Volejbolisti tuvojas līderu trio 1

Trešo spēli pēc kārtas Latvijas Volejbola federācijas Nacionālās 1. līgas čempionāta otrajā aplī uzvarēja VK «Vecumnieki» volejbolisti.
Artūrs Dulbe

Panākumu mūsējie izcīnīja 21. janvārī, spēlējot Misas vidusskolas sporta zālē. Laukuma saimnieki ar 3:2 pārspēja viesu vienību «Aizpute».

«Vecumnieki» uzvarēja pirmo setu ar 25:14, bet nākamajos divos cieta neveiksmi ar 23:25 un 21:25. Par prieku skatītājiem mājinieki spēja lauzt cīņas gaitu, uzvarot nākamajos divos setos ar 25:16 un 20:18, un izcīnīja grūtu uzvaru ar 3:2.

VK «Vecumnieki» labā 14 punktus guva Rolands Plēsnieks, Kaspars Kaverskis un Armands Grudulis, bet 13 punkti Oskaram Lisovskm. Nauris Artimovičs iespēja sešus punktus, bet trīs Jānis Zadovskis, savukārt Jānis Krēmers un Uģis Eglītis guva vienu punktu katrs.

VK «Vecumnieki» panākums komandai ļāva nostiprināties turnīra tabulas piektajā pozīcijā ar 14 punktiem, par diviem punktiem apsteidzot «RTU» spēlētājus. Par punktu vairāk nekā Vecumnieku novada vienībai ir divām komandām – «Cēsīm» un uzvarētajai «Aizputei». Turnīra vicelīderis ar 17 punktiem ir VK «Ozolnieki», bet absolūtais līderis ar 28 punktiem ir VK «Ventspils».

Nākamā spēlē VK «Vecumnieki» volejbolistiem sestdien, 27. janvārī, mājās pret cēsniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Haralds

Aiziet, puiši!

pirms gada, 2018.01.24 14:24

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju