Šogad Zemgalē apmēram par desmito daļu audzis tūristu skaits 4

Šogad apmēram par desmito daļu audzis tūristu skaits Zemgalē, liecina Zemgales Tūrisma asociācijas (ZTA) apkopotie dati.

ZTA valdes locekle Inese Turkupole-Zilpure, Zemgales tūrisma konferencē prezentējot tūrisma jomas speciālistu aptaujas rezultātus, informēja, ka tūristu skaita pieaugums reģionā, salīdzinot ar 2016. gadu, ir vairāk nekā par desmito daļu, izteikti palielinājies ārzemju tūristu skaits. Tāpat Zemgali atkal sāk apciemot tūristi no Krievijas.

Vislielāko apkalpoto klientu skaitu veido tūristi no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Pieaug arī apmeklētāju skaits no ASV, Japānas un Ķīnas, taču šo tūristu īpatsvars uz kopējā Zemgales apmeklētāju fona ir zems.

«Protams, tūristu skaits palielinās tur, kur domā par konkurētspēju, rada jaunus pakalpojumus,» akcentēja Turkupole-Zilpure.

ZTA pārstāve klāstīja, ka tūrisma pakalpojumu sniedzējiem vairāk jādomā par produktiem, kas domāti konkrētām mērķa grupām. Piemēram, Zemgalē tūrisma objektos visvairāk tiek apkalpotas ģimenes ar bērniem, skolēnu grupas.

Tāpat Turkupole-Zilpure uzskata, ka vērtīgi ir rīkot apceļošanas akcijas, jo tās izraisa interesi un azartu, kā arī sniedz iespēju iepazīt reģiona tūrisma piedāvājumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

caca

inese , beidz murgot

pirms 2 gadiem, 2017.12.13 09:16

Ha

Šajā valstī aug tikai sex tūristu skaits. Labs ceļamērķis ir zilie lukturi uzvaras ielā zem zilās kastes izkārtnes

pirms 2 gadiem, 2017.12.23 16:54

Gregs

Kas tie tādi un ko tad mēs darīsim pie rimčika , kad tamējie sabrauks vairāk neka 10%

pirms 2 gadiem, 2017.12.28 08:48

njaa

Tiesa kas tiesa- Rundaales jau mums notur galveno kanti attiecibaa uz tuurismu. Lai nu taa buutu ari gadu simtos veel uz priekšu!!!!!!!!

pirms 2 gadiem, 2018.01.06 18:16

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju