Šosezon rallijkross Bauskā atgriezīsies čempionāta statusā 2

Pēc vairākām veiksmīgi aizvadītām Latvijas rallijkrosa kausa izcīņas sezonām šogad šī cīņa sasniegusi Latvijas Rallijkrosa čempionāta statusu. 2018. gada sezonā kopumā paredzēti seši čempionāta posmi, ceturtais posms 4. augustā notiks Bauskā, «Musa Raceland» trasē, informē Ritvars Podziņš, «Musa Raceland» sabiedrisko attiecību speciālists.

Latvijas čempionāta rallijkrosā atklāšana paredzēta ar «Latvijas Nafta Grand Prix» posmu 26. maijā Biķernieku sporta bāzē. Otrais posms «SKN Sports Grand Prix» notiks 9. jūnijā Biržos, Barona trasē, netālu no Jēkabpils. Sezonas vidū, 14. – 15. jūlijā, trešais posms atgriezīsies Rīgā, Biķernieku sporta bāzē, kam paralēli notiks arī «Baltic Sea Cup» NEZ kroskartu čempionāts. 4. augustā ceturtais Latvijas čempionāta posms «Latvijas Nafta Grand Prix» būs leģendārajā Bauskas «Musa Raceland» trasē. Piektais posms «Valtek Grand Prix» 18. augustā Jelgavā, atjaunotajā trasē «Rullītis». Savukārt sezonas noslēgums «333 Grand Prix» norisināsies Ropažos, sporta kompleksā «333», ar sezonas jaunumiem iepazīstina Ritvars Podziņš.

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators, komentē: «Redzam, ka ieguldītais darbs nes augļus, aizvadītajā sezonā pierādījām, ka varam organizēt sacensības, piesaistot gan pietiekamu skaitu sportistu, gan ir liela interese no skatītāju puses. Sarežģītākie vienmēr ir finanšu jautājumi, bet arī tos ar posmu atbalstītājiem esam atrisinājuši, un veiksmīgi turpinām sadarboties. Pagājušajā gadā vairāk domājām par sportistiem, šogad papildu esam ieguldījuši laiku un padomājuši par apmeklētājiem.»

Paredzēts, ka sacensībās piedalīsies liels skaits braucēju gan no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, gan pašlaik noris sarunas ar krievu, baltkrievu un somu sportistiem. Arī šogad paredzams, ka lielākais braucēju skaits būs LADA RX klasē.

31. janvārī Rīgā notikušajā Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Krosa komisijas biedru sapulcē par jauno komisijas vadītāju tika ievēlēts bijušais baušķenieks Gunārs Kosojs. Sabiedrībā zināms kā sacensību vadītājs, galvenais tiesnesis un komisārs, viņš pārņems Krosa komisijas vadību pēc 18 gadu ilgas Intas Ulmes darbošanās šajā amatā, informē Ritvars Podziņš. Gunārs Kosojs savā komandā – komisijas padomē – saglabā lielāko daļu līdzšinējo biedru: Intu Ulmi, Arni Vēzu, Ivo Traubergu, Jāni Beļakovu, Jāni Kozlovski un Viesturu Saukānu. Komisijas padomes sastāvs tika paplašināts ar Jāni Bergu (rallijkrosa organizatoru pārstāvis), Arni Odiņu (autokrosa organizatoru pārstāvis), Gintu Freimani (tehniskā komisija) un Mārtiņu Lapsu (folkreisa un tiesnešu pārstāvis).

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jampāzijs no Elejas

Man jau pietika ar to ka pēdējā EČ autokrosa sacīkstē apsargi pie ieejas mani tā labi izčamdija un lika izmest minerālīti un desmaizes.Esot jāpērk tas sūda šašļiks un viss cits ko orgkomotejas lobētie spekulanti pārdod.

pirms gada, 2018.02.05 15:18

Bilžu autors

Kaut kā nesmuki izmantojot bildes nenorādot autora vārdu uzvārdu

pirms gada, 2018.02.06 00:25

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju