Tiesai nodod krimināllietu pret dzērājšoferi par iesperšanu policistam 1

Bauskas rajona prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā par uzbrukumu policijas darbiniekam apsūdzēts kāds agrāk sodīts autovadītājs.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, šogad oktobrī Valsts policijas uz Bauskas šosejas konstatēja automašīnu, kura pie atļautajiem 90 kilometriem braukusi ar ātrumu 130 kilometri stundā, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā.

Policijas darbinieki sāka pakaļdzīšanos un bēgli panāca.

Apsūdzētais policistiem uzrādīja tikai automašīnas reģistrācijas apliecību. Turklāt alkometrs uzrādīja, ka apsūdzētais vīrietis transportlīdzekli vadījis gandrīz divu promiļu alkohola reibumā.

Pārbaudot datus, policijas darbinieki noskaidroja, ka viņam nav tiesību vadīt transportlīdzekli un viņš atradās meklēšanā sakarā ar neizciesto administratīvo sodu.

Apsūdzētais, saprotot, ka tiks aizturēts sakarā ar izsludināto meklēšanu un nogādāts policijas iecirknī, palika agresīvs un mēģināja no policijas darbiniekiem izrauties.

Lai izvairītos no kriminālatbildības un administratīvā soda izciešanas, aiz dusmām, tīši izdarīja spērienu vienam policijas darbiniekam pa galvu, nodarot viņam fiziskas sāpes.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Dego

Laikam karatists bijis..

pirms gada, 2018.12.05 21:58

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju