Vieglatlēti startē Kuldīgā

Kuldīgā aizvadīta kārtējā Katrīnas kausa izcīņa vieglatlētikā. Trijos sacīkšu veidos mūsu novadu sportisti bija labākie starp latviešiem. Pirmajā trijniekā tomēr iekļūt neizdevās.

Sastāvs turnīram, kas notika 20. janvārī un ierasti ir spēcīgākās vieglatlētikas telpu sacīkstes Latvijā, šogad bija ļoti stiprs – Latvijas sportistiem daudzās disciplīnās par uzvaru cīnīties nesanāca.

Ātrākajā distancē, 60 metru sprintā, starp Latvijas sportistiem labākais bija iecavnieks Raitis Fomrats, kas ar rezultātu 7,06 sekundes bija sestajā vietā. Tā liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapas informācija.

Tāpat 60 metru skrējienā labākais no mūsējiem bija baušķenieks Jānis Baltušs, kurš bija ceturtais ar rezultātu 8,24 sekundes. Finālā iekļuva vēl viens baušķenieks Emīls Rūgums, kurš palika sestajā vietā. Viņa labākais rezultāts bija 8,29 sekundes. 400 metru distancē skrēja arī Rivo Vožniaks no Bauskas – ar rezultātu 52,81 sekunde viņam 15. vieta.

Dāmām labākā no latvietēm 60 metru barjerskrējienā bija baušķeniece Ilona Dramačonoka – ceturtā vieta ar rezultātu 9,03 sekundes. Turpat blakus piektajā vietā Amanda Savicka no Bauskas – viņas rezultāts 9,18 sekundes. Viņai arī augstlēkšanā piektā vieta ar rezultātu 1,6 metri.

60 metru sprintā skrēja Kristīne Vietniece no Vecumniekiem – viņa sacīkstēs pārstāvēja komandu «Rīgas Tehniskā universitāte» un ar rezultātu 8,23 sekundes bija 14. vietā. 400 metru distancē startēja iecavniece Enia Tīna Šusta – 12. vieta ar rezultātu viena minūte un 2,73 sekundes. Tūkstoš kilometru distancē startēja vēl viena iecavniece Paula Kaupe.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju