Vecumnieku volejbolisti spēlē atzīstami, bet zaudē

Vecumnieku novada volejbolisti pirmajā mājas spēlē 14. oktobrī izcīnīja punktu pret VK «Aizkraukle» spēlētājiem.

VK «Vecumnieki» savu skatītāju priekšā 14. oktobrī jaunajā Latvijas volejbola Nacionālās līgas 1. divīzijas sezonā spēlēja pirmo reizi. Misas vidusskolas sporta zālē mājinieki aizraujošā duelī ar 2:3 piekāpās aizkraukliešiem.

Vecumnieku novada volejbolisti pārliecinoši ar 25:19 uzvarēja pirmajā setā. Līdzvērtīgā otrajā setā mūsējie zaudēja ar 25:27, bet jau trešajā setā atkal «noplosījās» Vecumnieku komandas volejbolisti, kuri viesus apspēlēja ar 25:14. Diemžēl nākamos divus setus mājinieki sīvā cīņā piekāpās. Vispirms ar 25:27 zaudēts ceturtais sets, bet piektajā, izšķirošajā, viesi bija pārāki ar 13:15.

VK «Vecumnieki» komandas labā 22 punktus guva Kristaps Lisovskis, 20 iespēja Kaspars Kaverskis, bet 18 – Oskaram Lisovskim.
Vecumnieku novada volejbola komandas treneris Jānis Plūme pēc spēles sacīja: «Zaudētajos setos spēle ritēja vienlīdzīgi visa seta garumā. Uzvarētajos seta vidū izdevās iegūt pārsvaru, kuru nosargājām. Spēle bija līdzvērtīga, bet pievīla sportistu nepiespiestās kļūdas izšķirošajos brīžos. Cīņas galotnē satraumējās viens no spēlētājiem. Arī šis faktors mūs ietekmēja. Iespējams, volejbolisti bija par daudz satraukušies. Vajadzēja nospēlēt mierīgāk.»

VK «Vecumnieki» 1. novembrī savās mājās aizvadīs Latvijas kausa izcīņas maču pret spēcīgo VK «Ozolnieki», bet nākamais duelis Vecumnieku novada komandai Nacionālās līgas 1. divīzijā 4. novembrī izbraukumā pret SK «Lokomotīve».