Studija «Miljons» koncertēs Bauskas katoļu baznīcā

Bauskas katoļu baznīcā 23. decembrī pulksten 17 notiks labdarības koncerts. To ir sagatavojuši Māras Filipovičas vokālās studijas «Miljons» dalībnieki. Idejas autore ir Māra un viņas audzēkņi. Apspriežoties ar studijas dalībniekiem, tika sagatavots repertuārs. Pagājušajā gadā «Miljons» sarīkoja ļoti emocionālu labdarības koncertu Bauskas kultūras centrā, kā arī  uzstājās katoļu baznīcā.

Koncertā piedalīsies arī jaunie, Bauskā labi pazīstamie solisti Adriana Miglāne un Pēteris Upelnieks, kurš vēlāk uzstāsies notikumu mājā «Baltais briedis» Bauskas Rātslaukumā. Māra Filipoviča stāsta: «Man ir neizsakāms prieks par bērnu atsaucību. Pēteris un Adriana, būdami ļoti aizņemti, bez jebkādām atrunām piekrita koncertēt baznīcā, bet jauniešu grupas «Bekars» dalībnieks Armands Rutkovskis apņēmās katrai dziesmai ierakstīt pavadījumu un iesaistīties koncerta norisē.

Repertuāra veidošanā noteicošā loma šoreiz bija studijas audzēkņiem. Mūsdienu bērniem ir laba gaume, viņi ir jūtīgi un empātiski, grib dziedāt par nopietnām lietām. Madara Pole  ļoti gribēja izpildīt Raimonda Paula dziesmu «Svētā Māte Marija», bet Marta Mengote – «Lūgšanu Ziemassvētku vakarā». Studijā «Miljons» mācās dažu ģimeņu vairāki bērni, piemēram, māsas Keita un Nikola Platās, Straģu ģimenes trīs māsiņas.

Koncertu sāksim ar Jāņa Lūsēna dziesmu par nosalušo sunīti. Tas ir skumjš Ziemassvētku stāsts. Lūk, īss saturs: priecīgi cilvēki dodas uz baznīcu un pat neievēro pie dievnama durvīm salstošu suni. Viņi slavē Dievu, līksmo un pēc tam dodas svinēt svētkus savās siltajās mājās. Tikmēr sunītis ir nosalis...  Stāsts atgādina, ka žēlsirdība nereti ir tikai vārdu plūsma, nevis darbos apliecināta patiesa līdzjūtība.»
Ne tikai baznīcas kanoniskā mūzika, bet arī jebkura stila vai žanra skaņdarbi var dziļi uzrunāt ikvienu cilvēku, pamodinot mīlestību un žēlsirdību, uzskata studijas «Miljons» vadītāja. 

Koncerts notiks sveču gaismā. Sevišķi mīļi tiek gaidīti katoļu draudzes locekļi, jauniešu draugi, skolasbiedri, vecāki un visi, kuriem Ziemassvētku priekšvakarā vismaz stundu gribas apturēt nebeidzamo skrējienu cauri dzīvei.
 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju