Bauskas Ūdenssaimniecība!!!!! 17

Vai ūdenssaimniecības kase var sakārtot savu darba laiku adekvāti?Internetā vieni laiki ,uz durvim citi un vel uz blakus durvīm ir pielīmēta lapa ar darba laikiem! Kuram lai tic? Un tad vel stundu garais pusdienu paartraukums kā padomju laikos!Tik traki nogurst kasē sēžot ka jāiet stundu atgulties,jo līdz diviem tak vel jāstrādā!!!!!! Ir jāiet un jāzīlē,vai paspēs vai nepaspēs samaksāt un vai vispār būs vaļā protams!!!!

Pievieno komentāru

Komentāri 17

Inese

Par to darba laiku, jaaa ok! Varbūt viņi vainīgi!
Bet kapēc par visu pārējo uzbrukums? Tas cilvēks, kas līdz 14:00 sēž kasē, nenozīmē, ka pēc tam iet un atpūšas!
Tā lielākā daļa tirdzniecības centros, aptiekās, un citās sabiedriskās vietās, 5 minūtes nevar pagaidīt, sūdzas kapēc neviens nestrādā un tā, bet vajag saprast, ka tam darbiniekam ir vēl citi pienākumi, bez klientu apkalpošanas!
Un Jūs darba dienā pusdienas neēdat? Ja esaot nestrādājoša persona, tad Jums to grūti varbūt saprast!
Protams, ir dažādas situācijas un dažādi cilvēki, skumīgi, ka tikai tāda informācija laista pasaulē! :(

pirms gada, 2018.12.21 18:31

saulainu dienu

Ar ūdeni Bauskā kĀRTĪBĀ!

pirms gada, 2018.12.23 10:42

Justs

Nedaudz par daudz kaļķis.

pirms gada, 2018.12.23 22:09

Nesaprotu, kas notiek

2016.gadā sākās epopeja, kuru uzsāka "Bauskas ūdens'" , par komercuzskaites mēraparātu mezglu montāžu Bauskas iedzīvotājiem privātās mājās par saviem līdzekļiem. Obligāti šiem mezgliem jābūt līdz 2020.gadam. Tāds likums! Palikuši daži mēneši. Bauskā neko nerok un neuzstāda! Jautājums - vai viss ir atmainīts? Vai tie, kuriem ir šie mezgli, paliks muļķu lomā, ja pārējiem tos vairs nevajag?

pirms gada, 2019.06.02 12:11

hhh

Viss apmierina!

pirms gada, 2019.06.09 10:09

Māra

Atkal jau kārtējā stērkele pie durvīm! Internetaa vecais darba laiks aizbrauc pie durvim un aplauzies kaa idiots!Nestrādā nedz piektdienā nedz pirmdienā atkal! Gada beigās nav iespēja samaksāt par ūdeni! Vnk fantastiski!

pirms 7 mēnešiem, 2019.12.30 12:17

Māris

Kāpēc jābrauc uz vietas par kaut ko maksāt? ..............

pirms 7 mēnešiem, 2019.12.30 13:13

drostaliņ

Vispār jau par ūdeni ir jāmaksā visu gadu, ne tikai gada beigās.

pirms 7 mēnešiem, 2019.12.30 15:40

marija

njaaa,., Sveetiņš tik atkal pamatiigi sveetii uudeni!))) es ari eju maksaat uz vietas uz lapinaam sarakstu apreekinu un pie lodzina samaksaaju. man interneta nav,

pirms 7 mēnešiem, 2019.12.31 00:02

Svētā marija vai?

Kā tu šeit raksti, ja nav interneta? Laikam ziemassvētku brīnums nr2!

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.02 12:55

jēpis

Tur tak strādā cilvēki gados. Viņi nezina, kas ir internets.

pirms 7 mēnešiem, 2019.12.30 12:26

puisīt -cietpaurīt

Tie, kas tur strādā, zin, kas ir internets, jo viņiem daudzi maksā caur internetu, nezin daudzi baušķinieki, kuri neprot caur internetu samaksāt.

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.02 10:49

nesaprotu

Viens kubikmetrs ūdens/kanalizācija maksā 2.19 euro, bet vecam cilvēkam, kas nav uz tu ar internetu un tāda nav t.i. nav e-pasta un internetbankas, tagad, maksājot rēķinu , būs jāpiemaksā katru mēnesi pie ūdens patēriņa vēl 4.35 eiro( tas ir 2 kubikmetru cenu ) , jo, rēķinu saņemot pa pastu- 1.85 euro
rēķina sagatavošana - 2.00 euro
maksājot skaidrā naudā - 0.50 euro
(arī kantora kasē) _____________
kopā 4.35 euro
Nu zelta bedre," Bauskas siltums" rēķinu gatavo par 1 euro un iesviež kastītē un kasē naudu paņem par velti. Kāpēc vēl tie 50 centi kantora kasē jāmaksā, vai jāsamet alga kasierei?

pirms mēneša, 2020.05.29 18:28

apmēram tā

Kāda tur vēl rēķina sagatavošana par 2 eiro, ja jau n-tos gadus es pats to visu sagatavoju un pilnīgi par velti-ūdens kubikmetrus pats pareizinu ar 2.19 un ierakstu maksājuma uzdevumā, tur ir gan skaitītāju rādījumi, gan ,cik jāmaksā. Kāpēc man jāziņo tie kubi un tad jāgaida 10. datums, lai to visu saņemtu rēķinā un tad nu maksātu, ja es to visu jau izdarīju uzreiz maksājumā. Kāpēc? Vai man kāds var paskaidrot, vai varu apiet visus šos līkločus un maksāt uzreiz bankā,kā iepriekš, jeb man tagad jāiet tie aplinkus ceļi? 2 eiro x 24 mēn = 24 eiro x dzivokļu skaits Bauskā , kas ir jau vairāk kā 1000 un, te nu rezultāts - desmitiem tūkstošu eiro ienākumi bez jebkādas piepūles BŪ, tā tad nu ir tā "pievienotā vērtība" no mūsu maciņa.

pirms mēneša, 2020.06.02 15:16

Vēl dārgāk

Par rēķina sagatavošanu, ko sūta uz e pastu arī jāmaksā, par internetu arī jāmaksā, bankai par konta uzturēšanu arī jāmaksā. Cik kopā sanāk?

pirms mēneša, 2020.06.02 14:09

Dens

Tagad par ūdens rādījumu nodošanu
Būšu jāmaksā papildus 2.00eur.
Jāmaksā arī tad, ja rēķinus maksā caur
Internetu.
Runa iet par daudzivoklu mājām. Bauskas ūdens to nemaz nav saskaņojis ar Domi. Lielisks kantoris, dara ko grib.

pirms mēneša, 2020.06.04 19:43

tad ne jau tā

Rādījumus tu nodosi par velti, bet kantorī to visu pareizinās ar 2.19 eiriķi un tad nu tev būs jāmaksā par šo reizināšanu.

pirms mēneša, 2020.06.05 09:56

Kā strādā mūsu pašvaldības?

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju