Vecumnieku volejbolisti piekāpjas Cēsu vienībai 1

Latvijas 1. nacionālās volejbola līgas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla pirmajā spēlē VK «Vecumnieki» ar 1:3 (-23, -21, 14, -18) piekāpās vienībai «Cēsis».

Mačā bija vairāki lūzuma brīži, kas šoreiz mājiniekiem par labu nenāca. Pirmajā setā Vecumnieku puiši bija izvirzījušies vadībā ar 22:17, bet beigās netika galā ar pretinieka servēm, zaudējums 23:25. «Pretinieku otrais numurs Vilnis Tinuss ir līgas labākais servētājs, tāpēc bija problēmas ar servju uzņemšanu, lai gan vajadzēja tikt galā veiksmīgāk,» pēc spēles atzina VK «Vecumnieki» treneris Jānis Plūme.

Otro setu labāk sāka Vecumnieku puiši, bet pretinieki rezultātu izlīdzināja – 11:11 – un drīz izvirzījās vadībā – 12:16. Situācijā, kad negāja komandas līderiem – Kasparam Kaverskim un Gintam Švecam, kā arī Armandam Grudulim, J. Plūme veica maiņas – laukumā nāca Uģis Eglītis, Nauris Artimovičs un Kristaps Lisovskis. Vecumnieki tika līdz 20:21, bet noslēgumā daudz tehniska brāķa, un setu atkal uzvarēja «Cēsis» – 21:25.

Trešo setu ļoti spēcīgi sāka starta piecinieks – noslēgumā uzvara ar 25:14, un panākums pirmajā mačā jau izskatījās cerīgi. Tomēr trešā seta sākums neveiksmīgs – trīs neuzņemtas serves, jau 1:5. Arī turpinājumā viesi bija izteikti pārāki, setā VK «Vecumnieki» piekāpās ar 18:25, tādējādi pirmajā mājas spēlē zaudējums.

Kasparam Kaverskim šoreiz 17 punktu, Gintam Švecam – 16. Oskaram Lisovskim – 11 punkti, trīs no tiem gūti blokā. Rolandam Plēsniekam – 9, trīs – Armandam Grudulim, pa diviem punktiem Jānim Zadovskim un Uģim Eglītim, pa vienam Kristapam Lisovskim un Naurim Artimovičam.

Nākamā spēle notiks 17. martā Cēsīs. «Nekas nav beidzies,» saka VK «Vecumnieki» vienības treneris Jānis Plūme, kurš ir noskaņots vinnēt viesos un atgriezties Misā uz trešo maču, kurš uzvaras gadījumā notiks 18. martā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

P

Piekāpties nevajag.

pirms gada, 2018.03.12 16:58

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju