Slikta momentu realizācija un novājināts sastāvs liedz uzvarēt 1

Piekto zaudējumu pēc kārtas «Elvi» florbola virslīgas čempionātā 8. februārī piedzīvoja florbola klubs (FK) «Bauska», kas savās mājās ar 8:2 kapitulēja viesu vienības «Pārgauja» spēlētājiem.
 
Bauskas komandas pretinieki nostabilizējušies tabulas sestajā pozīcijā, un gandrīz pavisam droši var apgalvot, ka «Pārgauja» piedalīsies izslēgšanas spēlēs. FK «Bauska ar 19 cīņās iekrātiem13 punktiem vairs nekādi nevar pretendēt uz astoto pozīciju tabulā, kura dotu iespēju piedalīties «play-off» mačos. Čempionātā Bauskas komandai vēl jāspēlē trīs spēles.

Par lielāko klupšanas akmeni mājas cīņā pret «Pārgauju» var minēt vāju momentu realizāciju, spēlētāju resursu trūkumu un florbolistu traumas un nebūšanas ar veselību.

Vairāki Bauskas komandas vīri tikko izveseļojušies pēc ilgstošas slimošanas un nebūt nav labākajā fiziskajā formā. Toms Niedre nule kā sadziedējis vēdera muskuļa traumu un florbola laukumā atradās pēc vairāk nekā divu nedēļu pauzes, bet Jānim Akmentiņam sevi liek manīt pirms dažiem gadiem lauztā kāja. Komandai pēdējās cīņās nevar palīdzēt viens no līderiem un rezultatīvākajiem spēlētājiem Pēteris Zeltiņš, bet Nikita Maksurovs izcieta divu spēļu diskvalifikāciju, tiesa, jau nākamajā cīņā viņš varēs doties laukumā.

Viesi no «Pārgaujas» pirmo periodu uzvarēja ar 3:0. Spēles ievadā sāpošās kājas dēļ nespēlēja FK «Bauska» kapteinis Jānis Akmentiņš, kurš laukumā devās otrajā periodā. Viņš spēlē iesaistījās, lieliski gūstot vārtus vairākumā. Par sarūgtinājumu sanākušajiem mājinieku skatītājiem, viesi periodā guva divus bezatbildes vārtus, rezultātam kļūstot 1:5.

Trešajā periodā pārgaujieši ātri guva savus sestos vārtus, uz ko mājinieki spēja atbildēt ar precīzu metienu Romualda Pauloviča izpildījumā. Spēles izskaņā baušķenieki riskēja, mainot sesto laukuma spēlētāju pret vārtsargu, kas gan nepalīdzēja. Viesi divas reizes raidīja bumbiņu tukšos vārtos, panākot 8:2 un sagādājot «Bauskai» piekto zaudējumu pēc kārtas.

FK «Bauska» komandas kapteinis pēc cīņas atzina, ka spēle neizdevās nerealizēto momentu dēļ. «Nevarējām iemest. Likām garām pat tukšiem vārtiem. Daudzi momenti palika neizmantoti, par ko arī tikām sodīti. Jaunajiem florbolistiem, nonākot lieliskās vārtu gūšanas pozīcijās, ir bail kļūdīties, tāpēc viņi labāk iedod nevajadzīgu piespēli vai nemet pa vārtiem vispār,» uzskata kapteinis.

Visu sezonu, protams, Jānis vērtē kā neizdevušos. «Agrāk par vietu komandā bija jācīnās. Bijām pilnas trīs maiņas un vēl rezervisti. Lai tiktu pie spēles laika, bija sevi jāpierāda. Tagad spēlētāju resursi ir tādi, ka, atnākot vien uz spēli, jau vari tikt otrajā maiņā. Tāda ir situācija – nav konkurences,» situāciju komandā raksturo J. Akmentiņš.

Viņš atzina, ka atlikušās trīs spēles jānospēlē labi, lai «izrāptos» no pēdējās vietas turnīrā un gūtu pārliecību. «Uzvarēt vienmēr ir patīkami. Cerējām palikt vismaz devītie, bet tagad neesmu pētījis situāciju tabulā. Jāspēlē atlikušie mači un jāuzvar, lai mēs nebūtu pēdējie,» tā FK «Bauska» kapteinis.

Baušķeniekiem nedēļas nogalē paredzētas divas spēles – 11. februārī mājās pret «Ķekavu», bet svētdien viesos jātiekas ar FBK «Valmiera».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

moment posļedņij

Raņše bīļi vremena,
A tjeper momenti -
Dāže koška u kota
Prosit aļimenti.

pirms 2 gadiem, 2017.02.09 14:09

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju