Vidusskolēni kārto pirmo eksāmenu 3

Vidusskolu 12. klašu audzēkņi otrdien, 13. martā, kārtoja pirmo galapārbaudījumu. Tas bija centralizētais eksāmens angļu valodā.

«Bauskas Dzīve» šajā dienā apmeklēja Īslīces vidusskolu. Mācību iestādei šis ir pēdējais vidusskolas gads. Septembrī skola turpinās darbu jaunā statusā kā Īslīces pamatskola.

«Nedaudz bēdīga izjūta ir, ka mums skolā vairs šādu – 12. klases – eksāmenu nebūs. Taču vienlaikus esmu ļoti priecīga, jo šogad mums ir lieliska 12. klase. Skolotājiem ar viņiem ir ļoti patīkami strādāt,» tā audzēkņus raksturo direktore Irina Vargušenko.

Īslīces vidusskolu šogad gatavojas absolvēt 17 jaunieši. No viņiem 11 kārto centralizēto eksāmenu angļu valodā. Savukārt septiņi skolēni ceturtdien, 15. martā, dosies uz Bauskas Valsts ģimnāziju. Te notiks centralizētais eksāmens krievu valodā. To vienkopus kārtos jaunieši no vairākām novada izglītības iestādēm. Vācu un franču valodu, kurās arī šajās dienās notiek centralizētie eksāmeni, Īslīcē nemāca.
 
Līdzīga kārtība ir arī citu novadu skolās. Iecavas novada izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja portālam paskaidroja, ka angļu valodas pārbaudījumu skolēni kārto 13. martā. Savukārt 15. martā Iecavā ierodas vidusskolēni no Vecumnieku novada. Kopā ar Iecavas vidusskolas divpadsmitajiem viņiem notiks centralizētais eksāmens krievu valodā.

Pēc eksāmenu nokārtošanas 19. martā divpadsmitklasnieki dosies nedēļu ilgā brīvlaikā. Pēc tam skolēni turpinās mācības, un eksāmenu sesija viņiem atsāksies maijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

matemātika

Īslīces vidusskolu šogad gatavojas absolvēt 17 jaunieši. No viņiem 11 kārto centralizēto eksāmenu angļu valodā. Savukārt septiņi skolēni ceturtdien...??

pirms gada, 2018.03.13 18:21

m-1

nav aizliegts kārtot abas svešvalodas.

pirms gada, 2018.03.13 18:50

boļševiks

Biedra V. I. Uļjanova dzimto valodu nu gan vajadzēja kārtot 100% visiem vidusskolas beidzējiem. Tagad atkal daudzi vaimanās, ka nevar saprasties ar mums draudzīgas tautas pārstāvjiem. Jā, un pat apprecēties ar foršajām krievu meitenēm šiem apdalītajiem nebūs lemts!

pirms gada, 2018.03.14 22:15

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju