Tenisisti Podžus spēlē Itālijā

Brāļi tenisisti no Vecsaules Mārtiņš un Jānis Podžus šomēnes piedalās turnīros Itālijā. Lielas sekmes gan pašlaik nav gūtas.

Maijā Mārtiņš Podžus Polijā Future klases turnīrā tika līdz individuālās spēles finālam un dubultspēlēs kopā ar amerikāni Patriku Dacjeku uzvarēja. Tomēr pēc šī panākuma tik labi tālāk neveicas. Itālijā Future klases turnīrā Bergamo pirmā cīņa uzvarēta, bet otrajā piedzīvots zaudējums. Zaudējums arī dubultspēļu pirmajā kārtā kopā ar brāli Jāni Podžu. Tā liecina mājas lapas itftennis.com informācija.

Nākamajā Future klases turnīrā, kurš notiek Sassuolo, J. Podžus piekāpās pirmajā kārtā pretiniekam no Argentīnas un kopā ar M. Podžu zaudēja arī dubultspēlēs. Mārtiņš gan pirmajā kārtā uzvarēja Federiko Marčetti no Itālijas ar 6:1 un 6:0 un turpina dalību turnīrā. Pasaules tenisa profesionāļu asociācijas reitingā M. Podžus pašlaik atrodas 563. vietā.

Latvijā brāļus Podžus, iespējams, redzēsim vienīgajā mūsu valsts Future klases turnīrā, kas notiks no 30. jūlija līdz 5. augustam Jūrmalā. Turnīra balvu fonds būs 15 tūkstoši eiro.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju