Vienā dienā rīko trīs hokeja turnīrus 4

Hokeja spēles entuziastiem ir visas iespējas izvēlēties sev tīkamāko sacensību norises vietu – 11. februārī hokeja turnīri vienlaikus notiks Bauskas, Rundāles un Vecumnieku novadā.

Novadu sporta darba organizatori steidz izmantot labvēlīgos laikapstākļus, lai organizētu āra hokeja turnīrus uz dabiskām ūdenskrātuvēm un mākslīgi veidotiem hokeja laukumiem. Trīs vienādi turnīri paredzēti sestdien, 11. februārī, vienlaikus trijos mūsu novados. Visās sacensībās nolikums ir teju vienāds, atšķiras tikai organizatoru noteiktais spēles laiks.

Bauskas novada Mežotnes pagasta Garozā plkst. 10.30 sāksies Bauskas novada SC «Mēmele» atklātā jaunā gada kausa izcīņa hokejā. Garozā jau pirms trim nedēļām notika hokeja turnīrs, kurā piedalījās astoņas komandas. Sacensību nolikums paredz laukumā vienlaicīgi atrasties četriem spēlētājiem, bet sastāvā var pieteikt desmit sportotājus. Cīņa notiek bez vārtsargiem, cenšoties necelt ripu gaisā, bez spēka paņēmieniem vai «šķēlieniem» pa vārtiem. Spēles laiks 2x10 minūtes. Interesenti pieteikumus aicināti sūtīt līdz 10. februārim uz e-pastu: ingau67@inbox.lv vai zvanot pa tālruni 25949709.

Līdzīgs turnīrs paredzēts Rundāles novada Saulainē uz dīķa 11. februārī plkst. 11.30 pie Kaucmindes muižas.Arī tur komandā četri laukuma spēlētāji un līdzīgs nolikums kā Bauskas novada sacensībās, vien atšķiras spēles laiks. Saulainē viena cīņa ilgs 2x7 minūtes. Sportisti sacīkstēm piesakās līdz 10. februārim pa tālruni 26553747 vai sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi: ieva.kirkila@rundale.lv.

Vecumnieku novadā 11. februārī vidusskolas stadionā plkst. 10 notiks hokeja turnīrs, reģistrācija no plkst. 9. Tāpat kā Saulainē un Garozā, arī Vecumniekos ripu dzenās četri laukuma spēlētāji bez vārtsargiem, ievērojot tos pašus noteikumus. Mača ilgums 2x5 minūtes.
Komandu iepriekšējie pieteikumi jāiesniedz līdz Vecumnieku novada atklātā čempionāta sākumam uz e-pastu: evaldsch@inbox.lv vai zvanot pa telefonu 28864042. Dalības maksa Vecumnieku novada hokeja turnīrā, iepriekš piesakoties, ir 10 eiro, sacensību dienā – 15 eiro.

Nevienā no turnīriem nedrīkst spēlēt Kontinentālās hokeja līgas (KHL), Nacionālās hokeja līgas (NHL), Latvijas virslīgas, Latvijas izlases hokejisti, profesionāli spēlētāji, kuriem ir spēkā esošs līgums ar profesionālu hokeja klubu, kā arī sportisti, kas spēlē Latvijas jaunatnes čempionātā U16, 18, 20, Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā vai ir bijuši spēlētāji šādu komandu sastāvā pēdējo trīs gadu laikā.
Hokeja turnīros Saulainē un Garozā nav liegts vienu komandu pārstāvēt vairākiem amatieru līgu spēlētājiem. Pretēji ir Vecumniekos. Tur vienas komandas sastāvā uz laukuma vienlaikus nedrīkst atrasties vairāk kā divi hokeja amatierlīgu – Zemgales amatieru hokeja līgas (ZAHL), Neatkarīgās amatieru hokeja līgas (NAHL), Entuziastu hokeja līgas (EHL), Latvijas Hokeja līgas (LHL) un citu – spēlētāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sc 'mēmelei

Kad pats sporta centrs 'Mēmele beidzot sāks strādāt un uzlies kaut vienu slidotavu Bauskā vai novadā??? Tagad aizbrauc uz entuziastu uzlietu laukumu un uzrīko atskaitēm SC Mēmeles kausu. Tāpat ar slēpošanu aizbrauc uz entuziasta sagatavotu slēpošanas trasi un uzrīko atskaitēm SC Mēmele kausu slēpošanā. Atskaitēs smuki Bauskas sporta centrs Mēmele organizējis sporta sacensības,bet kāpēc sporta centrs nav izveidojis savas slēpošanas,slidošanas trases?Sals stāv šoziem jau 2 mēnešus,bet stadiona strādnieki ar Bauskas novada galveno sporta speciālisti Ūbeles kundzii pat stadionā nevar ierīkot slēpošanas trasi,nerunājot par slidotavu. Pastāstiet,ko stadiona strādnieki un priekšnieks ziemā stadionā dara. Vai tiešām Ābelnieka kungs neredz,ka mums Bauskas novadā sporta vadība neveic savus pienākumus???

pirms 2 gadiem, 2017.02.08 23:28

Ai

Tev atkal slikti... *** vai tad pilnmēness??!

pirms 2 gadiem, 2017.02.09 07:27

MPP

Kad katrā novadā būs noskaidrojusies stiprākā komanda, aicinām komandas saspēlēties savstarpējās spēlēs nākošajā dienā - svētdien, 12.februārī plkst. 11.00 (reģistrācija no 10.00-10.30) uz Rundāles pils dīķa! Nolikumu atradīsiet biedrības "Mums pieder pasaule" facebook un draugiem.lv vietnēs, un https://failiem.lv/u/zfgvufjj#/
Komandā 4 spēlētāji + vārtsargs, ja vajadzēs, vārtsarga formu uz spēles laiku aizdosim.

pirms 2 gadiem, 2017.02.09 09:35

Laikam

Laikam jau mums sporta vadība domāta medaļu pasūtīšanai un ierašanās uz apbalvošanu?

pirms 2 gadiem, 2017.02.09 12:18

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju