiem, 2020.08.09 16:28

Medicīna

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju