Zemgalē par vienu kandidātu mazāk

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) no 13 deputātu kandidātu sarakstiem izsvītroja septiņus kandidātus. Izsvītroto vidū arī viena persona, kura vēlējās kandidēt Zemgales vēlēšanu apgabalā.

Deviņu deputātu kandidātu vietā vēlētājiem Rīcības partijas sarakstā Zemgalē būs jābalso tikai par astoņām personām. No sarakstiem svītrots ar 5. numuru iekļautais Aivars Zablockis. CVK nenorāda konkrētu iemeslu, kādēļ kandidāts svītrots. CVK ziņo, ka par šīm personām saņemta informācija no Iekšlietu ministrijas, ka kandidāti neatbilst Saeimas vēlēšanu likuma prasībām.
A. Zablockis dzimis 1954. gadā, dzīvo Rīgā. Savulaik strādājis par arhitektu, pašlaik ir pensionārs. CVK norādījis, ka ir aizdevis 40 000 eiro. CVK 17. augustā pieņemto lēmumu par deputātu kandidātu svītrošanu iespējams pārsūdzēt Administratīvajā apgabaltiesā triju darbdienu laikā no lēmuma pieņemšanas dienas.
No sarakstiem svītroti pa vienam kandidātam no partijas «Progresīvie», Latvijas Reģionu apvienības un Latvijas Centriskās partijas, kā arī divi kandidāti no Rīcības partijas un divi no politisko partiju apvienības «Par alternatīvu».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju