Tenisists Mārtiņš Podžus uzvar Polijā

Tenisists no Vecsaules pagasta Mārtiņš Podžus šomēnes aizvadīja turnīru sēriju Polijā. Tur pirmo reizi kopš 2018. gada izdevies atkal izcīnīt tenisa turnīra uzvarētāja titulu.

Polijā M. Podžus piedalījās «Future» klases turnīru sērijā. Pirmajā turnīrā viņš izstājās ceturtdaļfinālā. Otrajā piedalījās arī brālis Jānis Podžus, bet viņš turnīra otrajā kārtā izstājās. Toties Mārtiņam tieši otrais turnīrs bija pats sekmīgākais.

Individuālajās sacīkstēs M. Podžus nokļuva līdz finālam, kurs trīs setos piekāpās vācietim Paskālam Meisam – 2:6, 6:3 un 3:6. Lai tiktu līdz finālam, M. Podžum pirms tam nācās aizvadīt vēl divas trīssetu cīņas, tai skaitā ar turnīra otro numuru poli Pāvelu Cjasu. Tā liecina mājaslapas itftennis.com informācija.

Toties dubultspēlēs kopā ar amerikāni Pāvelu Djaceku izcīnīta uzvara. Finālā ar 6:4, 4:6 un taibreikā ar 10:7 pārspēts Krievijas duets Timurs Kijamovs un Maksims Ratņjuks. M. Podžus un P. Djaceka pārim grūta bija jau pirmā cīņa, kur pretim nāca vieni no turnīra favorītiem – poļi Pāvels Cjass un Gžegožs Panfils. Tur gūta uzvara ar 6:4, 2:6 un taibreikā ar 10:8.

Trešais turnīrs gan M. Podžum nebija veiksmīgs – individuāli izstājās jau pirmajā kārtā un dubultspēlēs otrajā kārtā. Pašreizējā Pasaules Tenisa profesionāļu asociācijas reitingā M. Podžus atrodas 546. vietā. Vecsaules sportists vēl aizvien ir viens no galvenajiem Latvijas tenisa izlases līderiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju